8

3 1 połowa

Malmoe FF

0

• Real Madryt wygrywa grupę A Ligi Mistrzów z szesnastoma punktami. Malmoe finiszuje na ostatniej pozycji i nie zagra na wiosnę w 1/16 finału Ligi Europy. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Marcin Juszczyk! Dobranoc!

• Rezultat 8:0 mówi sam za siebie. Malmoe było tylko tłem dla Królewskich. Mecz bez historii jeśli chodzi emocje, ale za to ciekawy z punktu widzenia statystyków. Dla Realu Madryt to najwyższe zwycięstwo w historii Ligi Mistrzów. Natomiast Cristiano Ronaldo został najskuteczniejszym strzelcem w historii fazy grupowej Champions League. Ponadto było to pierwsze spotkanie w dziejach LM, w którym miały miejsce dwa hattricki.

• Koniec meczu! Real Madryt gromi Malmoe 8:0!

• Isco próbował z szesnastu metrów przelobować Wilanda, ale ten nie dał zaskoczyć się.

• Cheryshev uderzył z "szesnastki" po ziemi z pierwszej piłki i niewiele pomylił się!

• Cheryshev z dystansu przeniósł piłkę piłkę nad poprzeczką! Pośpieszył się z tym uderzeniem.

• Malmoe podejmuje od czasu do czasu próby zdobycia bramki honorowej, ale bezskutecznie. Goście nie potrafią stworzyć groźnej, klarownej sytuacji podbramkowej.

• Casemiro zauważył wysuniętego z bramki Wilanda i uderzył z bardzo daleka. Brazylijczyk nieznacznie pomylił się!

• Po uderzeniu Isco z dystansu Wiland na raty łapie piłkę. Doskoczyć do niej i wykorzystać błąd bramkarza próbował jeszcze Cheryshev , ale nie zdążył.

• Groźna centra Danilo, ale nikt nie zdołał przeciąć toru lotu futbolówki i od bramki zacznie Wiland.

• Jese ładnie uderzył zza pola karnego i interwencja Wilanda ratuje Malmoe od utraty kolejnego gola. Po interwencji golkipera piłka przeszła tuż obok słupka.

• Cristiano Ronaldo spróbował ponownie szczęścia z rzutu wolnego, ale tym razem trafił w mur.

• Natomiast w Malmoe Kroon zastępuje Rakipa.

• Ostatnie zmiany w obu zespołach. Kovacić zszedł z boiska, a zastępuje go madrycki Bereszyński, czyli Cheryshev.

• Wszystko zaczęło się od straty piłki przez Rakipa. W finalnej fazie akcji bramkowej Isco podał do Benzemy, ten minął rywala i strzałem z kilkunastu metrów zmusił do kolejnej kapitulacji Wilanda.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Benzema kompletuje hattrick! 8:0! Pogrom Malmoe!

• Wiland odbił piłkę przed bramkę po zagraniu z prawego skrzydła, ta następnie trafiła do Kovacicia, który bez zastanowienia uderzył i po rękach szwedzkiego golkipera strzelił swojego pierwszego gola dla Realu!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 07 zgłoś się! Kovacić!

• Niezła centra Rodicia w pole karne Realu, ale defensywa Los Blancos oddaliła zagrożenia.

• Casemiro zagrał z głębi pola pod "szesnastkę" Malmoe do Cristiano Ronaldo, ale szybszy Wiland.

• Zmiana także w Realu. Jese zastępuje na placu gry Jamesa Rodrigueza.

• Druga roszada w składzie Malmoe. Mehmeti za Sanę.

• Real nie chce zwalniać tempa i szuka szans na kolejne trafienia.

• Strzał z dystansu Jamesa Rodrigueza został zablokowany.

• Benzema ośmieszył na prawej stronie dwójkę rywali, zagrywając piłkę piętą do Isco, który następnie zagrał ją wzdłuż bramki, a Cristiano Ronaldo zgubił krycie i dołożył tylko nogę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Czteropak Cristiano Ronaldo!

• Wyrzucający z autu piłkę Marcelo zauważył niepilnowanego w polu karnym Malmoe Benzemę, który obrócił się i uderzył ,ale jego strzał był niecelny! Powinien lepiej wykończyć tą akcję Francuz!

• Kapitalny strzał Danilo z narożnika pola karnego! Wiland przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Pierwsza zmiana w Realu. Powracający po kontuzji Marcelo zmienia Pepe.

• Cristiano Ronaldo otrzymał piłkę z prawego skrzydła, przepchnął się z dwójką obrońców Malmoe i sprytnym uderzeniem pokonał Wilanda!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Hattrick Cristiano Ronaldo!

• Groźny strzał z dystansu Rodicia broni Casilla!

