Villarreal CF

1

• Real Madryt nieoczekiwanie traci punkty w starciu z dość przemeblowaną drużyną Villarreal. Królewscy mają już tylko dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Barceloną. To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Dośrodkowanie Marcelo zostaje odbite poza szesnastkę i koniec meczu!

• Po centrze Kroosa, Ronaldo w ostatniej chwili uprzedzony w polu karnym. Rzut rożny!

• Vietto starał się indywidualne wyprowadzić kontrę gości, ale stracił piłkę w dryblingu. Pół minuty do końca.

• Po świetnym dośrodkowaniu Marcelo, Ronaldo uderza głową nad bramką gości!

• Asenjo!!! Po zagraniu Kroosa Jaume Costa sprawdził czujność swojego bramkarza, ale ten odbił piłkę!

• Bale zdobywa korner dla Realu. Trzy minuty doliczone do tego meczu.

• Bailly! Teraz po kilku kiepskich interwencjach Iworyjczyk dobrze wyczyścił przedpole bramki Asenjo.

• Żółta kartka dla Pepe. Pierwsza w tym sezonie.

• Żółta kartka dla Triguerosa.

• Chicharito chciał teraz po dobrej akcji Carvajala wymusić jedenastkę dla Realu, ale sędzia słusznie nie odgwizdał domniemanego faulu Bailly'ego.

• Casillas!!! Gerard Moreno świetnie zacentrował piłkę w pole karne do Vietto, ten uprzedził Varane'a, ale jego strzał głową broni Casillas!

• Ależ błąd Asenjo, ależ pudło Jese!!! Asenjo nie złapał długiej piłki zagranej w pole karne, a Jese uderzył niecelnie na pustą bramkę!

• Po dośrodkowaniu Jese, Mario Gaspar uprzedza w polu karnym Ronaldo.

• Kilka minut do końca. Czy Real jest jeszcze w stanie zdobyć tu zwycięskiego gola?

• Trzecia zmiana w Realu. Chicharito za Benzemę.

• Ronaldo! Portugalczyk huknął lewą nogą z 16 metrów obok bramki Sergio Asenjo!

• Illarramendi zmienia Isco. Trybuny wygwizdały tę decyzję Ancelottiego.

• Vietto!!! Po błędzie obrony Realu Argentyńczyk wychodził sam na sam z Casillasem, ale stracił równowagę i się przewrócił!

• Po dobrze rozegranym rzucie wolnym groźny strzał Jaume Costy został zablokowany przed samą bramką Realu!

• Żółta kartka dla Carvajala.

• Odpowiedź Realu. Po akcji Jese i strzale z ostrego kąta dobrze odbija piłkę Asenjo!

• Campbell chciał oddać piękny techniczny strzał z dystansu, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę Casillasa.

• Jese zmienia Lucasa Silvę.

• Asenjo!!! Cristiano Ronaldo oddał świetny strzał głową, ale bramkarz Villarreal jeszcze lepszą interwencją odbił piłkę!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Toniego Kroosa, Karim Benzema główkuje wysoko nad bramką Villarreal!

• Costa ogląda żółtą kartkę za faul taktyczny na Bale'u.

• Ronaldo!!! Portugalczyk świetnie poradził sobie z Baillym, wpadł w pole karne, ale nie zdołał pokonać Asenjo!

• Zmiana w Villarreal. Schodzi Sergio Marcos, wchodzi Jonathan dos Santos.

• Leżą na boisku Marcelo i Joel Campbell po starciu obu panów. Przerwa w grze.

• Po niezłej akcji Villarreal piłka ugrzęzła na 16. metrze przed bramką Casillasa, gdzie dopadł do niej Moreno i płaskim strzałem pokonał Casillasa! 1:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Moreno!

• ... a Trigueros wchodzi w miejsce Piny.

• Zmiany w Villarreal. Vietto zmienia Giovaniego...

• Cristiano Ronaldo uderza ponad poprzeczką bramki gości!

