• Koniec meczu! Polska wygrywa 3:1

• Znowu zmiana. Za Stępińskiego, Łasicki.

• Arbiter doliczył 5 minut

• Rzut wolny wykonywał Adam Dźwigała. Posłał piłkę w stronę bramki, ale tam na posterunku stał golkiper rywali. Dobijał Stępiński - równie nieefektywnie

• Za udział w awanturze drugą żółta kartką ukarany David Touitou. Izrael zagra ostatnie minuty w 10.

• Emocje dały o sobie znać. Zakotłowało się po rzucie rożnym Lipskiego. Arbiter nie wahał się użyć kartki

• Krótkimi podaniami podopieczni Marcina Dorny znaleźli się pod bramką Izraela. W pole karne wbił się Tomasz Kędziora, ale stoperzy pozwolili mu wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Jest i roszada wśród Polaków. Krzysztofa Piątka zmienił Sebastian Rudol.

• Za faul na Piątku żółtym kartonikiem ukarany Abu Abaid

• Mariusz Stępiński pewnie wykorzystał jedenastkę.

• Kolejny rajd Lipskiego środkiem. Podanie do Piątka, który wywalczył rzut karny.

• Piłka po wyrzucie z rożnego Patryka Lipskiego długo krążyła na połowie gości. W końcu wdarła się w pole karne, gdzie czaił się niekryty przez nikogo Stępiński. Uderzył prosto do bramki.

• GOL! Polska wychodzi na prowadzenie, a strzelcem Mariusz Stępiński!

• Prawą stroną walczyli Polacy, Walczyli, walczyli aż wywalczyli rzut rożny. Ten nie przyniósł jednak żadnych efektów.

• Kamil Mazek stawił czoła natarciu rywali i zatrzymał ich ofensywną akcję

• Lewą stroną pod samą bramkę przebili się goście. Bez kłopotu wyminęli Mazka czy Kędziorę. Na ich drodze stanął dopiero arbiter odgwizdując spalonego

• Długim podaniem Mariusza Stępińskiego ponownie obdarzył Paweł Jaroszyński. Napastnik, nie mogąc poradzić sobie z przeciwnikiem oddał piłkę na własną połowę

• Środkiem boiska popędził Patryk Lipski, jednak zatrzymał się na pierwszym obrońcy rywali

• Trzecia roszada w zespole gości. Dolev Haziza za Hugiego

• Tomasz Kędziora wyminął prawą stroną przeciwników i dośrodkował w pole karne, gdzie czaił się Stępiński. Piłka po strzale napastnika nawet nie zmierzała w stronę siatki

• Długie podanie Jaroszyńskiego wylądowało na głowie Kędziory. Ten dośrodkowywał w pole karne, prosto pod nogi jednego z rywali.

• Na bramkę uderzał tym razem Patryk Lipski, ale nie zdołał pokonać Omriego Glazera

• Po podaniu Mariusza Stępińskiego w polu karnym gości powstał chaos. Wykorzystał go Piątek który z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce

• GOL! Polska wyrównuje za sprawą strzału Krzysztofa Piątka.

• W pole karne dośrodkowywał Lipski. Piłkę odebrał jednak jeden ze stoperów Izraela.

• Prosty błąd Podleśnego. Przed stratą gola uratował go powracający Stępiński, który wybił piłkę na rzut rożny

• I od razu kolejna. Gai Dvir za Habashiego.

• Zmiana w bramce Izreala. Omir Glazer w miejsce Golana Elkalasiego.

• I zaczynamy.

• Równo z wybiciem 45. minuty arbiter zakończył pierwszą część gry.

• Izrael się rozpędza. Tym razem próbowali ataków lewą stroną. Nie zdołali jednak przedostać się przez Jaroszyńskiego oraz Jacha.

• Rzut różny przyniósł gościom upragnione trafienie. Futbolówka poleciała w pole bramkowe a tam już czekał na nią kapitan Izraela, Jabir Ataa. Bez kłopotu pokonał Podleśnego.

• GOL! Dla Izraela bramkę zdobył Jabir Ataa

• Świetna interwencja Tomasza Kędziory. Wślizgiem zatrzymał wlatującą pod bramkę Podleśnego piłkę

• Kamil Mazek popędził prawą stroną, ale łatwo dał sobie odebrać piłkę.

• Fajna akcja środkiem pola. Zakończył ją jednak Kobylański niecelnie podając w kierunku Stępińskiego

• Szybką akcję Izraela pod polem karnym zatrzymał Kobylański

• Z rzutu wolnego Lipski. Spróbował od razu na bramkę. Bardzo niecelnie

• Z rzutu wolnego uderzał Dawidowicz. Posłał futbolówkę prosto na głowę Stępińskiego. Ten uderzył w ręce Elkaslasiego

• Premierowy żółty kartonik w tym spotkaniu. Otrzymał ją David Touitou za faul na Kamilu Mazku

• Po szybkim rajdzie Davida Dina, na bramkę uderzył Safuri. Piłka wylądowała prosto w rękach Podleśnego.

