3

Dolcan Ząbki

2

• Po meczu żółta kartka dla Sawali.

• KONIEC MECZU! Po spektakularnym spotkaniu Sandecja wygrywa 3:2, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• Walki pod koniec meczu nie brakuje, piłka przechodzi od połowy do połowy.

• Okazję na gola miał Matuszek, jednak po jego główce piłka szybuje ponad bramką!

• 4 minuty doliczone do czasu gry

• Petasz strzela z rzutu wolnego, Radliński paruje piłkę przed siebie, niebezpieczeństwo zażegnane!

• Mieliśmy małe zamieszanie pod polem karnym Sandecji, wyjaśnione zostało ono przez Szufryna.

• Próba pokonania bramkarza Sandecji, po dośrodkowaniu Kądziora, do piłki dopada Krzywicki, strzela głową, jednak piłka szybuje ponad bramką!

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Słaby wchodzi za Sobotkę!

• Sandecja po raz kolejny zaatakowała, tym razem Tarasenko pokusił się o strzał z 30 metrów, złapany przez Kryczkę.

• Żółta kartka dla Jakubika za wślizg od tyłu na Sobotce.

• Kolejna okazja gości, tym razem Krzywicki próbował pokonać Radlinskiego strzałem z ostrego kąta, piłka minęła bramkarza, jednak Szarek zabezpieczył "tyły".

• ... a mimo interwencji ratowników medycznych, napastnik Sandecji wraca na boisko!

• Petasz ogląda żółtą kartkę za dyskusje...

• Mamy małą przerwę w grze związaną z kontuzją Aleksandra, trafionego w głowę przez jednego z graczy Dolcanu.

• Sandecja idzie za ciosem, teraz ładna drużynowa akcja między Aleksandrem i Małkowskim, pod koniec bybły piłkarz GKSu Bełchatów dośrodkowywał po ziemi, ale Kryczka wyszedł w porę by złapać tę piłkę!

• Kolejna zmiana w Dolcanie, za Tarnowskiego wchodzi Bajdur!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Druga bramka Dudzica w przeciągu 2 minut! Wykonał niesamowity rajd lewym skrzydłem, wpadł w pole karne, i sytuacji sam na sam z Kryczką nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Dudzic dobija piłkę po błędzie Kryczki i wcześniejszej okazji Ctvrtnicka!

• Żółta kartka dla Grzegorza Barana za faul, ciężko stwierdzić na kim.

• Świetną okazję miał Dolcan! Tarnowski wpadł w pole karne po podaniu od Jagiełły, jednak Szufryn ofiarnym wślizgiem wybija piłkę!

• Druga zmiana u gospodarzy, za Szczepańskiego wchodzi Josef Ctvrtnicek.

• Sandecja po dłuższej przerwie pokusiła się o akcję, Tarasenko źle zagrał jednak w polu karnym do Aleksandra, i wszystko poszło na marne.

• Zmiana w Dolcanie, za Świerblewskiego wchodzi Krzywicki.

• Zmiana w Sandecji, za Mateja Nathera wchodzi Tarasenko!

• Świerblewski ogląda "żółtko" za zapaśniczy chwyt na Szarku.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Kądzior strzela w długi słupek po ziemi sprzed pola karnego, Radliński nie miał szans!

• Dobre, diagonalne podanie z lewej strony do Jagiełły, pomocnik Sandecji jednak na spalonym!

• Pierwsza okazja gości, z lewej strony zza pola karnego strzela Świerblewski, jednak piłka wysoko nad bramką Sandecji!

• Gracze wrócili na plac gry od środka wznawia Sandecja, pora kontynuować ten pierwszoligowy pojedynek!

• W przerwie, udało się nam zobaczyć powtórkę spornych sytuacji na materiale video, która upewnia w przekonaniu, iż Dudzic na pewno był faulowany, zaś graczem, który padł w polu karnym Sandecji przed bramką Tarnowskiego był Kądzior, a nie Calderon, za błąd przepraszamy.

• Koniec pierwszej połowy, do przerwy Sandecja remisuje z Dolcanem 1:1, jednak wynik przyćmiony zostaje przez kontrowersyjne decyzje trójki sędziowskiej, do zobaczenia po przerwie!

• 2 minuty doliczone do czasu gry!

• Ależ okazja Dolcanu! Z prawej strony z odległości 20 metrów strzela Kądzior, piłka spada jednak na spojeniu słupka z poprzeczką!