• Isco zdecydował się na strzał, ale na drodze futbolówki stanął Carvalho. Piłka tak nieszczęśliwie odbiła się dla Malmoe, że trafiła do Cristiano Ronaldo, a on z bliskiej odległości umieścił ją w bramce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Cristiano Ronadlo!

• Rozpoczynamy drugie 45 minut!

• Zmiana w przerwie w Malmoe. W szatni pozostał Djurdić, a zastąpił go Rodić.

• Za chwilę początek drugiej połowy na Estadio Santiago Bernabeu!

• Real w pierwszej połowie przeważał i był wyraźnie lepszy, co udokumentował trzema trafieniami. Piłkarze Malmoe występują w roli statystów i mogą już chyba zapomnieć o 1/16 finału Ligi Europy.

• Daniele Orsato odgwizduje koniec pierwszej połowy! Do przerwy Real Madryt prowadzi z Malmoe 3:0.

• Isco zdecydował się na drybling w polu karnym Malmoe, ale na końcu jego solowej akcji zabrakło wykończenia. Następnie odbita futbolówka trafiła do Cristiano Ronaldo, który spudłował na niemal pustą bramkę w prostej sytuacji!

• Cristiano Ronaldo bezpośrednio z rzutu wolnego pakuje piłkę do siatki! Ta bramka obciąża sumienie Wilanda, który powinien zdecydowanie lepiej zachować się. Źle obliczył tor lotu piłki, źle się ustawił i może mieć pretensje sam do siebie, gdyż mógł obronić ten strzał.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 3:0 dla Realu! Cristiano Ronaldo!

• Casemiro podał do Cristiano Ronaldo, który mocno uderzył z kilkunastu metrów, ale tą próbę broni Wiland. Następnie do odbitej piłki skoczył jeszcze Casemiro i oddał strzał głową, ale na drodze futbolówki zmierzającej w stronę bramki stanął defensor Malmoe.

• Podanie Tinnerholma adresowane do Lewickiego przeciął swoją interwencją Casilla.

• Cristiano Ronaldo uderzył z okolic "szesnastki", ale jego strzał broni Wiland.

• Lewicki uderzył zza pola karnego i niewiele zabrakło do szczęścia.

• Real ruszył z kontrą po stracie Adu. Benzema podał piłkę przed bramkę na około dwudziestym metrze do Rodrigueza, który zdecydował się z tej pozycji na strzał, ale był niecelny.

• Malmoe próbuje utrzymać się dłużej przy piłce na połowie Realu.

• Książkowa akcja Realu. Świetna wrzutka z prawego skrzydła Cristiano Ronaldo w pole karne Malmoe, Benzema wygrał pojedynek w powietrzu z Tinnerholmem i skierował piłkę głową do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Realu i po raz drugi Benzema!

• Pierwsza ofensywa próba Malmoe. Po zagraniu z prawego skrzydła w okolice jedenastego metra uderzał Rakip, ale zabrakło dobrego wykończenia tej akcji. Futbolówka poszybowała wysoko and poprzeczką.

• Real rozgrywa piłkę, wymienia podania, próbuje budować atak pozycyjny, a Malmoe ustawione na własnej połowie i czyha na przejęcie piłki, aby następnie przejść do kontrataku - taki mamy obraz gry na Estadio Santiago Bernabeu.

• Po zagraniu wzdłuż bramki Malmoe Benzema nie sięgnął piłki i nie skierował jej do siatki.

• Dośrodkowanie Arbeloi z lewej flanki, piłka zaliczyła po drodze rykoszet i złapał ją bez problemów Wiland.

• Cristiano Ronaldo dośrodkował w pole karne z lewej strony, do piłki dopadł Isco i od razu uderzył, ale jego próbę zablokował Yotun. Następnie odbita futbolówka znalazła się następnie pod nogami Benzemy, który nie miał problemów z dobitką.

• GOOOOOOOOOL! 1:0 dla Realu! Karim Benzema otwiera wynik meczu!

• Casemiro zagrał w pole karne Malome, a adresatem tego podania był Cristiano Ronaldo. Portugalczyk próbował efektownie uderzyć na bramkę, ale nie udała mu się ta sztuka.

• Danilo zagrał futbolówkę przed bramkę Malmoe FF, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do niej i Szwedzi oddalili zagrożenie.

• Malmoe FF próbowało wyjść z kontrą, ale Carvalho nie opanował piłki i od autu Real.

• Isco otrzymał piłkę w polu karnym, ale zamiast uderzać, niepotrzebnie w dał się drybling i jego akcja zakończyła się niepowodzeniem..

• Zagranie Pepe do Cristiano Ronaldo, ale kapitan reprezentacji Portugalii był na spalonym.

• Znakomite podanie do Benzemy, Francuz uderzył po ziemi z kilkunastu metrów, ale zbyt anemicznie.

