Ruch Chorzów 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ruch Chorzów

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu! W Chorzowie remis 1:1. Druga połowa znacznie ciekawsza, niż pierwsza! Dziękujemy za uwagę!

• Strzał rozpaczy Łukasza Surmy. Z dystansu lekko i przewidywalnie.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Kolejny rzut wolny dla chorzowian. Marek Zieńczuk prosto w tłumnie zebranych przed bramką piłkarzy. Futbolówka nie pomknęła jednak w stronę bramki.

• Kolcak ukarany żółtą kartką za faul na Visniakovsie.

• Strzał Marka Sokołowskiego wybronił Matus Putnocky.

• Bardzo niecelny strzał do statystyk Urbańczyka.

• Stępiński dograł w pole karne, a tam nieczysto uderzył Zieńczak. Bez zagrożenia pod bramką Podbeskidzia.

• Po rzucie rożnym w wykonaniu chorzowian znowu interweniować nie musiał Emiljus Zubas.

• Rzut wolny dla chorzowian. Wykonawcą Maciej Iwański. Obrońcy Podbeskidzia dobrze odczytali jego zamiary i wybili piłkę na rzut rożny.

• Przyspała obrona Ruchu, Szczepaniak przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się z obrońcą na plecach i z kilku metrów posłał mocną piłkę na bramkę. Putnocky był bez szans

• Gooool! Szepaniak na 1:1!

• Maciej Korzym dostał się do piłki na połowie rywali. Bez walki oddał ją jednak Grodzickiemu.

• Adu zdecydował się na odważny strzał sprzed pola karnego, ale przestrzelił o kilka metrów.

• Kohei Kato próbował coś stworzyć po lewej stronie boiska. Skutecznie uniemożliwił mu to Paweł Oleksy.

• Na połowie Podbeskidzia walczy Mariusz Stępiński. Próbując przebić się prawą stroną został sfaulowany przez Franka Adu. Sędzia wyciągnął żółty kartonik.

• Okazja dla Podbeskidzia! Z pola karnego w sam środek bramki uderzył Demjan i Putnocky instynktownie odbił piłkę. Korzym nie dał rady dobić piłki, uprzedzony przez obrońcę.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia dobrze odebrał Maciej Urbańczyk. Podał do Grodzickiego a ten oddalił zagrożenie z pola karnego.

• Koj ukarany żółtym kartonikiem.

• W Podbeskidziu także Sokołowski za Chmiela

• Druga zmiana wśród chorzowian. Z boiska zszedł strzelec bramki, Patryk Lipski. W jego miejsce doświadczony Maciej Iwański.

• Kolejna zmiana w zespole Podbeskidzia. Janeczko zmienił Kowalskiego.

• W pole karne dośrodkowywał Patryk Lipski. Mariusz Stępiński nie zdołał jednak odebrać dośrodkowania.

• Niebezpieczna interwencja Grodzickiego we własnym polu karnym zakończyła się rzutem rożnym dla Podbeskidzia.

• Korzym próbował sam pociągnąć do przodu, ale po chwili stracił futbolówkę.

• Marek Zieńzuk lewą nogą z rzutu wolnego skierował piłkę prosto w śiwatło bramki. Górą Emiljus Zubas.

• Ruch mógł prowadzić 2:0! Stępiński wbiegł z piłką w pole karne, poczekał, skupił na sobie uwagę bramkarza i podał do wolnego Lipskiego, który niewykorzystał fantastycznej sytuacji.

• Kohei Kato upomniany żółtą kartką. Sędzia podyktował rzut wolny dla chorzowian.

• Korzym dograł w pole karne, a prosto w Putnockiego uderzył Kato.

• Pierwsza zmiana wśród podopiecznych Dariusza Kubickiego. Na murawę wbiega Maciej Korzym. Zmienia on Adama Deję.

• Jedyną konsekwencją starań Podbeskidzia, okazała się szybka kontra gospodarzy. Orawą stroną szybko popędził Eduards Visnakovs. Blokowany przez Adu zdecydował się na strzał zza linii pola karnego. Nie pokonał Zubasa.

• Żółta kartka dla Chmiela za ostry faul na Urabańczyku

• Stracona bramka weszła na ambicje gościom. Wciąż próbują przebić się na połowę rywali.

• Długa piłka do przodu zagrana przez Podbeskidzie, Demjan przyjął, ale był za linią obrońców. Spalony.

• Eduards Visnakovs powalczył o piłkę przed polem karnym. Sprytnym zagraniem całkowicie zmylił stoperów Podbeskidzia. Podał do czekającego w polu karnym Konczkowskiego. Tamten inteligentnie dojrzał lepiej ustawionego Patryka Lipskiego. Młody zawodnik bez problemu pokonał Emiljusa Zubasa.

