• Koniec meczu! Piłkarze rzucili się w stronę kibiców podziękować im za doping!

• Tomas Josl - za faul taktyczny

• van der Biezen łatwo ograny przez Szyndrowskiego

• Josl dośrodkowywał prosto w ręce Gąsńskiego

• Mocno z dystansu uderzył Struna, jednak bardzo niecelnie

• Świeca w polu karnym Cracovii i spadającą piłkę chciał złapać Gąsiński, ale skutecznie przeszkadzał mu Abbott i bramkarza Cracovii wypuścił futbolówkę z rąk. Miał jednak sporo szczęścia i po chwili naprawił swój błąd

• Nie ma gola dla Ruchu! Niewiarygodne! Głową najpierw strzelał Abbott, którego uderzenie obronił Gąsiński, a potem futbolówka spadła pod nogi Piecha, któremu piłkę z nogi "ściągnął" w ostatniej chwili Puzigaca

• Piech zagrywał z ostrego kąta w pole karne, ale prosto w ręce Gąsińskiego

• Po dośrodkowaniu Janoszki, wspaniale uderza z woleja i kieruje kilka metrów obok lewego słupka.

• Jan Hosek - za faul

• Po dośrodkowaniu Zieńczuka uderza Grodzicki, ale wysoko nad poprzeczką.

• Groźnie głową uderzył Szyndrowski po centrze z narożnika boiska, ale dobrze interweniował Gąsiński, który odbił futbolówkę ponad poprzeczkę

• Piotr Stawarczyk uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale pewnie broni Gąsiński.

• Boajn Puzigaca pomylił kierunki! Obrońca Cracovii podawał głową do swojego bramkarza tak nieudolnie, że o mało nie strzelił gola samobójczego. Piłka przeleciała tuż obok słupka

• Paweł Abbott znalazł się na dogodnej pozycji strzeleckiej, ale był na spalonym.

• Bardzo mocny strzał Kosanovića z rzutu wolnego z 35 metrów, ale trafia w jednego z obrońców.

• Grzelak pojawia się za Lewczuka.

• Piech próbował przewrotką strzelić z 15 metrów, ale tylko zdołał musnąć piłkę.

• Straus wchodzi za Tamira Cahalona.

• Łukasz Janoszka spóźnia się z wślizgiem i fauluje rywala - żółta kartka.

• Igor Lewczuk - za faul taktyczny na Cahalonie

• Marek Zieńczuk próbował zagrać prostopadłą piłkę w pole karne, ale przechytrzyli go obrońcy.

• Łukasz Janoszka za Jakuba Smektałę

• Tamir Cahalon - za faul

• GOOOOOOL!!! ALEKSEJS VISNAKOVS STRZELA BRAMKĘ Z 10 METRÓW, PIŁKA PO RĘCE PERDIJIĆA WPADA DO BRAMKI!!!

• Piech świetnie znalazł się niepokryty na 14. metrze, ale okazało się, że napastnik Ruchu był na spalonym.

• GOOOOOOOOOL!!! ŁUKASZ BURLIGA ZDOBYWA PIERWSZĄ BRAMKĘ DLA RUCHU STRZAŁEM W OKIENKO!!!

• Początek drugiej połowy

• W pierwszej połowie bliżsi strzelenia bramki byli "Niebiescy", ale i tak za wrażenia artystyczne awansu nie będzie... Poza strzałem Boljevića, Perdijić nie miał za dużo do roboty. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie ciekawiej.

• Po nie za ciekawych 45 minutach arbiter Paweł Pskit kończy pierwszą połowę.

• Strzelał Boljević z 30 metrów i na raty broni Perdijić.

• Kapitan Ruchu Rafał Grodzicki fauluje na 30 metrze.

• Cahalon po ładnej kontrze Cracovii na linii pola karnego traci piłkę po nieudanym dryblingu.

• Arkadiusz Piech uderzał z narożnika pola bramkowego, ale nie był to zbyt mocny strzał i po raz kolejny broni Gąsiński.

• W piłkę na szesnastym metrze nie trafił Piech, a z lewej strony akcję zamykał jeszcze Smektała, którego strzał minął minimalnie bramkę gości

• Zieńczuk dośrodkował z 35 metrów do Grodzicki, kapitan Ruchu uderzył bardzo lekko i Gąsiński bez problemów złapał piłkę.

• Tamir Cahalon próbował mijać dryblingiem Lewczuka i wywalczył tylko rzut z autu.

• Arkadiusz Piech - za dyskusje z sędzią

• Niepewnie interweniował Gąsiński, źle wybił piłkę, ale na jego szczęście piłka wyszła na aut po nodze zawodnika Ruchu.

• Kosanović odgrywał z rzutu wolnego przy linii końcowej boiska, ale obrońcy Ruchu byli szybsi.

• Łukasz Burliga - za faul taktyczny na Visnakovsa

• Prostopadła piłka Grodzickiego w pole karne, ale piłka w rękach Gąsińskiego.

• Raz jeszcze mocno z dystansu uderzył Abbott, tym razem trafił w bramkę i spore problemy z interwencją miał Gąsiński, który "wypluł" piłkę przed siebie, a wszystko skończyło się na rzucie rożnym

• Cahalon ruszył z kontrą, ale wszystko zaprzepaścił fatalnym podaniem do Dudzica

• Piech zagrał półgórną piłką do Abbotta, ale zawodnik Ruchu miał problemy z przyjęciem.

• Zieńczuk odegrał z rzutu rożnego na pierwszy słupek, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

• Faulowany Stawarczyk w środku pola.

• Arkadiusz Piech uderzał z 20 metrów ale pewnie broni Gąsiński.

• Abbott strzelał mocno z woleja zza pola karnego, piłka w niewielkiej odległości minęła bramkę Ruchu

• Burliga próbował wybić piłkę, ale piłka odbiła się najpierw od Visnakovsa, a po chwili od niego, ale szybko udało mu się przejąć futbolówkę.

• Paweł Abbott zgrywał piłkę do Piecha, ale niedokładnie i spokojnie złapał futbolówkę Perdijić

• Jakub Smektała popełnił fatalny błąd i ratując sytuację faulował zawodnika Cracovii.

• Tamir Cahalon wdarł się w pole karne, uderzył... i trafił tylko w boczną siatkę.

• Marcin Malinowski stracił piłkę w środku pola, ale po chwili naprawił swój błąd.

• Smektała próbował dośrodkować, ale piłka była już poza boiskiem.

• Niecelny strzał Abbotta główką, jednak napastnikowi Ruchu nie udało się trafić do bramki.

• Faul w ataku Abbotta i od rzutu wolnego przed swoim polem karnym rozpocznie Cracovia.

• Początek meczu.

• Na ławce rezerwowej "Niebieskich" zasiądą dzisiaj: Matras, Grzyb, Jankowski, Grzelak, Janoszka, Josl i Starzyński. Jeśli chodzi o Cracovię, Dariusz Pasieka nie znalazł miejsca w pierwszym składzie dla: Kaczmarka, Szeligi, Van Der Biezena, Strausa, Żołądzia, Nawotczyńskiego oraz Stebleckiego.

• W drużynie gości z powodu kontuzji zagra tylko czterech zawodników z pierwszego składu, kontuzjowani są między innymi: Ntibazonkiza, Radomski, Nykiel, Niedzielan.

• Już za kwadrans rozpocznie się spotkanie między Ruchem Chorzów a Cracovią Kraków, w ramach 1/8 Pucharu Polski. Na relację ze stadionu przy ulicy Cichej serdecznie zaprasza Paruyr Tovmasyan...