0

AS Roma

0

• Za wspólnie spędzony wieczór dziękuje Sebastian Chmielak! Dobranoc!

• Podopieczni Sinisy Mihajlovicia skutecznie dziś zatrzymali Romę. Mecz w Genui nie należał do najpiękniejszych, a Roma tez nie zagrał dobrego spotkania widać ślad w piłkarzach Garcii po porażce 1:7 z Bayernem.

• Nicola Rizzoli kończy spotkanie! Sampdoria Genua remisuje bezbramkowo z AS Romą.

• Palombo dośrodkowywał, do piłki dopadł De Silvestri, ale nie potrafił skierować piłki do bramki De Sanctisa.

• Ostatni korner dla gospodarzy, jak nie teraz to kiedy?

• Pjanić faulowany, szybko rozpoczęli goście.

• Roma długo utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

• Kartka dla Palombo.

• Lorenzo De Silvestri fantastyczny rajd, defensor gospodarzy pociągnął z futbolówką kilkadziesiąt metrów, i wywalczył rzut z autu.

• Gastaldello zagrywał długą piłkę do Okaki, ale napastnik gospodarzy nie opanował piłki.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu.

• Gabbialdini z rzutu wolnego, ale Włoch źle uderzył futbolówkę....

• Ostatnia zmiana gości: Juan Manuel Iturbe za Florenziego.

• Roszada Mihajlovicia: Luca Rizzo za Edera.

• Fantastyczna obrona Romero, Florenzi z kilku metrów uderzył głową, ale kapitalna parada popisuje się Argentyńczyk.

• Roma konstruuje kolejny atak pozycyjny, gospodarze nastawiają się zdecydowanie na kontrę.

• Długa piłka do napastnika Romy, ale piłkarze z Rzymu się nie zrozumieli i futbolówkę przejął Romero.

• Dobra akcja Romy przerwana przez defensorów gości, blisko oddania strzału był Florenzi.

• Mattia Destro pojawi się na palcu gry za Francesco Tottiego.

• Daniele Gastaldello na spalonym, a była dobra okazja.

• Faulowany po prawej stronie boiska Pedro Obiang. Stały fragment gry dla gospodarzy.

• Goście szybko tracą piłkę, od bramki zacznie Romero.

• Piłkę wybijają gospodarze na rzut rożny.

• Prawą stroną atakują goście, faulowany Miralem Pjanić, będzie dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

• Do końca kilkanaście minut, a nadal bez bramek w Genui, czy hit ósmej kolejki Serie A zakończy się bezbramkowym remisem?

• Rudy Garcia wprowadza Pjanicia za Ljajicia.

• Piłkę wrzuconą z rzutu wolnego powinien wykończyć Okaka, ale z kilku metrów fatalnie spudłował.

• Jose Holebas brzydko fauluje, żółta kartka dla Greka.

• Pierwsza zmiana w dzisjeszym spotkaniu. Vasco Regini opuści boisko, a w jego miejsce zobaczymy Mesbaha.

• Florenzi dośrodkowywał z narożnika, do piłki dopadł Astori, ale strzał Włocha broni Romero.

• Nic z rzutu rożnego nie wynikło, ale przy piłce nadal piłkarze z Rzymu.

• Gervinho wyłożył piłkę Florenziemu, Włoch spudłował, ale piłka po drodze odbija się od jednego z gospodarzy, będzie kolejny korner.

• Soriano przedzierał się w polu karnym stracił piłkę, futbolówka trafiła do jednego z zawodników Sampdorii, który uderzył z kilkunastu metrów po ziemi, ale na posterunku był De Sanctis.

• Totti fatalnie dośrodkował.

• Kąśliwy strzał de Rossiego odbił się od jednego z defensorów, kolejny korner.

• Długo przy piłce utrzymują sie ponownie goście, kolejny korner dla Romy.

• Torosidis faulował jednego z piłkarzy gospodarzy, piłkarze ze stolicy nie Mogą się pogodzić z decyzją Rizzoliego.

• Davide Astori ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie bramkarzowi gospodarzy we wznowieniu gry.