• Goooool! Lipski daje Ruchowi prowadzenie!

• Zapowiadana zmiana. Stępiński zastępuje Gigolajewa.

• Szybką akcję Damiana Chmiela próbował zakończyć Robert Demjan. Skutecznie zabronili mu tego stoperzy z Chorzowa.

• Do zmiany gotowy Stępiński

• Kontratak ruchu czystym wślizgiem zakończył Kohei Kato.

• Podbeskidzie cały czas naciera w pole karne rywali. Dobre zachowanie stoperów nie pozwala im jednak na oddanie strzałów.

• Lipski podał do Surmy, a ten próbował uruchomić Gigołajewa, który był z prawej strony. Piłkarz Ruchu od razu stracił jednak futbolówkę.

• Kolejny atak ze strony Podbeskidzia. Damian Chmiel fantastycznie dośrodkował w pole karne. Tam jednak szybszy okazał się obrońca Ruchu.

• Kowalski niechlujnie, wysoko dośrodkował w pole karne... do nikogo. Piłka w rękach Putnockiego.

• Chwilę później ponowne dośrodkowanie Podbeskidzia. Tym razem, z prawej strony Kowalski. Putnocky przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Szczepaniaka w pole karne pewnie wybił Grodzicki.

• W środku boiska walczy Podbeskidzie. Nie mogą jednak stworzyć niczego poważniejszego.

• Szczepaniak próbował wbiec z futbolówką w pole karne, ale ostatecznie zdecydował się na podanie do Kowalskiego, który stracił ją popełniając błąd w przyjęciu.

• Chmiel dostał piłkę w pole karne i zdecydował się na uderzenie. Fatalnie przestrzelił piłkarz Podbeskidzia.

• Szybki kontratak chorzowian zakończony strzałem Patryka Lipskiego. Tym razem góra Zubas.

• Rozpoczęcie drugiej połowy,. Od środka Ruch

• Wracają także piłkarze piłkarze Podbeskidzia. Za chwilę początek drugiej połowy.

• Niebiescy już na murawie.

• W przerwie pamiątkową koszulkę z numerem 216 otrzymał Marcin Malinowski, który taką liczbę meczów rozegrał w trakcie 7 sezonów spędzonych w Ruchu.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania. Na tablicy wyników jak na razie widnieje wynik 0:0.

• Wyśmienita akcja Podbeskidzia. Prawą stroną w pole karne wbił Jakub Kowalski. Dośrodkował w pole karne. Tam blisko umieszczenia piłki w siatce był Kohei Kato. Putnocky nie dał się jednak zaskoczyć.

• Arbiter główny doliczył minutę.

• Deja próbował dwukrotnie uderzać na bramkę Ruchu, ale udało mu się trafić jedynie w obrońców.

• Z rzutu rożnego wrzucał Lipski, Zubas wybił pięścią piłkę na aut.

• Visnakovs lewą stroną do przodu. Piłka wleciała w pole karne. Tam krążyła chwilę pod nogami Niebieskich aż w końcu doszła do Marka Zieńczuka. Ten oddał bardzo niecelny strzał nad bramką.

• Rzut wolny Adama Deji odebrali defensorzy Niebieskich.

• Na połowę rywali usiłował wedrzeć się Kowalski. Zatrzymany faulem wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

• Konczkowski prawą stroną rozpoczął atak swojej drużyny. Blokowany, nie zdołał wiele dokonać.

• Kolejny strzał z dystansu Gigołajewa bardziej postraszył siedzących na trybunach kibiców, niż Zubasa.

• Ależ uderzył Gigolajev sprzed pola karnego! Piłka szybowała w samo okienko i z wielkim trudem na rzut rożny sparował ją Zubas!

• Mogło być groźnie. Nieuważne podanie Oleksego do Putnocky'ego próbował wykorzystać Kowalski. Był już bardzo blisko celu. W ostatniej chwili uprzedził go golkiper Niebieskich.

• Gigołajew skutecznie ominął lewą stroną trzech piłkarzy Podbeskidzia. Jego dośrodkowanie w pole karne zamiast Visnakovsa odebrał Frank Adu.

• Teraz w ataku Niebiescy. Bokiem popędził Konczkowski. Nie zdołał jednak nawet dośrodkować.

• Solidna gra gospodarzy we własnym polu karnym nie pozwoliła na rozwój akcji.

• Po prawej stronie boiska trochę chaosu stworzył Bartosz Jaroch. Po tym jak zgubił defensorów Ruchu, dośrodkował do Kohei Kato. Ten silnym strzałem nie zdołał zaskoczyć Putnocky'ego. Rzut rożny.

