Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Chojniczanka Chojnice

Sandecja Nowy Sącz

3

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec meczu! Sandecja pokonuje Chojniczankę 3:1, i wygrywa po raz pierwszy w sezonie! Dziękujemy za uwagę, do zobaczenia mówi Państwu Krzysztof Rosłoński!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Sobotka strzela gola, po zagraniu piłki od Dudzica i chaosie pod bramką, nogą Brazukę do siatki z najbliższej odległości pakuje obrońca gospodarzy, w zasadzie już po meczu!

• 4 minuty doliczone do czasu gry.

• Sandecja wciąż w natarciu! Tym razem Aleksander szukał dośrodkowania do Dudzica, jednak Biernat wybił piłkę na rzut rożny!

• Kolejna próba gospodarzy! Teraz Dudzic wykonał rajd prawą stroną, był już blisko bramkarza, jednak Hładun w odpowiednim momencie wyłapał piłkę!

• Kolejna okazja Sądeczan! Teraz Tarasenko z 25 metrów uderza mocno w krótki róg z prawej strony, pewnie interweniuje jednak Hładun!

• Ostatnia zmiana w meczu, za Czerwińskiego wchodzi Paul Grischok!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1, Po zagraniu klatką Tarasenki Szczepański z lewego narożnika pola karnego, piłka leci po długim rogu, Hładun nie miał szans! Stadiony Świata!!!

• Zmiana również w Chojniczance, Mrozik za Mikołajczaka!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Mateusz Bartków wchodzi za Danka.

• Ależ pech gospodarzy! Sobotka przelobowuje bramkarza w polu karnym, jednak piłka odbija się od poprzeczki!

• Chojniczanka szuka gola! Teraz Zawistowski strzela z lewej strony, jednak piłka szybuje ponad bramką!

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Sobotka, w polu karnym piłki szuka Szufryn, jednak defensor Sandecji fauluje obrońcę z Chojnic.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, za Bartłomieja Niedzielę wszedł Przemysław Pietruszka!

• Po dłuższej przerwie znów Sandecja zaatakowała! Małkowski, po rajdzie z lewego skrzydła do środka wkręca piłkę w prawy, długi róg bramki, jednak Hładun pewnie interweniuje!

• W międzyczasie kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

• Kolejna zmiana w Sandecji, za Nathera wchodzi Sebastian Szczepański!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zawistowski z rzutu wolnego w długi róg, Radliński popełnia błąd, i piłka ląduje w siatce!

• Żółty kartonik dla Tarasenki za faul na Mikołajczaku w środku pola!

• Kolejna okazja gospodarzy, Tarasenko zagrywa na prawą stronę do Aleksandra, napastnik Sandecji mija kilku graczy, strzela, jednak Hładun wybija piłkę na rzut rożny!

• Piłkę z lewego skrzydła dośrodkowuje Sobotka, w polu karnym piłkę próbuje zdobyć Dudzic, jednak obrońcy wybijają Brazukę poza pole karne!

• Kolejna okazja Sandecji! Po dłuższej wymianie piłki dopada do niej Nather, oddaje strzał z 37. metra, ale piłka szybuje ponad bramką, na trybunach wzmaga się doping!

• Chojniczanka szuka wyrównania, po rzucie rożnym, do piłki dopada głową Biernat, jednak pewnie interweniuje Radliński!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ołeksandr Tarasenko strzela z rzutu wolnego z 25. metrów, piłka mija mur i szybuje w długi słupek bramki Hładuna, bramkarz Chojniczanki nie ma szans!

• Teraz Biernat ogląda "żółtko" za faul na Tarasence!

• Kolejna próba Sandecji! Szarek odbiera piłkę na połowie boiska, potem strzela z 25. metra, jednak futbolówka odbija się od jednego z defensorów Chojniczanki i leci obok prawego słupka.

• Rybski oddaje z 25. metra ni to strzał, ni to podanie po ziemi, problemów z tym nie ma Radliński!

• Pierwsza okazja gospodarzy w drugiej części spotkania, Tarasenko oddaje strzał z 30 metrów, jednak piłka poszybowała daleko obok bramki Hładuna.

• Początek drugiej połowy to przede wszystkim masa niedokładnych podań z obu stron, mamy małe szachy.

• Pierwsza okazja gości w II połowie! Czerwiński wykonał rajd po lewym skrzydle po czym próbował dośrodkować po ziemi, jednak Radliński wyczuł zamiary rywala i złapał piłkę!

• W przerwie doszło do zmiany, za Kasprzaka wszedł Ołeksandr Tarasenko!

• Gracze wracają na plac gry, od środka grę wznowią gospodarze grająca od prawej do lewej, Piotr Lasyk gwiżdże, i wracamy do podróży!

• Sędzia kończy pierwszą połowę, do tej pory mamy remis 0:0, do zobaczenia po przerwie!

• W polu karnym Chojniczanki pada Aleksander, po podaniu piłki od Barana, sędzia dostrzegł jednak "nurkowanie", dlatego napastnik Sandecji otrzymał żółta kartkę!

• 2 minuty dolicza Piotr Lasyk z Bytomia do pierwszej połowy spotkania!

• Świetna okazja Chojniczanki! Strzał z lewej strony pola karnego oddał Rybski, piłkę wyciągnął Radliński, jednak liniowy uznał, iż ofensywny pomocnik gości był na spalonym.

• Mamy mały festiwal żółtych kartek, teraz Szufryn fauluje ostrym wślizgiem Mikołajczaka!

