Sandecja Nowy Sącz

1

Chrobry Głogów

1

• Sędzia Lis kończy to spotkanie, końcowy wynik to 1:1, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński, widzimy się podczas spotkania z Wisłą Płock!

• Ostatnia zmiana meczu, za Górskiego wchodzi Ziemniak.

• Rzut wolny dla Sandecji, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, piłkę z trudem łapie bramkarz!

• Kolejna okazja gospodarzy, tym razem Nather uderzał z 16 metrów, jednak za słabo, by pokonać Szymańskiego!

• 4 minuty doliczone do czasu gry przez Jacka Lisa!

• Ależ akcja gospodarzy! W pole karne z lewej strony dośrodkował Sobotka, do piłki w polu karnym dopada Bartków, wycofał ją do Szczepańskiego, jednak strzał tego ostatniego wysoko ponad bramką!

• Świetna okazja Chrobrego! Tym razem Michalec po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelił niewiele nad poprzeczką!

• Kolejna okazja gospodarzy! Małkowski spróbował swojego szczęścia po indywidualnym rajdzie, jednak ten strzał nie należał do najlepszych.

• Mamy małe deja vu, znowu dośrodkowanie Sobotki, i po raz drugi do piłki nie dopada Ctvrtnicek!

• Kolejna okazja gospodarzy! Z lewej strony dośrodkowywał w pole karne Sobotka, wślizgiem piłkę próbował uderzyć Ctvrtnicek, jednak zabrakło centymetrów.

• Kolejna okazja gospodarzy, po zagraniu na dobieg od Bartkowa, do piłki dopada Szczepański, ten wykonuje "centrostrzał", ale piłka szybowała ponad bramkę!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, za Aleksandra wchodzi Ctvrtnicek.

• W polu karnym po dośrodkowaniu do piłki dopadł Aleksander, uderzył jednak tak, że Brazuca leciała obok bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Byrtek strzela głową piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ta skozłowała przy prawym słupku bramki Radlińskiego i mamy remis!

• Żółty kartonik dla Szufryna za faul w środku pola!

• Sandecja w ataku! Po chaotyczej akcji między Dudzicem i Małkowskim, przed polem karnym do piłki dopada Bartków, jednak strzela obok słupka!

• Groźnie pod bramką Sandecji, z prawej strony dośrodkowuje Kościelniak, jednak Radliński paruje we wspaniały sposób piłkę przed siebie wycofując niebezpieczeństwo!

• Druga zmiana w Chrobrym, Hałambiec wchodzi za Gąsiora.

• Hudyma ogląda "żółtko" za faul na Dudzicu!

• Okazja gospodarzy, Małkowski dośrodkowuje z lewej strony do Aleksandra, jednak ten drugi nie sięgnął piłki, było naprawdę blisko!

• Pierwsza okazja po dłuższej przerwie, długą piłkę z wysokości połowy boiska zagrał Bogusławski, jednak piłka wpada w ręce Radlińskiego!

• Druga zmiana w Sandecji, za Tarasenkę wchodzi Sebastian Szczepański.

• Brutalny faul w środku pola, prostą nogą Bartkowa atakuje Sędziak, i zakończył swój udział w spotkaniu po zaledwie 12 minutach gry!

• Pierwsza zmiana w Sandecji, za Makucha wchodzi Bartków.

• Żółta kartka dla Małkowskiego za faul przed włsnym polem karnym na Hudymie.

• Na trybunach mamy około 2000 widzów, licząc również liczną grupę kibiców gości.

• Tarasenko dośrodkowuje w pole karne, strzela głową Dudzic, jednak nie udało się pokonać Szymańskiego!

• Kolejna okazja Chrobrego, Drewniak dośrodkowuje do Hudymy w pole karne po ziemi, ukrainiec strzela jednak zbyt słabo by zaskoczyć Radlińskiego.

• Pierwsza okazja gości, Górski strzela wysoko ponad bramką po dośrodkowaniu od Kościelniaka.

• Chrobry zaczyna od środka II połowę meczu!

• Przed startem II połowy zmiana w Chrobrym, za Machaja wchodzi Sędziak.

• Kończymy pierwszą połowę, do tej pory Sandecja prowadzi z Chrobrym 1:0, widzimy się po przerwie!

• Kolejny rzut wolny i dośrodkowanie Sobotki sprawia problemy, gdyby tylko do piłki dopadł wślizgiem Małkowski, mielibyśmy gola!

• Minuta doliczona do czasu gry!