• Marcelo faulowany 18 metrów od bramki Villarreal. Szansa dla gospodarzy.

• Stały fragment gry dla Villarreal. Po dośrodkowaniu Giovaniego strzał z powietrza oddaje Jaume Costa, ale uderza obok bramki!

• Uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo poszybowało daleko w trybuny.

• Fatalny błąd Bailly'ego, Ronaldo zagrywa piłkę na 16. metr do Bale'a, ale Walijczyk w stylu Michała Kucharczyka uderza w drugi rząd trybun Santiago Bernabeu!

• Świetne podanie Bale'a w pole karne do Ronaldo, ale ten przegrywa pojedynek z Sergio Asenjo! Mogło być 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystuje rzut karny! 1:0 dla Realu!

• Żółta kartka dla Bailly'ego.

• Rzut karny dla Realu! Zdaniem sędziego Bailly sfaulował w polu karnym Ronaldo!

• Moi Gomez popędził z kontrą gości, jednak zepsuł ją bardzo niecelnym podaniem w kierunku Giovaniego dos Santosa.

• Ronaldo! W kontrataku Realu Benzema zagrywa na prawą stronę pola karnego do Ronaldo, który oddaje płaski strzał na bramkę Asenjo. Bramkarz Villarreal dobrze odbija piłkę!

• Po akcji dwójkowej z Benzemą Carvajal centrował piłkę płasko w kierunku Ronaldo, ale defensywa Villarreal przerwała to zagranie.

• Piłkarze obu drużyn wznawiają grę na Santiago Bernabeu!

• Zasłużony remis na Bernabeu. Przez dwa kwadranse był to bardzo wyrównany mecz, w ostatnim Real nieco przycisnął, ale nie stworzył sobie żadnej sytuacji stuprocentowej wobec szczelnej defensywy Villarreal.

• Koniec pierwszej połowy!

• Rzut wolny dla Realu z 30 metrów. Cristiano Ronaldo uderza wysoko nad bramką Asenjo.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Po dośrodkowaniu Giovaniego Bailly nie doszedł do strzału głową, a uderzenie z dystansu Sergio Marcosa zostało zablokowane.

• Mario Gaspar zdobywa korner dla przyjezdnych.

• Bale! Niezbyt udana próba dośrodkowania Walijczyka trafia w poprzeczkę bramki Asenjo!

• Isco starał się rozegrać akcję dwójkową z Marcelo, ale po jego dośrodkowaniu Brazylijczyk skiksował przy próbie oddania strzału z powietrza.

• Kroos nieźle zagrał w pole karne do Marcelo, ten próbował zgrać piłkę przed bramkę, ale został zablokowany. Bailly wraca na boisko.

• Moi Gomez ogląda żółtą kartkę za faul na Isco.

• To wygląda na jakąś kontuzję oka i nie wygląda to dobrze, Bailly zostaje zniesiony z boiska na noszach. Może być potrzebna zmiana.

• Problem ze zdrowiem ma Bailly, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

• Varane! Real blisko gola! Po dośrodkowaniu Kroosa z rzutu rożnego Varane uderza głową minimalnie obok bramki!

• Kontra Villarreal, rozpędzony Mario próbował dograć piłkę przed bramkę do Gerarda Moreno, ale tego dobrze uprzedził Pepe.

• Jeszcze jedna groźna wrzutka Marcelo, które przeszyło całe pole karne Villarreal i odbite wyszło na rzut rożny. Po nim do piłki najwyżej wyskoczył Bale, ale strącił ją głową obok bramki!

• Marcelo przyspieszył lewym skrzydłem i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie spokojnie złapał ją Asenjo.

• Rzut rożny dla Realu nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Asenjo.

• Benzema próbował na przebój przedostać się z piłką w pole karne rywala, ale został dobrze wyblokowany przez stoperów Villarreal.

• Po dośrodkowaniu Toniego Kroosa Pepe główkuje wysoko nad bramką

• Dośrodkowanie Carvajala z prawego skrzydła zostało zablokowane ręką przez Moi Gomeza. Rzut wolny dla Realu, ale kartki nie ma.

