Widzew Łódź

2

2 2 połowa

4 karne

• To Sandecja zagra z Zagłębiem Lubin w 1/4 finału Pucharu Polski. Nowosączanie pokonują po rzutach karnych Widzew Łódź! Taniec radości na boisku! To koniec relacji - na kolejne zapraszamy, jak zwykle, do serwisu ekstraklasa.net!

• Adam Mójta daje awans Sandecji! 5:4 w karnych!

• Teraz Petran...

• Pewne uderzenie Visnakovsa! 1-0 dla Widzewa!

• Zacznie Widzew. Eduards Visnakovs...

• Zaczynamy serię "jedenastek"!

• Kto zmierzy się w ćwierćfinałowym dwumeczu z Zagłębiem Lubin? Odpowiedź poznamy już za kilka minut.

• Koniec! O wszystkim zadecydują rzuty karne!

• Visnakovs mógł rozstrzygnąć o awansie Widzewa! Jego uderzenie z 18 metrów wypluwa przed siebie Kozioł, obrońcy Sandecji chaotycznie wybijają poza pole karne.

• Melunović fauluje w pojedynku powietrznym Kozioła. Golkiper Sandecji rozpocznie z własnego pola karnego.

• mariusz.mydlarski@...- mecz jest transmitowany na Orange Sport.

• Tym razem uderzenie Grzeszczyka wędruje obok bramki. Do końca już tylko trzy minuty!

• Grzeszczyk na spalonym. Rzut wolny dla gości.

• Uderzenie Batrovicia trafia w głowę jednego z zawodników stojących w murze- piłka wychodzi na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Petrana za zagranie ręką na 23. metrze przed własną bramką. Widzew będzie miał szansę.

• Makuch bardzo źle dośrodkowuje w pole karne a prawej strony boiska. Jęk zawodu na trybunach.

• Podobna sytuacja z drugiej strony boiska. Gdyby E. Visnakovs opanował piłkę po podaniu Batrovicia, byłby w sytuacji sam na sam. To mu się jednak nie udało i ostatecznie Sandecja zażegnuje niebezpieczeństwo.

• Górski otrzymał dobre podanie od jednego z partnerów, jednak niezbyt czysto trafił w piłkę i widzewiacy przejmują futbolówkę.

• Okazja dla Widzewa! Po dośrodkowaniu z prawej strony A. Visnakovsa piłka trafia na głowę jego brata. Bramkarz pewnie broni to uderzenie.

• Gramy!

• Koniec pierwszej części dogrywki. Na tablicy wyników nadal widnieje remis 2:2. Za chwilę ostatni kwadrans tego spotkania. Czy będziemy świadkami serii "jedenastek"?

• Nie wiadomo, czy Kaczmarek zdoła wrócić na boisko. Nawet jeśli to się uda, gracz ten może stać się kompletnie nieprzydatny w drugiej części dogrywki.

• Kaczmarek boryka się ze skurczami. Na boisku pojawiają się fizjoterapeuci.

• Od kilku minut gra toczy się na połowie widzewiaków. Wydaje się, że to gospodarze zachowali więcej sił na dogrywkę.

• Sandecja ciągle atakuje. Tym razem z 16 metra próbował Grzeszczyk, uderzenie to było jednak bardzo niecelne.

• Zawiślan mógł dać Sandecji prowadzenie! Górski fantastycznie podał górą do kolegi, a ten w klarownej sytuacji trafia w bramkarza. Dobitka w boczną siatkę.

• Pierwsza próba akcji ofensywnej wprowadzonego Certika, traci on jednak piłkę na rzecz A. Visnakovsa.

• Ostatnia zmiana w zespole Sandecji. Za Bębenka wszedł Certik

• Grzeszczyk przebiegł z piłką kilkadziesiąt meczów, po czym oddał strzał zza pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

• Grzeszczyk zagrał ładną, prostopadłą piłkę do Zawiślana, ale pomocnik Sandecji był na spalonym

• Melunovic zagrał piłkę do Kaczmarka, a ten uderzył z pierwszej piłki, ale wysoko nad bramką

• Sandecja rozpoczyna pierwsza część dogrywki!!

• Za nami druga połowa tego spotkania. Była ona jeszcze bardziej emocjonująca niż pierwsza, co zaowocowało, aż trzema bramkami (dwie dla Widzewa i jedna dla Sandecji). Jednak obiektywnie patrząc remis jest wynikiem sprawiedliwym. Miejmy nadzieję, że dogrywka dostarczy nam tyle samo emocji co regulaminowy czas gry. Na dogrywkę w meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź zapraszam za chwilę.

• Koniec drugiej połowy!!

• Kosiorowski ładnie zagrał w pole karne gdzie był Zawiślan, ale były gracz Kolejarza Stróże źle podał i piłka trafiła w ręce bramkarza

• Przynajmniej trzy minuty dłużej potrwa druga połowa spotkania

• Na stadionie w Nowym Sączu zebrało się dzisiaj około 3 tyś. kibiców. W tym około dwustu z Łodzi

• Widzew ciśnie! Melunovic w polu karnym, głową zgrywał piłkę do E. Visniakovsa, ale w ostatniej chwili Litwina ubiegł Czarnecki!