• Teraz Zawistowski dostaje "żółtko" za niesportowe zachowanie!

• Z 20. metra strzał oddaje Garbacik, jednak piłkę blokuje jeden z defensorów Sandecji!

• Z rzutu wolnego z 18 metrów strzela Zawistowski, jednak piłka leci wysoko ponad poprzeczką.

• Przed polem karnym pada Garbacik, faulowany przez Barana, sędzia dyktuje rzut wolny.

• Kolejne "żółtko" dla Chojniczanki, tym razem Niedziela za atak od tyłu na Baranie!

• Tym razem to Chojniczanka w natarciu, Rogalski, po indywidualnej akcji próbował podać do Rybskiego, jednak jest ono zbyt mocne i Radliński łapie piłkę!

• Sandecja naciska, tym razem Sobotka wykonał "Centrostrzał" z lewej strony, jednak piłka szybuje ponad bramkę!

• Kolejna szansa gospodarzy! Arkadiusz Aleksander otrzymuje piłkę z lewej strony od Sobotki, jednak napastnikowi Sandecji znów zabrakło centymetrów, by wślizgiem umieścić futbolówkę w siatce!

• Kolejna akcja! Ponownie z lewej strony dośrodkowywał Małkowski, do piłki próbują sięgnąć Aleksander i Dudzic, jednak ani jeden z nich nie był w stanie oddać czystego strzału!

• Świetna szansa Sandecji! Z lewego skrzydła, po dłuższym dryblingu, piłkę do Aleksandra dośrodkowuje Małkowski, później wychowany w Nowym Sączu zawodnik wślizgiem próbuje umieścić futbolówkę w siatce, jednak strzał był zbyt słaby i defensorzy wybili ją poza pole karne!

• Ze względu na wysoką temperaturę powietrza, sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, za faul na Aleksandrze ogląda ją Piotr Kieruzel

• Pierwsze od dłuższego czasu zagrożenie pod bramką Sandecji, Garbacik dośrodkowywał z lewej strony do Niedzieli, ten drugi jednak strzela głową prosto w ręce Radlińskiego.

• Kolejna próba z dystansu Sandecji, tym razem Kasprzak strzela z 30. metra, piłka jednak poszybowała obok bramki.

• Ależ próba Sądeczan! Z lewej strony z 30. metrów na strzał z dystansu pokusił się Sobotka, na szczęście dla Chojniczan, Hładun pewnie interweniował!

• Fatalna akcja Sandecji! Danek przebiegł prawym skrzydłem i spróbował "centrostrzału", piłka poszybowała daleko ponad bramką, strzeżoną przez Hładuna.

• Świetne dośrodkowanie Sobotki z lewego skrzydła, do piłki dopada Dudzic, uderza głową, jednak Brazuca szybuje nieco ponad bramką.

• Danek pada na boisku po faulu Rogalskiego, rzut wolny.

• Kolejna okazja Sandecji, Maciej Małkowski strzela z 25 metrów, jednak piłkę w polu karnym zatrzymuje Kieruzel.

• Pierwsza okazja gości, Kosakiewicz dośrodkowuje z prawej strony przed polem karnym, jednak Radliński pewnie łapie piłkę.

• Podanie Danka ze środka pola do Małkowskiego na prawą stronę, skrzydłowy Sandecji uderzył jednak piłkę tak, że nie wymaga to komentarza.

• Jeszcze przed meczem, z rąk prezydenta Nowego Sącz, prezesa Sandecji i szefa stowarzyszenia kibiców Arkadiusz Aleksander i Sebastian Szczepański otrzymali drobny upominek z okazji 100 meczów w barwach Sądeczan. Od środka rozpoczynają goście, Piotr Lasyk gwiżdże, i zaczynamy!

• Gracze obu drużyn wchodzą na plac gry w asyście sędziów, z Piotrem Lasykiem na czele, dlatego proszę się wygodnie rozsiąść na swoich miejscach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Pozostało niecałe 15 minut do startu spotkania, spiker zapowiada pojedynek, a rozgrzewka dobiega końca.

• Pozostało niecałe 40 minut do startu spotkania, gracze obu drużyn udali się na rozgrzewkę.

• Rezerwowi: Sandecja:Marek Kozioł, Michał Szeliga, Mateusz Bartków, Filip Piszczek, Sebastian Szczepański, Kamil Słaby, Ołeksandr Tarasenko

Chojniczanka:Michał Dumieński, Paul Grischok, Rafał Matyjka, Przemysław Pietruszka, Jakub Mrozik

• "Jest sobota, godzina 17, pogoda nie sprzyja grze w piłkę", w takich warunkach wita się z Państwem Krzysztof Rosłoński, zapraszając na mecz pomiędzy Sandecją a Chojniczanką Chojnice.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:0)

Opromieniona wygraną z Arką Gdynia w Pucharze Polski Chojniczanka w 3. kolejce 1. ligi zmierzy się z Sandecją. Obie drużyny mają jak na razie taki sam bilans – zremisowali i przegrali swoje spotkania w nowym sezonie.

Który z zespołów przełamie złą passę i zgarnie pierwsze zwycięstwo w tej edycji rozgrywek? Gospodarze przed własną publicznością na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony, ale ekipa z Chojnic tanio skóry nie sprzeda i w dodatku ma za sobą wygrany pojedynek w serii rzutów karnych z Arką, który dał jej awans do 1/8 finału Pucharu Polski.