• Po dośrodkowaniu Bale'a Asenjo wyszedł z bramki dość niepewnie, ale Benzemę zdołał uprzedzić Dorado!

• 20 minut gry za nami. Villarreal jest dzisiaj dla Królewskich równorzędnym rywalem. To jest naprawdę wyrównany mecz.

• Marcelo szukał przed bramką Karima Benzemy, ale jego podanie czujnie przerwał Bailly.

• Po dośrodkowaniu Jaume Costy Giovani nie zdołał oddać czystego strzału głową w naprawdę dobrej sytuacji dla Villarreal.

• Campbell minął na skrzydle Isco, ale z piłką wyjechał poza linię końcową.

• Nie ma gola dla Villarreal!!! Gerard Moreno przegrywa pojedynek z Casillasem, a strzał Moi Gomeza z linii bramkowej wybił Carvajal!

• Rzut wolny dla gości. Giovani uderza jednak prosto w mur, ale jest jeszcze rzut rożny.

• Ronaldo! Portugalczyk z ostrego kąta starał się zaskoczyć Asenjo, ale ten dobrze interweniował po strzale gwiazdora gospodarzy.

• Spore zamieszanie w polu karnym Villarreal po rzucie rożnym dla Królewskich. Kończy się ono kiepskim strzałem Lucasa Silvy z 20 metrów. Piłka potoczyła się obok bramki gości.

• Świetny przerzut piłki na prawe skrzydło do Karima Benzemy. Ten jednak zdobywa tylko rzut rożny.

• Uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo poszybowało daleko od bramki Asenjo.

• Atakujący Jaume Costa wywalczył rzut rożny dla Villarreal.

• Giovani! Meksykanin dostał dobre podanie w pole karne i uderzył płasko w boczną siatkę bramki Realu! Co więcej, gracz gości był jeszcze na spalonym.

• Długa piłka w kierunku rozpędzonego Cristiano Ronaldo. Przecina ją dobrze w polu karnym Sergio Asenjo.

• Dani Carvajal nie opanował długiej piłki zagranej w jego kierunku.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

• Jeszcze przed meczem koszykarze Realu Madryt zaprezentują kibicom zdobyty przed tygodniem Puchar Króla.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

• Sędzią tego spotkania będzie pan Jose Luis Gonzalez Gonzalez.

• W Villarreal brakuje dzisiaj głównie wypożyczonego z Realu Madryt Denisa Czeryszewa, któremu występ uniemożliwia specjalna klauzula w umowie transferowej. Ponadto kontuzjowany jest Bruno Soriano. W Realu nie zobaczymy dziś kontuzjowanych Samiego Khediry, Luki Modricia, Jamesa Rodrigueza oraz Sergio Ramosa.

• Rezerwowi Villarreal: Juan Carlos, Mateo Musacchio, Victor Ruiz, Jonathan dos Santos, Manu Trigueros, Luciano Vietto, Ikechukwu Uche.

• Rezerwowi Realu Madryt: Keylor Navas, Fabio Coentrao, Nacho Fernandez, Alvaro Arbeloa, Asier Illarramendi, Jese Rodriguez, Javier Hernandez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Real gra dzisiaj swoją najsilniejszą jedenastką, ale w Villarreal jest sporo zmian.

• Prowadzący w tabeli ligowej Real Madryt ma nadzieję na to, żeby odskoczyć w tabeli ligowej rywalom z Barcelony i Atletico. Aby mieć czteropunktową przewagę nad Katalończykami Królewscy muszą dzisiaj pokonać Villarreal. Zajmująca szóste miejsce w tabeli Żółta Łódź Podwodna pomiędzy pucharowymi meczami z Salzburgiem (Liga Europy) i Barceloną (Puchar Króla) zagrają dzisiaj w mocno zmienionym składzie.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 25. kolejki La Liga, w którym Real Madryt zmierzy się z Villarreal.