GKS Tychy

2

2 2 połowa

4 karne

• KONIEC! GKS Tychy mimo tego, że przegrywał 0:2 odrobił straty, doprowadził do dogrywki i w serii rzutów karnych pokonał Wisłę Płock 4:3! Płocczanie żegnają się z Pucharem Polski, a gracze Przemysława Cecherza grają dalej!

• Misztal broni po raz drugi, tym razem strzał Ruszkula!

• Ruskovsky trafia w samo okienko.

• Góralski nie myli się.

• Wodecki strzela i GKS Tychy obejmuje prowadzenie!

• Strzał Hempla świetnie broni Misztal!!

• Nitkiewicz nie myli się i jest już 2:2.

• Krzywicki pewnie strzela.

• Kowalczyk trafia.

• Strzał Magdonia i mamy 1:0.

• Rozpoczynamy konkurs jedenastek, pierwsi będą uderzać gospodarze.

• KONIEC DOGRYWKI! Za moment rozpoczniemy serie rzutów karnych!

• Rutkowski strzela a okolicy trzydziestego metra, ale minimalnie obok bramki.

• Strzał Krzywickiego sprzed pola karnego, piłka wędruje nad poprzeczką bramki GKS-u.

• Krzywicki sfaulowany przed bramką GKS-u Tychy, nie ma mowy o karnym.

• Gospodarze nieco odważniej atakują rywali, ale gracze Przemysława Cecherza skutecznie się bronią.

• Ruszkul żle dośrodkowywał, obrońcy ekipy gości wybijają piłkę.

• Strzał Krzywickiego z okolicy osiemnastego metra blokują obrońcy tyskiej drużyny.

• Ależ akcja GKS-u Tychy! rezerwowy Rutkowski przebiegł z piłką przy nodze niemal połowę boiska, ale kiedy znalazł się już w polu karnym Wisły nie było tam nikogo, komu mógłby dograć.

• Zganiacz doszedł do niezłej piłki, ale próba jego strzału była nieudana i futbolówka powędrował daleko obok bramki.

• Kowalczyk przebojem wdarł się w pole karne Wisły, ale koniec końców jeden z obrońców Wisły wybił mu piłkę spod nóg.

• Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Wawrzynkiewicz zagrał do Ruskovsky'ego, ale ten popełnił błąd w przyjęciu.

• Kamil Rozmus ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Ruszkula, do piłki dopadł Magdoń,oddał strzał, ale futbolówka powędrowała nad poprzeczką bramki gości.

• Zagotowało się teraz pod bramką tyszan, Stępiński dograł piłkę na jedenasty metr, ale w porę zainterweniował Wawrzynkiewicz.

• Sędzia odgwizdał faul na Wawrzynkiewiczu.

• Zganiacz przechwycił futbolówkę w środku pola, ale ostatecznie źle dośrodkowywał do swoich kolegów.

• Rozpoczynamy pierwszą połowę dogrywki! Od środka gospodarze.

• Koniec regulaminowego czasu gry! O tym, kto wystąpi w kolejnej rundzie Pucharu Polski zadecyduje dogrywka, a być może seria rzutów karnych!

• Kamil Hempel ukarany żółtą kartką.

• Goście doprowadzili do wyrównania! Kowalczyk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu i pewnie pokonał golkipera Wisły Płock!

• Gooooooool!! Maciej Kowalczyk!!!! GKS Tychy Wyrównuje!!

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Próbę wyjścia z kontratakiem GKS-u Tychy zmarnował Kowalczyk, który zagrał niecelnie.

• Mariusz Zganiacz ukarany żółtą kartką.

• Stępiński uderzał z dystansu, piłkę na aut skierował Misztal.

• Piłkarze Przemysława Cecherza mają jeszcze kilka minut, by doprowadzić chociaż do dogrywki.

• Goooool! Maciej Kowalczyk pewnie zamienia jedenastkę na gola!

• Kowalczyk pada w polu karnym Wisły,sędzia gwiżdże rzut karny dla tyszan!

• Ostatnia zmiana w tyskiej drużynie, . Łukasz Bocian zejdzie, zastąpi go Bartosz Rutkowski.

• Szczepański pędził lewą flanką, ale jego akcja zakończyła się niecelnym strzałem.

• Rozmus zastąpi na placu gry Hiszpańskiego.

• Wisła Płock podwyższa prowadzenie na 2:0! Piłka powędrowała do Ruszkula z rzutu rożnego, a ten głową umieścił ją w siatce rywali.

• Gooooool! Piotr Ruszkul!!!

• Bocian szukał Kowalczyka i posłał w jego kierunku piłkę, ale Magdoń w porę zgrał ją do swojego bramkarza.

• Dawid Jabłoński opuści boisko, w jego miejsce Damian Szczepański.

• Nitkiewicz oddał strzał z dystansu, ale jego próba była bardzo, ale to bardzo nieudana.

• Kamil Nitkiewicz ukarany żółtą kartką.

• Kożans doszedł aż pod pole karne, ale wywalczył korner.

• Wawrzynkiewicz dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy Wisły.

• Maciej Kowalczyk zastąpi Pawła Smółkę.

• Strzał Hiszpańskiego minimalnie nad bramką.

• Wojciech Trochim opuści plac gry, zastąpi go Marcin Wodecki.

• Szczęsny sfaulował Zyskę w środku pola i przez jego nieuwagę GKS Tychy będzie grało w osłabieniu.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Damian Szczęsny.

• Dośrodkowanie na pole karne Wisły, czujny Magdoń wybija piłkę.