• "Żółtko" dla Dudzica za "faul" na zawodniku Dolcanu na połowie gości, w zasadzie to zawodnik z Ząbek przewrócił się na własnych nogach!

• Okazja Dolcanu! Z 30 metrów ze środkowej części boiska z dystansu strzela Kądzior, jednak piłka ląduje obok lewego słupka!

• Na ten moment głównym bohaterem spotkania jest... Sędzia Złotnicki i jego asystenci, popełniający masę błędów w niemal każdej akcji, m.in. zauważyli spalonego - widmo, czy faul na zawodniku, kwalifikujący się na kartkę, nie został nawet odpowiednio napiętnowany!

• Z rzutu wolnego z prawej strony uderzał, a raczej dośrodkowywał Sobotka, jednak Kryczka pewnie łapie piłkę!

• Ależ okazję zmarnował Dolcan! Petasz dośrodkowuje po ziemi, z piłką minął się Szufryn, blisko gola był Tarnowski, jednak jego wślizg spowodował, że piłka poleciała obok bramki!

• Kolejna okazja Sandecji! Małkowski zza pola karnego strzela, jednak Kryczka z nielada trudem paruje piłkę na rzut rożny!

• Dudzic pada w polu karnym po wślizgu jednego z rywali, sędzia Złotnicki nie przyznaje jedenastki, mamy małą kontrowersję!

• Tarnowski w środek bramki i mamy remis!

• Karny dla Dolcanu! Małkowski fauluje Calderona!

• Groźnie pod bramką Sandecji! Centrostrzału z lewej strony spróbował Petasz, jednak Radliński z trudem wybił piłkę ponad poprzeczkę!

• Po dłuższej przerwie zaatakowali goście, z 27. metra z woleja strzelił Petasz, piłka szybuje wysoko ponad bramką.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Aleksander otrzymuje piłkę od Szczepańskiego po kilku kiksach obrońców, napastnik Sądeczan z najbliższej odległości pokonuje Kryczkę!

• Ależ okazja! Sebastian Szczepański oddaje strzał z 25 metrów, piłka jednak ląduje na poprzeczce bramki Kryczki, później Bartków próbuje poprawić wyczyn kolegi, Brazuca jednak poleciała daleko obok lewego słupka!

• Świetna szansa Sandecji, po wyrzucie piłki z autu na własnej połowie przez Bartkowa do piłki dopada pędzący po prawej flance Dudzic, próbował dośrodkować, ale nikt nie przejął piłki.

• Pierwsza poważna próba Dolcanu, z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkowywał Calderon, jednak Radliński pewnie złapał lecącą wysoko piłkę.

• Sandecja nadal w natarciu, tym razem Szczepański szukał podaniem na dobieg Dudzica, jednak skrzydłowy Sądeczan nie zdążył przejąć piłki.

• Sobotka dośrodkowuje, strzela głową Dudzic, jednak nieczysto, dzięki czemu bramkarz pewnie łapie piłkę.

• Pierwsza okazja Sandecji, Szarek dogrywa długą piłką do Aleksandra, napastnik gospodarzy jednak na spalonym

• Od środka zaczynają gracze Dolcanu, grający od prawej do lewej, Mateusz Złotnicki gwiżdże i zaczynamy!

• Gracze obu zespołów, w asyście Mateusza Złotnickiego wchodzą na plac gry, pora przygotować się na start kolejnego meczu 1. Ligi!

• Jeszcze tylko ponad 10 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania, dlatego proszę zasiąść w fotelach, bowiem zaczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Gracze obu zespołów rozgrzewają się przed spotkaniem, największą uwagę na pewno przykuwa prawdopodobny debiutant w barwach Biało - Czarnych, Czech, Josef Ctvrtnicek, wypożyczony ze Zbrojovki Brno.

• Przed rozpoczęciem tego spotkania, zachęcamy do zapoznania się z naszą zapowiedzią

• Z zachmurzonego Nowego Sącza wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE ze spotkania pomiędzy miejscową Sandecją i Dolcanem Ząbki, start meczu już za niecałą godzinę!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - DOLCAN ZĄBKI

Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Kilińskiego dojdzie do starcia dwóch zespołów, które w ostatnim czasie prezentują się całkiem nieźle. Mowa o miejscowej Sandecji chcącej podtrzymać dobrą passę i powiększyć swoją serię meczów bez porażki do trzech z rzędu,oraz ekipie z Ząbek, dla której będzie to szansa do pozostania niepokonanymi w ligowych bataliach.