Real Madryt

2

Borussia Dortmund

2

• Koniec !!! Real Madryt remisuje 2:2 z BVB. Świetne spotkanie oglądaliśmy we wtorkowy wieczór. Za wspólne śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej i zapraszam na kolejne relacje na EKSTRAKLASA.NET

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• 3 minuty dolicza sędzia

• G o o o o o o l l l l l l !!!!! Oezil z rzutu wolnego uderza na bramkę piłka odbija się od słupka i wpada do siatki!!

• Kolejny rzut wolny po faulu Bendera i znów Ronaldo przy piłce

• Ronaldo uderza z 27 metrów z rzutu wolnego wprost w mur. Nie jest to dobry mecz portugalskiej gwiazdy

• Zamieszanie przed bramką BVB i Grosskreutz wybija piłkę z linii bramkowej!!

• Perisic utyka po starciu z Essienem wraca do gry

• BVB coraz bardziej cofnięta a Real atakuje dużą liczbą zawodników - jaki to przyniesie efekt? Z pewnością piłkarze z Madrytu muszą poprawić skuteczność, ponieważ takie sytuacje jakie miał Ronaldo piłkarze tej klasy musi wykorzystywać!!

• Perisić na boisku zmienia Gundogana na 10 minut do końca meczu

• Roman Weidenfeller fantastycznie zatrzymał uderzenie Ronaldo!!!!

• Ostatnia zmiana w zespole Realu - Kaka na boisku

• Ronaldo zatrzymany przez...Łukasza Piszczka! Brawo dla Polaka

• Mamy zmianę w zespole BVB - Bender zmienia Reusa

• Bender za moment pojawi się na boisku

• Dwadzieścia minut do końca meczu. Real po początkowym ataku obecnie zdecydowanie zwolnił. Co prawda w dalszym ciągu prowadzi grę ale BVB głęboko cofnięta świetnie się broni. Pytanie tylko czy piłkarze z Dortmundu nie cofnęli się zbyt głęboko

• Uderzenie Oezila po indywidualnej akcji zostaje zablokowane

• Piłkarze obu zespołów łapią chyba "drugi oddech" przed końcówką meczu

• Sergio Ramos fauluje Łukasza Piszczka w walce o górną piłkę.

• Mats Hummels fauluje CR7 i ogląda kartkę

• Angel Di Maria pada w polu karnym ale sędzia z Turcji nie reaguje

• Xabi Alonso zatrzymuje Mario Goetze i wybija piłkę na rzut rożny

• Jose Maria Callejon przegrywa pojedynek sam na sam z Romanem Weidenfellerem !!!

• Pierwsza zmiana w zespole Realu - Higuain opuszcza boisko

• Kibice na Santiago Bernabeu byli lekko zszokowani przebiegiem wydarzeń w tym pojedynku. Najpierw niespodziewany gole Reusa, potem wydawałoby się planowe wyrównanie Pepe i nagle gol do szatni Mario Goetze. Jak zareaguje Real w drugiej połowie?

• Sędzia nie doliczył nic i po gole Mario Goetze zakończył pierwszą połowę. Trzeba przyznać, że świetną 1 połowę, którą oglądało się z ogromną przyjemnością.

• G o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Niesamowita akcja gości !!! Arbeloa pokonuje własnego bramkarza po akcji Lewandowskiego, Grosskreutza i Goetzego!!!

• Dwójkowa akcja Goetze z Reusem ale napastnik gości został zatrzymany, szybka kontra Realu ale Schmelzer genialnie zatrzymał samego Ronaldo.

• Podobnie jak to było w pierwszym meczu w Dortmundzie dziś także w Madrycie oglądamy naprawdę bardzo dobre widowisko

• Kopia sytuacji z chwili gdy Real wyrównał ale tym razem Ramos z Higuainem zderzyli się w walce o piłkę i sprawę wyjaśnili obrońcy gości

• Piłka po przypadkowym odbiciu od Lewandowskiego niewiele brakowało a wróciłaby do strzelca pierwszej bramki w tym meczu

• Sędzia przerwał grę bo na boisku leży Xabi Alonso po starciu z Kehlem

• G o o o o o l l l l l l l l l l l l l !! ! ! ! ! ! ! Pepe pięknym uderzeniem głową wyrównuje stan pojedynku na 1:1

• Asystę przy golu Marco Reusa zaliczył Robert Lewandowski

• Co teraz zrobi Real? BVB nie rezygnuje ze zdobycia kolejnych bramek - przed momentem Lewandowski próbował znów zaskoczyć Casillasa ale tym razem lepszy był bramkarz reprezentacji Hiszpanii

• Gol Reusa to zwieńczenie świetnej gry BVB w pierwszych 30 minutach

• G o o o o o o o o o o o l l l l l l !!!!! Sensacja w Madrycie - Borussia po kapitalnym uderzeniu Reusa obejmuje prowadzenie !!!!

• Świetne wyjście bramkarza BVB ratuje zespół gości,

• Real przeważa - Ronaldo strzela z 16 metrów i mamy rzut rożny dla Realu

• Dużo walki z lekką przewagą Realu ale BVB świetnie się broni

• Pepe ucierpiał faulując Reusa.

• Dużo walki w środku pola. Oba zespoły próbują przejąć inicjatywę

• Kwadrans spotkania za nami i po tym fragmencie gry możemy powiedzieć, że BVB toczy wyrównany pojedynek z renomowanym rywalem

• Kevin Grosskreutz uderza na bramkę Casillasa, który z problemami broni!! To kolejna szansa gości!!

• 40 metrów od bramki BVB faulowany CR7

• Świetnie Pepe walczy z rywalem w okolicy swojej bramki powodując, że od bramki zacznie bramkarz reprezentacji Hiszpanii

• Obaj trenerzy na stojąco oglądają ten mecz

• Genialna akcja gości !!!! Świetnie lewą stroną przedarł się Schmelzer, Casillas odbił piłkę nogą a dobitka Lewandowskiego minęła poprzeczkę!!!