Sandecja lepsza od Partizana Bardejów. Dudzic stracił przytomność

Remigiusz Szurek
Piłkarze Sandecji okazali się lepsi od Słowaków
Piłkarze Sandecji okazali się lepsi od Słowaków Remigiusz Szurek
Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w meczu towarzyskim rozegranym dziś na sztucznej murawie miejscowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej pokonali 1:0 słowackiego drugoligowca – Partizan Bardejów.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 82 minucie, gdy z dwudziestu metrów na strzał zdecydował się Mariusz Gabrych. 24-letni napastnik przymierzył na tyle precyzyjnie, że futbolówka zatrzepotała w siatce.

Sądeczanie na tle naszych południowych sąsiadów zaprezentowała się bardzo solidnie. Kilka minut po przerwie w polu karnym Partizana został staranowany biegnący z piłką Bartłomiej Dudzic. 30-letni skrzydłowy upadł na murawę i na moment stracił przytomność. Szczęśliwie nic poważnego mu się nie stało, ale decyzją sztabu nie powrócił już na plac gry.

W końcówce „Biało-czarni” mieli kilka okazji bramkowych, ale próby Michała Szeligi czy Szymona Kuźmy z najbliższej odległości, trafiały w bramkarza Partizana.

Sandecja Nowy Sącz - Partizan Bardejov 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Gabrych 82.

Sandecja: Marek Kozioł (46 Paweł Kapsa) - Adrian Basta (46 Michał Szaflarski), Bucko (46 Dariusz Łukasik), Marcin Flis (46 Michał Szeliga) - Damian Chmiel (46 Hubert Maślanka), Radosław Kanach (46 Grzegorz Baran), Bartłomiej Kasprzak (46 Szymon Kuźma), Maciej Małkowski (46 Bartłomiej Dudzic, 55 Maciej Korzym), Dominik Kun (46 Miłosz Kałahur) - Mateusz Klichowicz (46 Mariusz Gabrych), Dawid Flaszka (30 Kamil Ogorzały).

Sportowy24.pl w Małopolsce

Materiał oryginalny: Sandecja lepsza od Partizana Bardejów. Dudzic stracił przytomność - Gazeta Krakowska