Sandecja Nowy Sącz

0

GKS Bełchatów

1

• Sędzia Rokosz kończy mecz, goście wygrywają mecz 0:1, a my kończymy naszą relację.

• I jeszcze GKS Bełchatów! Strzał Michała Maka, piłka przeleciała po rękach Radlińskiego, ale trafiła w słupek!

• Goście jeszcze naciskają, chcą pokonać po raz drugi Radlińskiego.

• Traore znów próbował zapisać się na listę strzelców, ale Zubas świetnie sobie radzi między słupkami bełchatowskiej bramki.

• Puchar Polski: Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

• Gra Bełchatowa przypomina teraz obronę Częstochowy.

• Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• 4 minuty doliczone do czasu gry

• Jeszcze próbują piłkarze Sandecji, ale podopieczni Kamila Kieresia bronią wyniku jak lwy. Urban zagrał w kierunku Traore, ale piłka wpadła prosto w ręce Zubasa.

• W miejsce Ślusarskiego na placu gry zobaczymy Bartosiaka.

• Matej Nather domagał się podyktowania "jedenastki" i za dyskusje z arbitrem został ukarany żółtą kartką.

• Bębenek faulowany w polu karnym przez Baranowskiego, gwizdek sędziego milczy, nie ma karnego.

• Ostatnia zmiana w ekipie Sandecji, Urbana zobaczymy w miejsce Kuźmy.

• Zagranie Bębenka do Grzeszczyka, który oddał mocny strzał. Na szczęście dla gości Zubas stanął na wysokości zadania i popisał pewną interwencją.

• Groźnie wyglądającego urazu doznał Bębenek. Nie wiadomo, czy gracz Sandecji będzie mógł kontynuować grę.

• Za Szczepańskiego wejdzie Słaby.

• Świetna akcja bełchatowian, Ślusarski zagrał do wchodzącego z ławki Turkovsa, a ten w ładnym stylu przepuścił piłkę do Michała Maka, który bez chwili namysłu skierował futbolówkę do bramki rywali.

• GOOOL! MICHAŁ MAK!

• Za faul na Maku, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Frańczak.

• Za Szymańskiego na boisku pojawia się Turkovs.

• Zmiana w Bełchatowie, z boiska schodzi Wroński, w jego miejsce pojawia się Prokić.

• Strzał z dystansu Ślusarskiego i ponownie świetny Radliński na posterunku.

• Traore za niewidocznego Fałowskiego.

• Rożny dla Sądeczan po chwili przewagi nad rywalami.

• Miejscowi fani domagają się zmiany. Szczepański marnuje podanie za podaniem

• Kolejna akcja gości. Strzał Poźniaka zza pola karnego głową ląduje ponad bramką.

• Z boku boiska rozgrzewa się m.in. Traore

• Bełchatowianie powoli przejmują inicjatywę w meczu.

• Ostry wślizg Wrońskiego na Cicmanie i żółty kartonik.

• Strzał Mójty z ostrego kąta, ale Radliński zachował się pewnie wybijając na rzut rożny.

• Zawodnicy wrócili na boisko, arbitrzy również, wszyscy na miejscach, więc można zaczynać drugą połowę. Na pewno będzie zapierać dech w piersiach kibiców na stadionie.

• Rafał Rokosz wskazuje drogę do szatni i kończy 1. połowę. Wynik do tej pory 0:0

• Sawala zarabia żółtą kartkę za faul przed polem karnym.

• Kolejne dwie dogodne szanse gospodarzy - po dośrodkowaniu Grzeszczyka szczupakiem ponad bramką strzela Bębenek.

• Sądeczanie atakują z coraz większym impetem - strzał z dystansu Grzeszczyka wysoko ponad bramką.

• Dogodna akcja gospodarzy - Wymiana piłki z lewej strony, zagranie krzyżowe do Grzeszczyka, ale obrońcy są na miejscu.

• Kamil Poźniak postanowił zakończyć akcję gości strzałem zza pola karnego. Uderzenie piłkarza GKS-u nie mogło zagrozić bramce Łukasza Radlińskiego. Piłka w bezpiecznej odległości omineła słupek.

• Błażej Telichowski uderzał na bramkę głową po dograniu z rzutu rożnego, ale jego strzał był niecelny.

• MAK STRZELA W PRAWĄ STRONĘ BRAMKI, ALE RADLIŃSKI WYKAZAŁ SIĘ ŚWIETNYM REFLEKSEM I OBRONIŁ STRZAŁ!

• Faul Cicmana i jedenastka dla bełchatowian.

• Faul przed polem karnym rywali na Sawali i żółta kartka dla Frańczaka.

• Bębenek nie dochodzi z prawej strony do piłki, zbyt mocne podanie Szczepańskiego

• Zgranie Maka z lewej strony po ziemi i strzał z dysyansu Ślusarskiego łatwo broni Radliński

• Kibice wspierają żywiołowo swoją ukochaną drużynę

• Sądeczanie przy piłce, badają się wzajemnie z rywalami.

• Niespodziewana zmiana w wyjściowym składzie. Za Bastę zagra Sawala.

• Sędzia rokosz używa gwizdka by rozpocząć ten ekscytujący miejmy nadzieję mecz.

• Zawodnicy wchodzą na płytę boiska przy aplauzie publiczności.

• Rafał Rokosz daje gwizdkiem znak na wyjście na boisko obu drużyn.

• W ciepłe, słoneczne późne popołudnie ze stadionu przy ul. Kilińskiego wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na mecz 1. rundy Pucharu Polski. Mamy już składy obu drużyn.