• Świetna okazja gospodarzy! Z rzutu wolnego z 35 metrów dośrodkowywał Sobotka, głową piłkę musnął Szarek, jednak bramkarz znów na miejscu!

• Ależ było blisko remisu! Po zagraniu w pole karne Machaja, do piłki dopada Górski, strzela z najbliższej odległości, jednak Radliński popisuje się kapitalną interwencją!

• Kolejna okazja Sandecji! Z lewej strony ponownie dośrodkowuje Sobotka, głową strzela Aleksander, piłka kozłuje i bez problemu łapie ją Szymański!

• Aleksander w lewy róg, Szymański rzuca się w prawo, mamy gola!

• KARNY DLA SANDECJI! W polu karnym pada Małkowski!

• Rzut rożny dla Głogowian, do piłki głową dopada Górski, strzela ponad bramką!

• Ależ groźnie pod bramką Chrobrego! Z około 30 metrów z prawej strony strzela Sobotka, kilku obrońców mogłoby dosięgnąć lecącej piłki jednak nie udało się jej przechwycić!

• Hudyma! Ależ potężnie strzela Ukrainiec z 20 metrów z prawej strony, piłka obok bramki!

• Tym razem Górski strzela z 20 metrów, jednak piłka szybuje ponad bramką!

• Kolejna okazja gospodarzy! Tym razem Małkowski strzela z woleja w polu karnym po zagraniu od Tarasenki. piłka jednak po raz kolejny zmierza obok bramki.

• Sandecja w natarciu! Po dłuższej wymianie podań między Sobotką, Dudzicem i Tarasenką, ten ostatni oddaje strzał z prawej strony pola karnego, jednak piłka leci prosto w ręce Szymańskiego!

• Ależ groźnie! Sobotka dośrodkowuje z lewej strony, głową w polu karnym uderzał Dudzic, jednak Szymański z trudem łapie piłkę lecącą do bramki!

• Kolejna okazja gospodarzy! Z prawej strony dośrodkowuje Tarasenko, do piłki dopada Małkowski, strzela z woleja, niestety dla kibiców gospodarzy obok lewego słupka!

• Mamy małe deja vu, po raz kolejny dośrodkowuje Sobotka, i po raz kolejny Szymański broni!

• Kolejne dośrodkowanie Sobotki z lewego skrzydła, i po raz kolejny do piłki pewnie wyskakuje Szymański!

• Marcin Makuch ukarany żółtą kartką za wślizg od tyłu na Drewniaku.

• Gospodarze atakują po dłuższej przerwie! Bartłomiej Dudzic po wymianie piłki z Tarasenką oddał lekki strzał z prawego skrzydła, jednak Szymański górą!

• Na boisku leży kontuzjowany Górski, mamy do czynienia z interwencją służb medycznych.

• Kolejna groźna okazja gości! Z rzutu rożnego ostro dośrodkowywał Drewniak, lekko piłkę musnął Byrtek, jednak niewiele zabrakło, by Radliński wyciągał piłkę z siatki.

• Pierwsza okazja Chrobrego, po dośrodkowaniu w pole karne, do piłki dopada Byrtek, strzela głową, jednak Radliński nie dał siępokonać!

• Kolejna szansa gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, jednak piłkę łapie pewnie Szymański!

• Na ten moment mamy do czynienia z otwartą grą, oba zespoły tworzą sobie okazje.

• Pierwsza okazja gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje w pole karne, jednak pewnie interweniuje obrońca.

• Od środka wznawiają Sandecja, grająca od prawej do lewej, sędzia Lis używa gwizdka i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście Jacka Lisa i jego asystentów wchodzą na plac gry, za moment zaczynamy!

• Pozostało niecałe 10 minut do startu, dlatego proszę powoli zajmować miejsca, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Gracze powoli rozgrzewają się przed trudami dzisiejszego spotkania, pogoda naprawdę sprzyja grze w piłkę nożną, lekki wiatr, niebo z niewielkimi chmurami i ok. 23 stopni.

• Rezerwowi:

Sandecja Marek Kozioł, Michał Szeliga, Mateusz Bartków, Łukasz Nowak, Adrian Danek, Sebastian Szczepański, Josef Ctvrtnicek

Chrobry: Damian Tyźlik, Mateusz Hałambiec, Damian Sędziak, Patryk Malinowski, Robert Pisarczuk, Karol Hodowany, Krzysztof Ziemniak

• Niecałe 27 minut pozostało do startu spotkania pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Chrobrym Głogów, ze stadionu przy ul. Kilińskiego zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.