Stal Stalowa Wola 2 - 0 Olimpia Grudziądz

Stal Stalowa Wola

2

Olimpia Grudziądz

0

• Pierwsza niespodzianka pierwszej rundy Pucharu Polski stałą się faktem. Drugoligowa Stal Stalowa Wola w niczym nie ustępowała aspirującej do awansu do Ekstraklasy Olimpii Grudziądz. Goście dali zagrać kilku zmiennikom i debiutantom, co odbiło się na wyniku spotkania. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne ze spotkań Pucharu Polski!

• Koniec spotkania! Stal w kolejnej rundzie, Olimpia odpadła w pierwszym meczu w Pucharze Polski!

• Gooool! Jest po meczu. Argasiński podwyższa na 2:0!

• Samołyk za Mikołajczaka.

• Tylko trzy dodatkowe minuty nadziei Olimpii.

• W akcie desperacji Suchocki próbował wymusić karnego, ale zarobił tylko żółtą kartkę.

• Jeszcze na bramkę Olimpii strzał zdołał oddać Żmuda, ale Wróbel wyłapał piłkę.

• ... a Bielawski za dyskusje z sędzią.

• Puszczają nerwy zawodnikom Olimpii. Śmietanko ukarany żółtą kartką za faul...

• Po jednej z nielicznych akcji ofensywnych gospodarzy nad bramką Olimpii uderzył Mikołajczak.

• Olimpia stara się atakować, lecz jak na razie bije głową w mur. Stal coraz bliżej upragnionego sukcesu.

• Olimpia wyraźnie przejęła inicjatywę, czego efektem były dwa rzuty rożne, ale ostatecznie gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

• Druga zmiana w Stali. Argasiński w miejsce Giela.

• Ostatnia zmiana w Olimpii. Kopiński za Zastawnego.

• Olimpia przejęła inicjatywę, a Stal skupia się teraz na obronie wyniku. Czy uda się dowieźć prowadzenie do końcowego gwizdka?

• Stal nie zamierza się bronić! Kolejna wrzutka w pole karne Olimpii i bramkarz gości wyłapuje piłkę.

• Sekulski doskonale wyszedł do prostopadłego podania i w sytuacji sam na sam nie dał szans Wróblowi. 20 minut + doliczony czas dzieli Stal od awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski!

• Goooool! Stal prowadzi 1:0 po bramce Sekulskiego!

• Pierwsza zmiana także w zespole gospodarzy. Michałek w miejsce Kałata.

• Po zagraniu Łabędzkiego piłkę stracił Trzepacz. Po chwili zawodnik Olimpii zostaje zmieniony. W jego miejsce Manthey

• Po dośrodkowaniu Mikołajczyka Andelkovic wybił piłkę na rzut rożny.

• Z dystansu próbował przymierzyć Zastawny, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

• Gra ciągle jest wyrównana, niewiele dzieje się pod polem karnym jednej i drugiej drużyny.

• Okres wyrównanej gry. Po początkowym naporze Olimpii do głosu znowu zaczyna dochodzić Stal. Trudno wskazać faworyta do końcowego sukcesu.

• Z dośrodkowania z rzutu rożnego niewiele wynikło. Po chwili korner dla gości, ale również bez efektu, chociaż Andelkovic zdołał oddać niecelny strzał głową.

• Rzut rożny dla gospodarzy po strzale Giela i rykoszecie o zawodnika Olimpii.

• Od razu atak Olimpii, jednak po wrzutce piłka po raz kolejny ląduje w rękawicach bramkarza Stali.

• W przerwie za Rulewskiego wszedł Piter-Bucko.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej części gry. Jak na razie 0:0.

• Sędzia dolicza minutę, podczas której Czarny zostaje ukarany żółtą kartką.

• W końcówce zaatakował jeszcze Stal, ale najpierw strzał Giela zablokował obrońca, a następnie piłkę ładną paradą obronił Wróbel.

• Kilka ostatnich minut bez historii. Zanosi się na 0:0 do przerwy.

• Dośrodkowywał w pole karne Stali Suchocki, ale Wietecha wybił piłkę na rzut rożny.

• Po rzucie rożnym dla Stali sam na sam z Wróblem znalazł się Kałat, ale bramkarz Olimpii po raz kolejny ratuje swój zespół!

• Marcin Kowalski ukarany żółtą kartką za faul.

• Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Szczot, ale wybili ją obrońcy.

• Strzał głową zdołał oddać Trzepacz, ale uderzył niecelnie.

• Olimpia stara się budować ataki, ale na razie bardzo pewnie gra obrona Stali. Goście jednak poczynają sobie coraz śmielej.

• W odpowiedzi sam na sam mógł wyjść Giel, ale znalazł się na spalonym.

• Szczot przejął piłkę od rywala i zagrał do Suchockiego, który w sytuacji sam na sam trafił prosto w Wieteche!

• Żadna z drużyn od kilku minut nie potrafi dojść do dogodnej sytuacji strzeleckiej.

• Akcje przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę, ale kończy się na stratach i próbach kontrataków.

• Giel zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę ponad bramką.

• W odpowiedzi akcja Olimpii i po strzale Trzepacza piłka wybita praktycznie z linii bramkowej przez Bartkiewicza!

• Michał Wróbel uratował Olimpię przed stratą bramki, wybijając piłkę na rzut rożny po strzale jednego z rywali!

• Pierwszy korner wywalczyła także Olimpia, ale nie sprawił on problemów gospodarzom.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym piłkę wybił Bielawski.

• Od początku starają się atakować gospodarze, groźne są zwłaszcza próby lewym skrzydłem. Po jednej z nich na rzut rożny dośrodkowanie wybił Andelkovic.

• Początek spotkania. Od środka goście!

• W ekipie z Grudziądza w pierwszym składzie dwóch debiutantów - Milan Andelkovic i Oskar Trzepacz.

• Rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Michal Piter-Bućko, Jakub Bollin, Jarosław Kopiński, Paweł Kruczkowski i Miłosz Nolberczak.

• Ławka rezerwowych Stali: Patryk Drzymała, Dawid Pigan, Mateusz Kantor, Michał Michałek, Kamil Samołyk i Patryk Tur.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1 rundy Pucharu Polski, pomiędzy drugoligową Stalą Stalowa Wola, a występującą na zapleczu Ekstraklasy Olimpią Grudziądz.