• Teraz przy piłce bielszczanie. Do piłki usiłował dojść Robert Demjan. Dobre krycie Michała Koja nie pozwoliło mu jednak na dokonanie czegokolwiek pod bramką Putnocky'ego.

• Łukasz Surma popisał się długim podaniem na aferę w pole karne Zubasa. Nie było tam jednak nikogo, aby je odebrać.

• Znowu górą goście. Frank Adu popędził lewą stroną. Przed polem karnym zatrzymali go chorzowianie

• Rzut wolny Lipskiego odebrali goście. Za chwilę kolejny stały fragment gry - tym razem rzut rożny.

• Lewą stroną usiłował pędzić Gigołajew. Blokowany przez rywala, wybiegł za linię autu.

• Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Adam Deja. Wpadła ona na głowę Szczepaniaka. Ten jednak nie trafił w światło bramki.

• I rozpoczęliśmy. Piłkę spokojnie rozgrywają goście.

• Piłkarze wrócili już na murawę. Zaraz zaczynamy

• Niepewne podania obrońców Ruchu między sobą, wciąż próbuje przerwać Mateusz Szczepaniak. Jest coraz bliżej sukcesu.

• Kolejna wrzutka w pole karne Putnocky'ego. Kowalski nie sięgnął jednak piłki.

• Kato usiłował przebić się przez defensywę gospodarzy. Michał Koj odczytał jego zamiary i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Mogła być piękna akcja Podbeskidzia. Ale Szczepaniak za bardzo chciał. Nie mogąc się doczekać piłki lecącej z dośrodkowania Demjana, wybiegł na pozycję spaloną.

• Dosyć przypadkowo do sytuacji strzeleckiej doszedł Jakub Kowalski, ale w biegu, z ostrego kąta uderzył sporo obok bramki.

• W środku boiska krótkimi podaniami rozgrywają coś chorzowianie. Solidnie pracujący w obronie goście nie dają im nawet pomyśleć o wejściu pod pole karne.

• Ładny odbiór Lipskiego mógł zakończyć się jeszcze ładniejszym kontratakiem. Nieporadność Gigołajewa sprawiła jednak, że cała akcja zwolniła, a goście zdążyli wrócić na pozycje.

• W środku boiska piłkę prowadzą piłkarze gości. Krótkimi podaniami usiłują przebić się bliżej, pod bramkę Putnocky'ego. Na razie raczej nieskutecznie.

• Długim podaniem akcje usiłował rozpocząć Grodzicki. Gigołajew nie zdążył jednak dobiec do lecącej na aut piłki.

• Stały fragment gry nie zdołał zaskoczyć Zubasa

• Dobre zachowanie Visnakovsa w środku boiska mogło zaowocować kontrą. Gigołajew wraz z Lipskim zwolnili jednak grę i w konsekwencji wywalczyli jedynie rzut rożny.

• Akcja chorzowian. Lewą stroną na połowę rywali wpadł Lipski, podał do Gigołajewa. Ten usiłował lobem przechytrzyć defensorów Podbeskidzia i podac do Visnakovsa. Łotysz nie zdołał jednak odebrać piłki.

• Rzut rożny bielszczan nie stworzył żadnego zagrożenia.

• Niebezpieczne zachowanie Łukasza Surmy pod własną bramką. Na oślep kopnął futbolówkę, która w rezultacie wylądowała za linią końcową.

• Piłka spokojnie toczyła się w środku boiska by w końcu dojść do Mateusza Szczepaniaka. Ten próbował prawą stroną przebić się w pole karne Ruchu, Tym razem nieskutecznie.

• A teraz pod bramę Zubasa doszli gospodarze. Prawą stroną boiska akcję pociągnął Martin Konczkowski. Dośrodkował w pole karne. Tam jednak na posterunku stał już golkiper gości.

• Rzut rożny mieli teraz goście. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Deja, jednak jego zbyt płaskie dośrodkowanie od razu padło łupem obrońców Ruchu.

• Pierwsi na połowę rywali przedostali się gracze Podbeskidzia. Obrońcy Ruchu wybili piłkę za linię końcową. Za chwilę rzut rożny

• Sędzia Jarosław Przybył gwiżdże po raz pierwszy! Od środka rozpoczęli goście.

• Jak można było się spodziewać, na trybunach przy ulicy Cichej nie ma kompletu. Wakacyjna pora połączona z poniedziałkowym terminem dzisiejszego spotkania nie zachęca do spędzenia tego wieczoru na stadionie Ruchu.

• Sędziowie wyprowadzili już piłkarzy obu drużyn. Za chwilę zaczynamy :)

• Ruch ma o co grać

• Niebiescy zeszli już z rozgrzewki, do szatni schodzą także goście. Nieco ponad 10 minut do pierwszego gwizdka sędziego.