• Adem Ljajić strzelał lewą nogą, pewnie broni Romero.

• Kontra gospodarzy, która zamieniał się w atak pozycyjny, ale Obiang stracił futbolówkę.

• Florenzi zagrywał w pole karne, piłka trafiła do Gervinho, piłkę wybijają na rzut rożny defensorzy,

• Stefano Okaka podał piłkę do Gabbiadiniego, ale strzał Włocha zablokowany.

• Strata piłki gospodarzy, Roma gra dużo lepiej niż w pierwszej części spotkania.

• Mecz nabrał rumieńców, z obydwu stron mamy do czynienia z szybkimi akcjami, ale jak na razie brakuje bramek.

• Manolo Gabbiadini otrzymał piłkę od Reginiego. Włoch strzelił bramkę, ale boczny arbiter podniósł chorągiewkę.

• Kolejna akcja Romy, Gervinho na środek do Tottiego, Włoch zagrał na lewą stronę, piłka dotarła do Florenziego, ale piłkarz Romy fatalnie przestrzelił.

• Długa akcja gości piłkę otrzymał an prawej stronie boiska Vasilis Torosidis, postanowił dośrodkować, ale piłkę złapał Romero.

• Teraz piłkę dłużej szanują piłkarze Sampdorii.

• Z animuszem rozpoczęli rzymianie, Gervinho z lewej strony pola karnego uderzył w lewy róg bramki Romero, Argentyńczyk odbił piłkę na rzut rożny.

• Nicola Rizzoli rozpoczyna drugą część meczu! zaczynają od środka piłkarze Romy!

• Wracamy na Stadio Luigi Ferraris, za kilka minut rozpocznie się druga część spotkania.

• Dzis rozegrano już dwa spotkania ósmej serii Serie A:

1. Empoli 0:4 Cagliari
    2. Parma 1:3 Sassuolo
  • Spotkanie w Genui nie jest najlepsze. Na boisku widzimy dużo walki, ale brakuje klarownych sytuacji podbramkowych. miejmy nadzieję, ze drugie 45. minut okaże się lepszym widowiskiem.

• Koniec pierwszej połowy, mecz w Genui nie powala, 0:0 jak najbardziej zasłużone.

• De Rossi za jedno z przewinień został ukarany żółtą kartką, kilkanaście minut temu.

• Do końca pierwszej części spotkania zostało kilka minut, nie zanosi się na to, by worek z bramkami rozwiązał się przed przerwą.

• Kolejny korner nie przynosi zagrożenia pod bramką Romero.

• Piłkę wybijają defensorzy Sampdorii, ale po chwili rzymianie znowu zaczynają z narożnika.

• Totti z rzutu wolnego dośrodkowywał, nie potrzebnie Vasco Regini odbił piłkę na rzut rożny.

• Posiadanie piłki 65% - 35% na korzyść gości, ale Roma nie potrafi zdominować Sampdorii.

• Do końca o futbolówkę walczył Roberto Soriano, ale piłkarz gospodarzy przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• Blucerchiati rozgrywają dobre spotkanie.

• Długi atak pozycyjny gości, Roma leniwie gra, ale sprawia, że piłkarze Sampdorii muszą biegać za piłką.

• Ależ błąd defensywy Sampdorii, piłkarze gospodarzy rozstąpili się i do długiej piłki doszedł Gervinho, minął bramkarza i z linii końcowej trafił w słupek!

• Rzut wolny dla gospodarzy, będzie dobra okazja dla Sampy, ale Okaka trafił tylko w mur.

• Znowu przy piłce dłużej utrzymują się goście, podopieczni Garcii grają dziś dosyć sennie.

• Długa piłka do Gervinho, ale pierwszy do futbolówki dopadł Romero.

• Jose Holebas zagrał na prawą stronę pola karnego, ale tam fatalnie uderzył Totti.

• Gabbiadini zagrywał futbolówkę w pole karne gości, faulowany Torosidis.

• Korner dla gości,z narożnika piłkę będzie zagrywał Totti, goście szybko stracili futbolówkę.

• Kolejny rożny dla gospodarzy, Roma zamknięta na własnej połówce.

