Rezerwy Lecha lepsze od rezerw Pogoni Szczecin

MAC
Trener Ivan Djurdjević odważnie stawia na młodzież
Trener Ivan Djurdjević odważnie stawia na młodzież Grzegorz Dembinski
W spotkaniu inaugurującym rozgrywki piłkarskiej trzeciej ligi (grupa II) drużyna Lecha II Poznań pokonała na wyjeździe Pogoń II Szczecin 1:0 (1:0).

Jedyna bramka padła w 17. minucie. Silnym strzałem popisał się Krzysztof Kołodziej, bramkarz szczecinian odbił piłkę przed siebie wprost pod nogi Piotra Kurminowskiego, który nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. – Wygraliśmy zasłużenie. Od początku mój zespół kontrolował wydarzenia na boisku i gdyby moi podopieczni zaprezentowali lepszą skuteczność mogliśmy wygrać w znacznie wyższych rozmiarach – powiedział trener Lecha II Ivan Djurdjević.

Pewne problemy Lechitów zaczęły się w końcówce, po tym jak w 72 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Jakub Pawlicki i poznaniacy musieli radzić sobie w dziesiątkę. – Zespół w tym trudnym momencie pokazał charakter i utrzymał zwycięski wynik, a warto zaznaczyć, że graliśmy w bardzo młodym składzie z pięcioma zawodnikami rocznika 1999 – podkreślił szkoleniowiec Lecha II.

Tym samym rezerwy Kolejorza kontynuują bardzo dobrą passę w 2016 roku, w którym podopieczni Ivana Djurdjevicia, w meczu ligowym, jeszcze nie przegrali. Sobotni mecz był ich 15 z rzędu spotkaniem o ligowe punkty bez porażki.

Materiał oryginalny: Rezerwy Lecha lepsze od rezerw Pogoni Szczecin - Głos Wielkopolski