U-20: Szwajcaria - Polska 1:2. Trzecie zwycięstwo biało-czerwonych w Turnieju Czterech Narodów

Sebastian Chmielak
Obie bramki dla biało-czerwonych zdobył napastnik Wisły Kraków - Mariusz Stępiński Wojciech Czekala
Reprezentacja Polski do lat 20. wygrała dziś swój mecz w ramach Turnieju Czterech Narodów. Podopieczni Marcina Dorny w Carogue pokonali 2:1 Szwajcarię. Obie bramki dla biało-czerwonych zdobył napastnik Wisły Kraków - Mariusz Stępiński.

Dziś o godzinie 15 młodzieżowa reprezentacja Polski rozegrała czwarty mecz zaliczany do Turnieju Czterech Narodów. Biało-czerwoni odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu.

Pierwsi na prowadzenie wyszli Szwajcarzy, którzy w 29. minucie zdobyli bramkę za sprawą Shani Tarasahaja. Kilka minut później Polacy wyrównali z rzutu karnego za sprawą Mariusza Stępińskiego. Decydujący cios biało-czerwoni zadali na kwadrans przed końcem, Ulisse Pelloniego pokonał ponownie Stępiński.

Przypomnijmy, że w czwartek Polska po bramkach Stępińskiego oraz Przemysława Frankowskiego pokonała Włochów 2:1. Mecz został rozegrany na nowo otwartym stadionie w Lublinie. Dotychczas podopieczni Dorny zajmują pierwsze miejsce w tabeli turnieju.

Polakom do rozegrania zostały dwa mecze z reprezentacją Niemiec.

Poniżej przedstawiamy aktualną tabelę oraz komplet wyników biało-czerwonych w tegorocznej edycji turnieju.