4

KS Polkowice

4

• Koniec spotkania !

• Radzio z prawej strony pola karnego kopnął piłkę wzdłuż bramki, najsprytniejszy okazał się Mróz, Ruch ponownie wyrównuje.

• Z dwudziestu metrów uderzał niecelnie Ałdaś.

• Akcja Tumicza zakończona niedokładnym dośrodkowaniem Mroza.

• Brawami żegnany Rocki, w jego miejsce Łopuch.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, za Kuświka wchodzi Piątkowski.

• Żółta kartka za faul dla Mroza.

• Cisse minął już bramkarza, jednak zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

• Niesportowo zachował się Kuświk- żółta kartka.

• Mróz chciał powtórzyć wyczyn z meczu z Olimpią Grudziądz, tym razem z trzydziestu metrów trafia w bramkarza.

• Ofensywna zmiana Skowronka, w miejsce Biernata wchodzi Cisse.

• Chwilowe problemy techniczna, ale wracamy już do relacji. Kuświk wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wyprowadził kolejny raz gości na prowadzenie.

• W Ruchu w miejsce Tumicza wszedł Radzio.

• Bancewicza zmienia Ałdaś.

• W środku pola piłkę przejął Rocki, zbyt mocnym podaniem obsłużył jednak Tumicza.

• Urwał się Kuświk obrońcom Ruchu, jednak w sytuacji 1 na 1 z Baranem zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

• Na spalonym złapany Kuświk.

• Giesa krosowym podaniem wypuszcza Rockiego, ten zatańczył z rywalami w polu karnym, jego strzał świetnie obronił Kazimierczak. Dobitka Tumicza daje wyrównanie.

• Kolejna ofensywna akcja Biernata, do piłki doszedł Tumicz, który lewą nogą strzela wysoko nad bramką gości.

• Z lewej strony pola karnego uderzał Sierpina, niecelnie.

• Kompletnie niepilnowany w polu karnym Wacławczyk bez problemów głową pokonuje Barana.

• Pierwsza akcja w drugiej połowie gości, Janus wywalczył rzut rożny.

• Drugą odsłonę rozpoczęli goście.

• Wracamy na stadion Ruchu, gdzie do przerwy oglądaliśmy po dwie bramki strzelone przez oba zespoły.

• Z rzutu wolnego przestrzelił Danielewicz, a sędzia Frankowski kończy pierwszą odsłonę spotkania.

• Bryła fauluje Rockiego.

• Danielewicz wyrównuje !!! Rocki podawał do Kowalskiego, ten na szesnasty metr wyłożył piłkę strzelcowi wyrównującej bramki !

• Rozgrzewa się również Cisse, czy Ruch zagra dwoma napastnikami?

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Peroński opuszcza plac gry w jego miejsce Dąbrowski

• Świetna akcja Sierpiny z Janusem, a ten drugi strzałem z pola karnego nie daje szans Baranowi.

• Odpokutował swoje winy Baran ! Uderzenie Janusa, dobitka Podstawka, a oba strzały broni golkiper Ruchu.

• Ofensywna akcja dwóch obrońców. Kowalski wypuścił Biernata, ten nie dogonił piłki. Od bramki Kazimierczak.

• Tumicz w sytuacji sam na sam, odgwizdany spalony.

• Oprawa kibiców Ruchu w asyście kilku petard hukowych widoczna okazała sektorówka.

• Uderza płasko Giesa, piłka w polu karnym zablokowana przez któregoś z graczy gości.

• Na dwudziestym piątym metrze faulowany Rocki, groźny rzut wolny dla Ruchu.

• Z lewej strony pola karnego uderzać próbował Sierpina, niecelny strzał.

• Na sektorach Ruchu słyszalna również kilkunastu osobowa grupa kibiców gości.

• Świetny drybling Tumicza z prawej strony boiska zakończony strzałem w długi róg.

• W ataku gospodarze, dośrodkowanie Rockiego wyłapuje Kazimierczak.

• Nie zaliczy do udanych swojego debiutu Baran, podał piłkę do Kuświka a ten umieścił piłkę w siatce.

• Dobrą szybkością dysponuje Sierpina, jednak w pojedynku z Kopaczem górę wzięły warunki fizyczne.

• Danielewicz ładnym podaniem obsłużył Tumicza, a ten z ostrego kąta posłał piłkę nad bramką.

• Nie forsują tempa piłkarze, jednak to gospodarze częściej utrzymują się przy piłce.

• Raz jeszcze na spalonym Rocky, tym razem kontrowersyjna decyzja liniowego.

• Kolejny raz na spalonym złapany aktywny Rocki.

• Próba Danielewicza zza szesnastki nie mogła zaskoczyć Kazimierczaka.

• Żółta kartka dla Janusa.

• Giesa na lewą stronę do Kowalskiego, ten zgubił obrońce i uderzył lewą nogą minimalnie obok dalszego słupka bramki gości.

• Z szesnastego metra uderzał Bancewicz, wprost w debiutującego w bramce Ruchu Barana.

• Danielewicz w ataku fauluje Perońskiego.

• Giesa długim podaniem uruchamia Rockiego, ten nie dojdzie jednak do podania.

• Miło słyszeć głośny doping na domowym meczu Ruchu. Przypomnijmy, że ostatnimi czasy decyzje policji i gra o pietruszkę sprawiły, że frekwencja w Radzionkowie była mizerna.

• Tym razem, na prawej stronie spalił Piotr Rocki.

• I od razu groźnie Ruch ! Z sześciu metrów w bramkarz trafia Rocki.