Wisła Kraków

2

Śląsk Wrocław

3

• Wisła Kraków ulega na własnym terenie Śląskowi Wrocław 2:3. To właśnie wrocławianie zmierzą się w finale Pucharu Polski z warszawską Legią. „Biała Gwiazda” przegrywa wszystko, co tylko mogła.

• Koniec spotkania!

• Mimo fatalnej postawy graczy, wszyscy na stadionie Wisły powstali i odśpiewali hymn "Białej Gwiazdy".

• Część kibiców powoli opuszcza stadion...

• Cetnarski nie trafia... w pustą bramkę

• Elsner pojawia się na boisku w miejsce Stevanovica

• Burliga zmienia Chrapka

• Piłkę przejmuje Mila i bez zastanowienia uderzył na bramkę Pareiki. Śląsk podwyższa wynik.

• Wisła-Śląsk

• 11189 - tyle biletów Wisła sprzedała na dzisiejsze spotkanie.

• Żółta kartka dla Stevanovica.

• Mila uderzał z bliskie odległości na bramkę Pareiki, lecz golkiper Wisły broni jego strzał, choć ostatecznie piłkę wybijać musiał jeden z graczy "Białej Gwiazdy"

• Świetne zagranie między obrońców do Soboty i zawodnik Śląska wykorzystuje okazję na zdobycie bramki.

• GOOOOOOL! SOBOTAAAA!

• Małecki chciał zagrać piłkę w polu karnym z Boguskim, lecz połapali się w jego zamiarach piłkarze z Wrocławia

• Boguski "wkręcił w ziemię" jednego z zawodników Śląska i popędził z piłką w kierunku bramki. Lecz w decydującym momencie oddał kiepski strzał. Piłka ponad poprzeczką

• Sędzia rozpoczyna drugą odsłonę spotkania!

• Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage'a Wisły Kraków na facebook'u. Codziennie świeża porcja wiadomości o "Białej Gwieździe"! Wystarczy kliknąć tutaj i polubić naszą stronę!. Bądź na bieżąco! Wiedz więcej!

• Póki co, w finale Śląsk Wrocław. Wynik 1:1 promuje wrocławian i to oni jedną nogą są w rozstrzygającym meczu o Puchar Polski. Jednak Wisła jeszcze nie składa broni. "Biała Gwiazda" potrzebuje jednego gola, by wyrównać wynik z pierwszego spotkania, a dwóch, by cieszyć się z awansu.

• Sędzia kończy pierwszą cześć spotkania.

• Boguski marnuje znakomitą okazję dla Wisły! W zamieszaniu to on przejmuje piłkę, ale fatalnie strzela.

• Ten wynik daje awans Śląskowi. Wisła potrzebuje jeszcze dwóch bramek, by cieszyć się z możliwości gry w Pucharze Polski.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Mila, klatką Sobota zgrywał do Ćwielona, a ten próbował zaskoczyć estońskiego bramkarza. Ostatecznie to się nie udało i górą golkiper Wisły.

• Mouloungui zmarnował znakomitą szansę. Po podaniu jednego z kolegów znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz jego strzał broni Pareiko

• Mocny strzał z dystansu Wilka. Tym razem jednak piłka ponad poprzeczką.

• Wisla-SląskWisla-Sląsk

• Piłka po strzale Boguskiego o milimetry mija bramkę Gikiewicza! Cóż za szansa!

• Niestety nie możemy wrzucić zdjęcia oprawy kibiców, gdyż takowej nie przygotowali ;).

• Kaźmierczak ukarany żółtą kartką

• GOOOOOOOOOOOOOL! WILK! Zawodnik Wisły uderza z dystansu i gospodarze wyrównują!

• Wisła komplikuje sobie znacznie sprawę awansu. "Biała Gwiazda" musi poprawić grę, by myśleć o korzystnym dla siebie rezultacie.

• Śląsk strzela bramkę z rzutu wolnego po dośrodkowaniu Mili. Stevanovic ubiegł obrońców Wisły i umieszczona piłkę w siatce.

• GOOOOOOOL! STEVANOVIC!

• Jovanovic posłał piłkę w kierunku Boguskiego, ale połapali się w tym wszystkim zawodnicy z Wrocławia

• Małecki wraz z piłką pokonał połowę boiska, ale ostatecznie został zablokowany przez jednego z piłkarzy Śląska

• Dobra okazja Wisły! Sarki przerzucił piłkę do Małeckiego, a ten zagrywał piłkę do Garguły. Strzał zawodnika "Białej Gwiazdy" broni bramkarz gości.

• Garguła wykonywał rzut wolny. Piłkę przejmuje Gikiewicz.

• Ostrowski dośrodkowywał, lecz Moulounguiego w polu karnym ubiegł Chavez.

• Mila zagrywał do Kaźmierczaka i tak oto mamy pierwszy strzał w tym meczu. Niecelny.

• Chrapek starał się znaleźć któregoś z kolegów prostopadłym podaniem, lecz żaden zawodnik Wisły nie zorientował się w jego zamiarach.

• Chrapek zagrywał na wolne pole do Sarkiego, lecz za mocno. Gracz "Białej Gwiazdy" nie zdołał przejąć tej piłki

• Błąd Chaveza, który podawał piłkę prosto pod nogi Soboty. Jednak zawodnik Wisły naprawia pomyłkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Małeckiego. Piłkę pewnie przejmuje Gikiewicz

• Obie ekipy zaczęły dosyć ostrożnie. Póki co, na próżno szukać akcji po jednej czy po drugiej stronie.

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy i rozpoczyna pojedynek między Wisłą Kraków a Śląskiem Wrocław!

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę.

• Za kilka chwil pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego!

• Mamy pewną niespodziankę w składzie podopiecznych trenera Kulawika. Od pierwszych minut zobaczymy dzisiaj Daniela Sikorskiego!

• Mecz niezwykle istotny dla obydwu tych ekip. Wisła Kraków walczy o życie i przetrwanie- bowiem wszyscy na Reymonta 22 wierzą, że mimo słabej dyspozycji w lidze, uda się osiągnąć sukces w Pucharze Polski. W przeciwieństwie do Wisły, Śląsk Wrocław walczy na dwóch frontach. W lidze wrocławianie grają w kratkę, lecz wszyscy wiemy że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami- więc szykuję nam się bardzo emocjonujące spotkanie!

• Witamy serdecznie z Krakowa! W dzisiejsze piękne, słoneczne popołudnie walkę o finał Pucharu Polski stoczą- Wisła Kraków i aktualny mistrz Polski Śląsk Wrocław. Pierwszego finalistę poznaliśmy wczoraj-została nim Legia Warszawa, która pokonała na swoim stadionie chorzowski Ruch. Czas na poznanie drugiej ekipy!