• Maciej Kostrzewa opuszcza plac gry, zastąpi go Jacek Góralski.

• Bocian strzela z dystansu, ale piłka wędruje ponad poprzeczkę.

• Pavol Ruskovsky ukarany żółtą kartką.

• Tyszanie byli teraz w niemałych tarapatach, sytuację wyjaśnił Kożans i oddalił futbolówkę od własnej bramki.

• Dośrodkowanie na pole karne Wisły, ale Kaniecki pewnie łapie futbolówkę.

• Damian Szczęsny za kopnięcie Krzywickiego został ukarany żółtą kartką.

• Trochę zagotowało się teraz na placu gry. Szczęsny sfaulował Krzywickiego, który w odpowiedzi go zaatakował.

• Smółka chciał opanować piłkę w polu karnym, ale Magdoń był szybszy i odebrał mu futbolówkę.

• Trochim sam na sam z Kanieckim, golkiper Wisły Płock nieźle zainterweniował i wybił piłkę z obrębu własnej bramki.

• Z autu piłkę wrzucał Nitkiewicz, dopaść do nie próbował Ruskovsky, ale szybszy od niego był golkiper Wisły.

• Tyszanie od pierwszych minut drugiej części spotkania zdominowali rywala i nie opuszczają jego połowy.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z GKS-em Tychy 1:0.

• Mogło być groźnie pod bramką tyszan, ale Szczęsny w ostatniej chwili ofiarnie wślizgiem odebrał futbolówkę rywalom.

• Fatalny błąd w obronie Wisły, Smółka bez większych problemów znalazł się na pozycji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, jednak nie potrafił tego wykorzystać i nie skierował piłki do siatki.

• Niedokładne zagranie Ruskovsky'ego i strata GKS-u Tychy.

• Ależ szans tyszan na wyrównanie! Smółka po dośrodkowaniu z lewej strony boiska strzelał na bramkę Wisły Płock, jednak Kaniecki dosłownie opuszkami palców wybronił i uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

• Wisła Płock obejmuje prowadzenie! Po dośrodkowaniu Hiszpańskiego z rzutu wolnego Magdoń zagrał piłkę do Krzywickiego i strzałem głową pokonał golkipera GKS-u Tychy.

• Gooooool!! Marcin Krzywicki!!

• Zapowiadało się na dobrą akcję gości, ale Trochim został zatrzymany wślizgiem.

• Za nami nieco ponad pół godziny gry, po których możemy powiedzieć, że nie jest to zbyt porywające widowisko. Minimalna przewaga po stronie GKS-u Tychy.

• Trochim próbował podać do Ruskovsky'ego, ale zrobił to na tyle niecelnie, że piłka nie dotarła do adresata.

• Strzał Krzywickiego sprzed pola karnego został zablokowany przez obrońców gości.

• Dośrodkowanie Ruszkula głową przecina Szczęsny.

• Wawrzynkiewicz sfaulował Hiszpańskiego, gwizdek sędziego milczy.

• Jak na razie nie jest to zbyt porywający mecz, gra spokojnie toczy się w środkowej strefie boiska.

• Niecelne dośrodkowanie Hiszpańskiego, grę od własnej bramki rozpocznie Misztal.

• Szczęsny strzelał płasko, po ziemi, ale piłkę spokojnie łapie Kaniecki.

• Ruskovsky dogrywał na pole karne, ale Smółka nie doszedł do piłki.

• Dośrodkowanie Wawrzynkiewicza zablokował Hempel, mamy rzut rożny dla gości.

• Wojciech Trochim został złapany na spalonym.

• Za nami pierwszy kwadrans spotkania, a na placu gry zarysowuje się lekka przewaga GKS-uTychy.

• Jabłoński centruje w pole karne przyjezdnych, piłkę wybija Kożans.

• Zapowiadało się na niezłą akcję GKS-u. Trochim wystawił piłkę do Ruskovskiego, jednak ten będąc na dobrej pozycji strzeleckiej nie zdołał jej opanować.

• Ruszkul dośrodkowywał z rzutu wolnego, niecelnie.

• Ruskovsky efektownie przebiegł z piłką przy nodze dobre kilka metrów, ale ostatecznie jeden z rywali odebrał mu futbolówkę.

• Tyszanie ruszyli z atakiem, piłka powędrowała tuż pod nogi Trochima, ale ten oddał nieczysty strzał.

• Znów Szczęsny próbował nabroić pod bramką Wisły Płock, ale Magdoń po raz kolejny popisał się niezłym refleksem i uprzedził rywala.

• Piotr Ruszkul sfaulował Trochima i został ukarany żółtą kartką.

• Szczęsny minął bramkarza, chciał zagrać do lepiej ustawionego Smółki, ale w ostatniej chwili zablokował go Magdoń.

• Smółka nieprzepisowo zatrzymał Jabłońskiego.

• Strzał z Krzywickiego z dystansu, bez zagrożenia pod bramką tyszan.

• Trochim sfaulowany przy linii, sędzia nie odgwizduje przewinienia.

• Gospodarze grają dziś na niebiesko-biało, a piłkarze z Tych na zielono-czerwono.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz w Płocku!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Wisły Płock: Kiełpin, Góralski, Iliev, Janus, Radić, Rozmus, Szczepański.

• Rezerwowi GKS-u Tychy: Igaz, Bukowiec, Kowalczyk, Mączyński, Otręba, Rutkowski, Wodecki.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Na stadionie im. Kazimierza Górskiego Wisła Płock zagra z GKS-em Tychy.