• Tym razem Melunovic po idealnym podaniu Bartovica znalazł się sam na sam z Koziołem, ale strzelił obok bramki!

• Bartović w sytuacji sam na sam strzelał z powietrza i trafił w słupek!

• Górski ukarany żółtą kartką za faul na A. Visniakovsie

• Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź

• Akcja braci Visniakovs. Eduards zagrał do Aleksjesa, ten odegrał do brata który był w polu karnym i mocnym strzałem w długi róg pokonał Kozioła

• GOOOOL!! 2:2!! Eduards Visniakovs

• Górski minął Krakowiaka, miał przed sobą pustą bramkę, ale trafił w boczną siatkę!

• Mójta wygrał przebitkę ze Stępińskim i dośrodkował w pole karne, ale piłka wpadła wprost w ręce Krakowiaka

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę poza pole karne wybili obrońcy Sandecji. Tam dopadł do niej A. Visniakovs, który chciał oddać strzał z powietrza, ale nie trafił w piłkę

• Grzeszczyk przy linii bocznej faulował Bartkowskiego za co obejrzał żółtą kartkę

• Żółtą kartką za faul na Melunovicu ukarny Kosiorowski.

• Petran zabawił się we własnym polu karnym i stracił piłkę na rzecz E. Visniakovs, który zagrał do Bartkowskiego. Ten zagrał do Kaczmarka, a ten w sytuacji sam na sam z Koziołem pewnie go pokonał

• GOOOOOL!! 1:1!! Marcin Kaczmarek

• Kaczmarek ładnie zagrał z linię obrońców. W polu karnym najlepiej znalazł się E. Visniakovs, ale w sytuacji sam na sam z Koziołem nie zdołał trafić w piłkę!

• Sandecja rozpoczyna drugą połowę!!

• ...i E. Visniakovs za Leimonasa

• Dwie zmiany w drużynie gości. Okachi za Augustyniaka.....

• Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

• Za nami pierwsza połowa tego, pucharowego spotkania. Pierwsze minuty należały do Widzewa, ale gracze z Łodzi nie potrafili zagrozić bramce Kozioła. Później inicjatywę przejęła Sandecja, co poskutkowało zdobytą bramką. Krótko mówiąc mecz stoi na wysokim poziomie i może podobać się postronnemu obserwatorowi. Na drugą połowę spotkania Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź zapraszam za około 15 minut.

• Koniec pierwszej połowy!!

• Przynajmniej minutę dłużej potrwa pierwsza spotkania pomiędzy Sandecją, a Widzewem

• Lafrance zagrał na prawą stronę do Visniakovsa. Litwin zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to w beznadziejny sposób

• Mójta pewnie, płasko uderzył w lewy róg bramki, czym nie dał szans Krakowiakowi na skuteczną interwencję

• GOOOOL!! 1:0!! Adam Mójta

• Bębenek faulowany w polu karnym i mamy jedenastkę dla Sandecji!

• Grzeszczyk idealnie zagrał w pole karne do Margola, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Krakowakiem, ale przegrał ten pojedynek!

• Grzeszczyk ładnie wypuścił Mójtę, który dośrodkował w pole karne, a tam Bębenek w doskonałej sytuacji nie trafił czysto w piłkę!

• Bębenek ładnie zagrał na wolne pole do Grzeszczyka. Były piłkarz Widzewa znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez Pereza!

• Nather ładnie przeciął podanie do Lafrance'a i zagrał do Mójty. Były gracz Warty Poznań, przebiegł z piłką kilka metrów, po czym zdecydował się na dośrodkowanie, ale uczynił to w fatalnym stylu

• Badalyan ładnie minął Stępińskiego, ale gracz Widzewa zdołał sfaulować Ormianina, za co dostał żółtą kartkę

• W polu karnym Sandecji dobrze znalazł się Kaczmarek i oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił Czarnecki!

• Po rzucie rożnym piłkę przed pole karne wybili obrońcy gospodarzy, tam dopadł do niej Visniakovs, który oddał strzał z pierwszej piłki, ale trafił prosto w defensorów biało-czarnych

• Visniakovs ładnie wpadł w pole karne Sandecji, zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale Petran wybił piłkę na rzut rożny

• Grzeszczyk ładnie odebrał piłkę zawodnikowi Widzewa, przebiegł z nią kilka metrów do przodu, po czym zdecydował się na prostopadłe podanie do Badalyana, ale uczynił to za mocno

• Bruno ostro potraktował Petrana, za co sędzia z Bytomia ukarał go żółtą kartką

• Grzeszczyk zagrał do Bębenka, a ten odegrał do dobrze ustawionego Margola. Były piłkarz Górnika Zabrze zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, ale fatalnie chybił

• Bębenek zagrał na prawą stronę do Makucha. Ten zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale tam piłkę przejęli dobrze ustawieni obrońcy Widzewa

• Widzew rozgrywał piłkę w środku pola, aż ta w końcu trafiła Melunovica, ale Serb był faulowany przez Kosiorowskiego.