Wigry Suwałki

0

GKS Katowice

2

• Do kolejnej rundy Pucharu Polski przechodzą goście, którzy zagrają u siebie z Cracovią. To tyle ze stadionu Wigier. Dziękujemy za uwagę.

• Koniec spotkania. Sędzia gwiżdże ostatni raz w tym meczu. Wigry przegrywają mecz z GKS Katowice 0:2.

• Dalekie wybicie Kuchty. Piłkę łapie Karol Salik

• 4 minuty dolicz arbiter meczu

• trzecia zmiana w GKS-y. Schodzi Goncerz, na placu gry melduje się Ciechański

• Szarża Żebrowskiego z prawej strony pola karnego zespołu GKS-y

• Groźne zdarzenie pod bramką GKS-y. W polu karnym zderzenie Kuchty i Adamka. Krotka przerwa w grze.

• Trzecia zmiana w GKS-y. Schodzi Goncerz, na placu gry melduje się Ciechański.

• Rzut rożny pod bramką gości. Dośrodkowuje Kalinkowski ale nikt nie dochodzi do sytuacji bramkowej.

• Zmiana w Wigrach. Adamek za Łukasza Monetę

• Grożna akcja GKS. Pietrzak minął dwóch rywali i blisko było gola samobójczego.Rykoszet od Bogusza.

• Taktyczny faul Kalinkowskiego na Trochimie

• Dośrodkowanie Żebrowskiego z prawej strony ale do piłki nie dochodzi Moneta

• Duda strzela z 40 metrów wprost w bramkarza Wigier

• Akcja Wigier z prawej strony i próba dośrodkowania Hirsza.

• Dośrodkowanie w pole karne i wybija daleko zawodnik gości

• Rzut wolny dla Wigier z około 35 metrów

• Duda za Leimonasa

• zmiana w zespole gości

• Leży na środku boiska Leimonas. Przerwa w meczu

• GOOOOOOL!!! 2:0 DLA GKS-U!! TROCHIM ZASKOCZYŁ BRAMKARZA STRZAŁEM Z RZUTU WOLNEGO!

• Rzut wolny dla Gks, ukarany Jakub Bartkowski

• Rzut wolny ze środka boiska dla Katowic

• Faul Żebrowskiego na Wojciechu Trochimie

• Rozpoczęła się druga połowa spotkania i pierwsza akcja Wigier pod bramką gości

• Drugą połowę zaczną piłkarze Wigier.

• Za chwilę druga połowa. Na plac gry pierwsi wyszli piłkarze Wigier

• GKS natomiast gra swoje. Szybko zdobyta bramka. Później kontrolowanie przebiegu spotkania, kilka groźnych sytuacji. Przewaga w środku pola, dominacja na boisku.

• Wigry głównie w środku pola. Ciężko o składną akcję, mało gry piłką. Brak pomysłu na sforsowanie obrony gości.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1:0 dla GKS Katowice.

• Arbiter dolicza do pierwszej połowy 1 minutę

• Konta Katowic ale Frańczak żle dośrodkowuje. Piłka wychodzi poza plac gry.

• Strzał Atanackovica z 18 metrów i broni Kuchta

• Kuchta poza polem karnym, wybija piłkę na aut.

• żółtą kartką ukarany Leimonas

• Niecelny strzał Wojciecha Trochima ponad bramką Wigier

• Strzał Monety i broni choć trochę nie pewnie Mateusz Kuchta

• Dośrodkowanie Kalinkowskiego i niecelna główka Wichtowskiego

• Grożna akcja gospodarzy i rzut rożny dla Wigier.

• Sędzia zarządza przerwę w meczu. Zawodnicy schodzą napić się wody.

• Dośrodkowanie Kalinkowskiego i pewny chwyt Kuchty

• Rzut rożny dla Wigier

• Rzut z autu dla drużyny gości.

• Żółtym kartonikiem ukarany Goncerz.

• Wigry na razie bez pomysłu

• W ataku pozycyjnym suwalczanie, z kolei GKS wyraźnie upatruje okazji do szybkich kontrataków.

• Celne uderzenie z główki Grzegorza Goncerza, ale zbyt lekkie i do tego w sam środek bramki Wigier.

• Wigry rozgrywają akcję na połowie GKS.

• Faulowany Bogusz przez zawodnika gości.

• Wigry na razie głównie w środku pola. Starają się konstruować akcję, lecz na razie sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

• Na stadion właśnie zostali wpuszczeni kibice z Katowic.

• Łukasz Moneta znalazł się na bardzo dobrej pozycji, ale zdaniem sędziego chwilę wcześniej faulował.

• Bartłomiej Kalinkowski starał się zaskoczyć debiutującego w GieKSie Mateusza Kuchcie, ale młody bramkarz poradził sobie ze strzałem.

• Lewoskrzydłowy z Katowic na raty pokonał Karola Salika. Znakomity początek w wykonaniu GKS-u.

• GOOOOL!!! 1:0 DLA GIEKSY! WOŁKOWICZ DOBIŁ DO PUSTEJ BRAMKI!

• Mecz zaczęli goście.

• Na murawę wychodzą obydwa zespoły.

• Bilans meczu jak na razie remisowy. Dzisiaj na pewno zwyciężyć może tylko jeden zespół, który przejdzie do następnej rundy.

• Rezerwowi GKS: Rafał Dobroliński, Maciej Bębenek, Dariusz Zapotoczny, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Daniel Ciechański, Filip Burkhardt.

• Rezerwowi Wigry: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, Davit Makaradze, Piotr Ruszkul, Mateusz Żebrowski, Marcin Tarnowski, Kamil Adamek.

• Na zwycięzcę tego meczu czeka już Cracovia. Do tej pory drużyny grały ze sobą tylko 4 razy.

• Za kilkanaście minut zacznie się mecz 1/16 Pucharu Polski Wigry Suwałki - GKS Katowice

• Wigry Suwałki - GKS Katowice LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Cracovia czeka na kolejnego pierwszoligowego rywala

W środę rozegrane zostanie 10 meczów 1/16 finału Pucharu Polski. W jednym z pojedynków pierwszoligowców Wigry podejmą w Suwałkach GKS Katowice. Na zwycięzcę tego starcia w 1/8 finału PP czeka już Cracovia.

GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0