• dwa kornery dla gospodarzy nie przyniosły jakiegoś większego zagrożenia pod bramką de Sanctisa, ale przy piłce są piłkarze z Genui.

• Astroi wybijają piłkę na rzut rożny, zaczną gospodarze.

• Gervinho wycofał piłkę na lewą stronę pola akrnego, tam był Jose Holevas, Grek uderzył na bramkę Romero. Argentyńczyk bez problemu wyłapał piłkę.

• Posiadanie piłki 62% - 38% na korzyść piłkarzy z Rzymu, ale Roma nadal bez celnego strzału na bramkę Romero.

• Fatalny strzał Soriano piłka poszybowała kilkadziesiąt metrów nad bramką....

• Soriano lewą nogą w pole karne, de Sanctisa uprzedził Eder, futbolówkę na rzut rożny wybił defensor Romy.

• Inicjatywę przejęli teraz goście, zawodnicy Garcii wysokim pressingiem starają się zmusić piłkarzy Sampdorii do straty piłek.

• Dwa rzuty rożne Tottiego, jednak nie przynoszą one zagrożenia pod bramką Romero.

• Alessio Romagnoli nie zdołał opanować piłki w boisku, od narozniak rozpoczną goście.

• Totti do Adema Ljajicia, ale zawodnik Romy traci piłkę.

• Piłkę przejmują gospodarze, którzy budują kolejny atak pozycyjny.

• Radja Nainggolan przepychał się z defensorami i na skraju pola karnego w ekwilibrystyczny uderzył na bramkę Sergio Romero, będzie korner dla gości.

• Fatalne rozegranie stałego fragmentu gry.

• Lewą stroną przedziera się Eder, ale piłkę wybił defensor gości na rzut rożny.

• Manolo Gabbiadini z rzutu wolnego zagrał na krótko, potem piłka poszybował do Roberto Soriano, Soriano lekkim strzałem próbował zaskoczyć de Sanctisa, ale Włoch pewnie łapie futbolówkę.

• Stefano Okaka faulowany na prawym skrzydle, od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

• Atak pozycyjny gości, piłka od Florenziego do Vasilisa Torosidisa, ale Grek nie zrozumiał się z Włochem i Roma straciła piłkę.

• Dziś dla podopiecznych Mihajlovicia najpoważniejszy sprawdzian.

• Teraz gospodarze próbowali przeprowadzić atak pozycyjny, ale tracą piłkę.

• Od początku rzymianie dłużej utrzymują się przy piłce, gdy w posiadaniu futbolówki są piłkarze Romy, słychać niesamowite gwizdy z trybun.

• Od środka zaczną gospodarze, pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!!!

• Spotkanie poprowadzi Nicola Rizzoli.

• Za chwikę zaczynamy, przywitanie obydwu zespołów.

• W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsi w rywalizacji okazali się piłkarze z Rzymu, którzy na Stadio Olimpico pokonali Sampdorię 3:0 po dwóch trafieniach Destro oraz bramce Miralema Pjanicia, a na wyjeździe pokonali Blucerchiatich po golach Gervinho oraz Mehdi Benatii.

• Gospodarze będą musieli sobie poradzić w sobotnim meczu bez Emiliano Viviano, Alessandro De Vitisa, Nenada Krsticicia oraz Fabrizio Cacciatore. Goście zagrają bez Konstantinosa Manolasa, Federico Balzarettiego, Kevina Strootmana, Leandro Castana, Marco Borriello, Seydou Keity oraz Maicona.

• Roma natomiast przystąpi do ósmej kolejki Serie A po rozbiciu przez Bayern Monachium. Przypomnijmy, że Giallorossi przegrali wtorkowe spotkanie w Lidze Mistrzów aż 1:7.

• Blucerchiati w siedmiu meczach zgromadzili 15. punktów. Piłkarze z Genui czterokrotnie wygrali swoje spotkania, a trzy razy padł remis. W ostatnim meczu piłkarze Sampdorii zremisowali 2:2 na wyjeździe z Cagliari

• Witamy serdecznie za niespełna kwadrans Sampdoria Genua podejmie na własnym obiekcie AS Romę.