• Rajd Mazka zakończyło podanie do Kędziory. Ten szybko biegł do przodu, ale tam czekał na niego Touitou

• Wszystko szło ładnie. Podania Mazka, Kędziory czy Urygi w środku boiska sprawił, że futbolówka znalazła się na połowie rywali. Tam jednak trafiła do Piątka, który zbyt liberalnie oddał ją rywalom.

• Krótkimi podaniami Polska znalazła się pod polem karnym rywali. W końcu piłkę dostał Kobylański, który uderzył na bramkę. Ponownie niecelnie

• Mariusz Stępiński wdarł się w pole karne, ale tam otoczyło go dwóch rywali. Bez problemu zabrali mu piłkę

• Martin Kobylański odebrał przerzut Dawidowicza i wbiegł w pole karne Izraela. Jego strzał był jednak niecelny

• Przez pierwsze dwadzieścia minut mecz wygląda na raczej wyrównany. Większość czasu futbolówka spędza w środku pola

• Długiego podania Jaroszyńskiego nie zdołał odebrać Piątek,

• Akcje konstruowane krótkimi podaniami nie przynoszą efektu ani Polsce ani Izraelowi. Solidna defensywa obu zespołów nie pozwala przebić się futbolówce w pole karne.

• Kolejna groźna sytuacja Polski. Uderzał Mariusz Stępiński, ale minimalnie się mylił

• Nieuznana bramka Jarosława Jacha. Obrońca odebrał podanie Lipskiego z rzutu rożnego i skierował piłkę do siatki. Arbiter dopatrzył się faulu.

• W polu karnym znalazł się Stępinski. Zamiast jednak strzelać, czekał na przybycie kolegów. Zbyt długo. Będzie rzut rożny

• Jach zbyt liberalnie wpuścił rywala pod własną bramkę i pozwolił oddać mu strzał. Niecelny

• Po rajdzie Kędziory piłkę odebrał Stępiński. Zepsuł jednak całą akcję niecelnie podając w kierunku Piątka

• Faul na Mariuszu Stępińskim. Sędzia wskazuje na rzut wolny. Wykonawcą Patryk Lipski. Piłka poleciała w stronę pola karnego a tam głową odbił ją Piątek. Nie zaskoczył jednak Elkaslasiego

• Sporo chaosu w szeregach obu drużyn powoduje, że piłka wciąż toczy się w środku boiska.

• Po kolejnym rożnym w wykonaniu Lipskiego uderzał Dawidowicz. Wyjątkowo niecelnie

• Mocny strzał Stępińskiego obroniony przez golkipera Izraela

• Rzut rożny w wykonaniu Lipskiego nie przyniósł uderzenia w stronę bramki

• Pod polem karnym Izraela znalazł się Stępiński przerzucił do Kobylańskiego a ten oddał strzał na bramkę. Będzie rzut rożny

• Pierwszy strzał na bramkę w tym spotkaniu. Na bramkę Podleśnego uderzał Ataa

• Kontratak Izraela zakończony odgwizdaniem spalonego.

• Polacy krótkimi podaniami rozgrywają piłkę w środku boiska

• Kędziora dośrodkowywał na aferę. Piłka wyleciała na aut.

• Jak na razie gra toczy się na połowie Polaków.

• Zaczynamy! Od środka Izrael.

• Pierwsi do przodu ruszyli goście ale Jach nie dał im się wedrzeć w pole karne.

• Polacy zagrają w czerwonych trykotach, a ich rywale z Izraela w niebieskich

• Hymny wysłuchane. Od rozpoczęcia dzielą nas minuty

• Arbiter wyprowadził obie jedenastki.

• Rezerwowi zasiedli już na ławce. Do premierowego gwizdka coraz bliżej

• Na trybunach powoli zbierając się kibice. Jak na razie jednak wciąż przeważają puste krzesełka.

• Marcin Dorna wykorzystuje mecz towarzyski aby przetestować kilku nowych zawodników. W kadrze u-21 zadebiutują dzisiaj Damian Podleśny oraz Paweł Jaroszyński. Pierwszy z nich jest jedynym reprezentantem 1 ligi w dzisiejszym spotkaniu. Na co dzień broni barw Chojniczanki Chojnice. Drugi natomiast to obrońca Cracovii. Po niezłym meczu z GKS Katowice przekonał do siebie Jacka Zielińskiego i dostał szansę również w Ekstraklasie

• Piłkarze obu drużyn zakończyli już rozgrzewkę. Zaraz zaczynamy.