• Malmoe FF próbowało przedzierać się prawym skrzydłem, ale Królewscy zatrzymali gości.

• Daniele Orsato daje sygnał do rozpoczęcia meczu! Od środka Malmoe FF!

• Przywitanie obu ekip, następnie losowanie i zaczynamy! Czy będzie to ostatni mecz Malmoe FF w europejskich pucharach w obecnej kampanii?

• Czas na jedną z najpiękniejszych melodii - hymn Ligi Mistrzów!

• Oba zespoły wyłaniają się z tunelu i wychodzą na murawę Estadio Santiago Bernabeu!

• Arbitrem meczu Real Madryt - Malmoe FF będzie Włoch Daniele Orsato.

• Kibice Malmoe FF na ulicach Madrytu w drodze na Estadio Santiago Bernabeu.

• Trzeci Szachtar legitymuje się takim samym dorobkiem co już nieaktualny mistrz Szwecji i posiada do tego lepszy bilans bezpośrednich potyczek. Zatem są dwie warianty dla podopiecznych jeszcze Aga Hereide, który tym spotkaniem zakończy współpracę z Malmoe, aby nie zniknąć z europejskich aren. Pierwsza opcja to remis przy jednoczesnej porażce Szachtara na Parc des Princes. Druga opcja to zwycięstwo na Estadio Santiago Bernabeu przy remisie Ukraińców w Paryżu. Oba scenariusze wydają się karkołomne i można je skategoryzować jako „mission impossible”, ale do póki piłka w grze wszystko jest możliwe.

• Zawodnicy Malmoe rozgrywki ligowe zakończyli ponad miesiąc temu (liga szwedzka gra systemem wiosna-jesień) i od tamtej pory rozgrywają tylko mecze pucharowe. Trzy razy wybiegli na boisko w ramach Champions League i raz w Pucharze Szwecji. W grupie A Ligi Mistrzów Malmoe zamyka tabelę, ale jak wspominaliśmy może jeszcze uzyskać przepustkę do 1/16 finału Ligi Europy.

• W sobotę Los Blancos pokonali 4:1 Getafe, ale to tylko trochę poprawiło humory i nie zmazało plamy po wpadkach. Również dzisiejsze zwycięstwo nad Malmoe nie załagodzi sytuacji i nie sprawi, że wszystko powróci do normy. –

Mecz nie znaczy dla nas aż tak wiele, ale może nas pozytywnie wzmocnić przed spotkaniem z Villarreal. Wiemy, ze mamy zapewniony awans do 1/8 finału, ale musimy postarać się wygrać. Szanujemy Malmoe

– mówił Rafael Benitez.

• Ostatnie tygodnie nie są zbyt pomyślne dla "Królewskich". O ile wysoka porażka w Gran Derbi mogła się przydarzyć, bo to jest sport, to walkower w Pucharze Króla z Cadiz i zdyskwalifikowanie z obecnej edycji to czysta kompromitacja działaczy z Concha Espina. Oprócz tego kibice, jak i zawodnicy nie przepadają za Rafaelem Benitezem, a w La Liga Real jest obecnie trzeci i ogląda plecy dwóch największych rywali z Camp Nou i Vicente Calderon, choć straty nie są duże. To wszystko sprawia, że poziom atmosfery oraz stabilizacji są dalekie od ideału.

• Składy obu zespołów są dostępne także w panelu naszej relacji LIVE!

• Tak przedstawia się ławka rezerwowych Malmoe FF.

• Oto zawodnicy jakich zdecydował się posłać do gry od pierwszej minuty szkoleniowiec Malmoe FF Aga Hareide, który po dzisiejszym spotkaniu pożegna się z posadą trenera w szwedzkim klubie.

• Tak prezentuje się wyjściowe jedenastka i ławka rezerwowych Realu Madryt.

• Witamy i zapraszamy na ostatni w tym roku wieczór z Ligą Mistrzów na Estadio Santiago Bernabeu. W grupie A pewny awansu do 1/8 finału z pierwszego miejsca Real Madryt zmierzy się przed własną publicznością z czwartym Malmoe FF, który ma cały czas szanse, aby zagrać na wiosnę w 1/16 Ligi Europy. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45!

• Real Madryt - Malmoe FF LIVE!

ZAPOWIEDŹ: "Kopciuszek" zawita na Estadio Santiago Bernabeu

Real Madryt we wtorkowy wieczór na Estadio Santiago Bernabeu podejmie Malmoe FF. W stolicy Hiszpanii ten mecz nie wywołuje większych emocji i nie rozpala kibiców, bowiem „Królewscy” mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie A Ligi Mistrzów, a przeciwnik do najatrakcyjniejszych nie należy. Za to Szwedzi walczą jeszcze z Szachtarem o udział w Lidze Europy. Na relację tekstową z tego spotkania zapraszamy do Ekstraklasa.net. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.