• Chyba ostatnia szansa dla gospodarzy. Mila z wolnego centruje i rzut rożny.

• aut dla WKS-u. Spokojnie się zrobiło na murawie.

• arbiter z Łodzi dolicza 3 minuty.

• Dobra akcja gości. Bramkarza Śląska pokonał prawie Sikorski.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, Elsnera zmienia Cetnarskiego.

• Błąd Sochy i mało brakowało, aby Wisła wyrównała. Dużo indywidualnych błędów po stronie WKS-u.

• ukarany również Bunoza.

• Socha otrzymuje żółty kartonik.

• Ostrowski za Pawelca.

• Gikiewicz nie trafia w piłkę w bardzo dogodnej sytuacji.

• Piłka przypadkowo trafia do Sarkiego, ten wycofuje do Wilka i pomocnik Białej Gwiazdy minimalnie chybi.

• Za Ilieva wchodzi Daniel Sikorski.

• Tymczasem wolny dla Wisły, ale sprawę wyjaśnia Kokoszka.

• Na trybunach na dwie strony. Dzieci pokazują, że mają solidne głosy.

• nieudana akcja gości. Sarki nie zrozumiał intencji Boguskiego.

• Druga część gry bardziej statyczna, a wynik nadal otwarty. Kwadrans do końca. wks

• Iliev mocno uderza po stracie Mili, ale teraz Gikiewicz nie dał się zaskoczyć.

• Sarki za Kosowskiego. Wisła stawia na atak.

• Piękna akcja Śląska i z dystansu tuż obok słupka strzela kapitan WKS-u, Mila.

• Gikiewicz zagrywa ręką w polu karnym Wisły. Niefrasobliwe zachowanie.

• Małecki na spalonym. Było bardzo groźnie.

• Cetnarski nie trafia w piłkę w bardzo dogodnej sytuacji, a później Kowalczyk nie trafia w bramkę.

• Piłka po dośrodkowaniu trafiła poza pole karne na nogę Soboty, a ten niecelnie uderze w stronę bramki.

• budzą się wrocławianie, ale bez specjalnego impetu ruszają do przodu. sporo niedokładności i korner dla gospodarzy.

• Śląsk Wrocław - Wisła KrakówŚląsk Wrocław - Wisła Kraków

• Wisła odmieniona w tej drugiej połowie. Śląsk ma ogromne kłopoty z tworzeniem ataku pozycyjnego.

• Przy linii faulowany napastnika gospodarzy, Gikiewicz.

• Kaźmierczak pudłuje z dystansu. Trzeba przyznać, że to są dobre próby pomocnika WKS-u.

• Gabończyka zmienia Gikiewicz. Eric nie pokazał w dzisiejszym meczu zbyt wiele.

• Indywidualnie Ćwielong, jednak przegrał pojedynek z obrońcą Wisły.

• Goooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!. Małecki. fatalna strata Kowalczyka na 40. metrze, a skrzydłowy krakowian pewnie pokonuje Gikiewicza.

• rzut wolny dla Śląska. Dośrodkowuje Mila, lecz na spalonym Kaźmierczak.

• Wisła od początku z większą werwą. Dośrodkowanie Kosowskiego łapie Gikiewicz.

• Boguski zmienia Genkova.

• Teraz rozpoczyna Śląsk.

• zawodnicy wychodzą na płytę boiska i za chwilę startujemy z drugą częścią relacji.

• Arbiter nie dolicza ani minuty i kończy pierwszą połowę. Do przerwy Śląska prowadzi z Wisłą 2-0

• Dobra, długa piłka Kaźmierczaka na napastnika Śląska, jednak ten fizycznie nie ma szans z Osmanem Chavezem.

• Końcówka pierwszej części. Zdecydowana dominacja Śląska. Chyba zaskoczyła im gra po ostatnim spotkaniu z Górnikiem

• Małecki fatalnie dośrodkowuje z rożnego.

• Pareiko nie pewnie łapie uderzenie wrocławian.

• Świetny doping z obu stron. Uczniowie dają radę.

• Sobota wzdłuż pola karnego. Jednak jego centry nikomu nie udało się przeciąć.

• Świetna dwójkowa akcja. Piłka trafia w pole karne, a Mateusz Cetnarski, obija słupek !!!

• Na spalonym Genkov.

• Ćwielong niecelnie z dystansu.

• Rzut rożny dla Wisły. Kamil Kosowski, a piłkę z pola karnego gospodarzy wybija Kaźmierczak. Następnie kontra WKS-u i kolejny korner, a piłkę chwyta Pareiko.

• Ten sam zawodnik uderza z woleja nad bramką przyjezdnych.

• Próba dobrej kombinacji rozegrania akcji ze zmianą stron, natomiast Ćwielong niedokładnie dograł do Kaźmierczaka.

• wks

• Gdy Śląsk wkracza w pole karne gości .... Kotłuje się niesamowicie. Na chwilę obecną Wisła ma problemy z wyjściem z kontrą.

• Kolejny rajd Soboty, lecz kunszt bramkarski pokazał Pareiko. Zapachniało trzecim golem. !!!

• Próba z dystansu Mili, natomiast tym razem nie zaskoczył bramkarza Białej Gwiazdy.

• Śląsk zaczął z wysokiego C. Na murawie nie ma złudzeń o przyjaźni.

• Ależ bramka. Sebastian Mila !!!!!!!!!!!!!!!! Gooooooool.!!!! Tak jak na tym właśnie stadionie niegdyś Ljoboja. Piękne trafienie !!!!!!

• rzut wolny 20. metrów od bramki Wiślaków. Kaźmierczak, lub Mila.

• Robi nam się mecz we Wrocławiu. Powiem szczerze, że oba zespołu wyglądają bardzo dobrze optycznie w pierwszych minutach.

• Waldemar Sobota !!!!!! Goooooooooooooooooooooooool. Indywidualna akcja, która złamał do środka i pewnie zewnętrzną częścią stopy pokonuje bramkarza gości.

• Mila z dystansu ! Bomba sparowana na korner. Później niecelnie główkuje Mouloungui.

• Adam Kokoszka dośrodkowuje prosto w dłonie Pareiki.

• Strzał Ilieva zablokowany przez Pawelca, a piłka ląduje w rękach golkipera gospodarzy. Jak na razie obie ekipy bardzo spokojnie. Nikt nie forsuje tempa.

• wks

• Uderzenie Małeckiego z woleja zza szesnastki Gikiewicza. Ponad bramką

• Szarża Ćwielonga prawą stroną, jednak zagalopował się poza linię końcową.

• Paweł Pskit z Łodzi rozpoczyna pojedynek. Od środka rozpoczęła Wisła.

• Obie jedenastki już na murawie stadionu.

• Za chwilę startujemy. Tymczasem dwa startowe zdjęcia. wkswks

• Na trybunach jak zwykle przy okazji meczów Pucharu Polski zasiądzie kilka tysięcy uczniów wrocławskich szkół.

• Rezerwowi Wisła: Michał Miśkiewicz, Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Emmanuel Sarki, Michał Chrapek, Łukasz Burliga, Daniel Sikorski

• Rezerwowi Śląsk: Marian Kelemen, Krzysztof Ostrowski, Sylwester Patejuk, Rafał Grodzicki, Dalibor Stevanović, Łukasz Gikiewicz, Rok Elsner

• Jak oceniacie pierwsze jedenastki obu ekip?

• Witamy z Wrocławia. Dziś Śląsk na własnym obiekcie podejmuje przyjaciół z Krakowa, a więc Wisłę. Mecz przyjaźni na trybunach, natomiast na boisku spodziewamy się meczu na miarę półfinału Pucharu Polski. Zapraszamy na relację LIVE !.