Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Olimpia Grudziądz

Sandecja Nowy Sącz

1

Olimpia Grudziądz

1

• Dawid Bukowczan gwiżdże po raz ostatni, w Nowym Sączu Sandecja remisuje z Olimpią Grudziądz 1:1. Kończymy naszą relację, a za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński.

• 4 minuty doliczone do czasu gry.

• Cała akcja przypominała Bitwę pod Grunwaldem, mnóstwo chaotycznej gry, piłkę miało przy nodze przynajmniej czterech zawodników, a Maciej Rogalski wykazał się największym sprytem pakując w tej sytuacji piłkę w długi, prawy róg bramki Kozioła!

• W międzyczasie Denis Popović otrzymał żółtą kartkę.

• GOOOOOOOL! 1:1, a strzelcem bramki Rogalski!

• Maciej Bębenek ogląda żółty kartonik po ataku na Kaczmarku. Jest to jego 9. kartka w sezonie.

• Okazję miała ekipa z Grudziądza, z rzutu wolnego dośrodkował Popović, ale bardzo niewiele zabrakło, by futbolówka znalazła się w siatce po strzale głową Kłusa.

• Ostatnia zmiana całego meczu. W zespole Olimpii pojawia się Rafał Babul, który zastępuje Adriana Bielawskiego.

• Uraz okazał się być na tyle bolesny, że Dawid Szufryn musiał zakończyć udział w tym meczu. Zastępuje go Niane.

• Sobotka obejrzał "żółtko" za niesportowe zachowanie.

• Okazja Olimpii, Popović dośrodkował z prawego skrzydła, do piłki dopada Piter - Bućko, który to głową minimalnie spudłował.

• Na boisku leży Dawid Szufryn, który prawdopodobnie naciągnął mięsień.

• Druga zmiana w Sandecji, za zdobywcę gola, Rudolfa Urbana wchodzi Fabian Fałowski

• Rzut wolny dla Olimpii, Popović dośrodkowuje w pole karne, jednak futbolówkę dla Sandecji ratują na spółkę Urban i Bębenek, nabijając rywala.

• ... a Olimpia wpuszcza Arkadiusza Aleksandra w miejsce Smolińskiego. Były gracz Sandecji otrzymał gromki aplauz od kibiców na trybunach.

• Mamy kilka zmian w obu zespołach. Sandecja zmienia Mateusza Bartkowa, wpuszczając na boisko Szymona Kuźmę...

• Do tej pory gra obu zespołów wygląda bardzo niemrawo, wciąż czekamy na naprawdę dogodną akcję z którejkolwiek ze stron.

• Maciej Bębenek! Skrzydłowy Sandecji oddaje strzał z 25. metra, wcześniej sobie go wypracowując, jednak futbolówka poleciała obok bramki.

• Grudziądzanie zagrozili bramce strzeżonej przez Koziołą, Marcin Kaczmarek dośrodkował z prawego skrzydła w pole karne, jednak golkiper Sądeczan kontrolował lot futbolówki nie pozwalając di niej dojść żadnemu z graczy gości.

• Do tej pory, żadnych dogodnych akcji nie mieliśmy z żadnej ze stron.

• Wracamy do spotkania Sandecji z Olimpią Grudziądz, od środka rozpoczynają goście, grający od lewej do prawej. Dawid Bukowczan gwiżdże i zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa zakończona niecelnym uderzeniem Denisa Popovicia z rzutu wolnego z obrębu pola karnego. Do zobaczenia po przerwie.

• Dawid Bukowczan doliczył minutę do I połowy spotkania.

• Grudziądzanie znowu próbowali ukąsić Sandecję. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Popović, jednak zabrakło kilku kroków, by do strzału głową doszedł Adam Cieśiński, dlatego Brazuca wylądowała w rękach Kozioła.

• Maciej Roglaski spróbował zagrozić bramce Sandecji, oddając strzał z 25. metra, jednak pewnie interweniował Marek Kozioł, dlatego wciąż mamy prowadzenie gospodarzy.

• Kamil Słaby obejrzał "żóltko" za ostry faul na Marcinie Kaczmarku.

• Olimpia w natarciu! Z rzutu rożnego dośrodkowuje Kaczmarek, do piłki dopada Smoliński, jednak ofiarną interwencją wynik ratuje Bartków.

• Olimpia miała okazję na wyrównanie, z rzutu wolnego z 25. metra po prawej stronie boiska strzelał Popović, ale futbolówka nawet nie doleciała do bramki, strzeżonej przez Kozioła.

• Kolejną okazję stworzyli sobie gospodarze, po wyrzucie z autu piłkę na prawym skrzydle otrzymał Makuch, który dośrodkowywał w pole karne, szukając kolegi z zespołu, jednak próżno było szukać adresata.

• Sądeczanie wciąż próbują podwyższyć wynik, teraz Bartków strzelił po ziemi zza pola karnego, jednak futbolówka minęła prawy słupek bramki Fabiniaka.

• Ależ okazja Sandecji! Sebastian Szczepański oddał strzał z okolic 25. metra z lewego skrzydła, jednak efektowną paradą drogę futbolówki do bramki powstrzymał Fabiniak!

• Żółta kartka dla Bielawskiego za atak na połowie gospodarzy na jednego z graczy Sandecji.

• Rzut wolny dla Sandecji, w pole karne dośrodkowuje Bębenek, jednak adresata próżno szukać.

• Olimpia szuka wyrównania, "siadła" na zespole gospodarzy, próbując oddać celny strzał. Po rzucie rożnym głową, ale ponad bramką uderzył Piter-Bućko.

• Rudolf Urban pewnie podszedł do jedenastki i skierował piłkę w lewe okienko bramki Fabiniaka, mamy 1:0!

• Zmiana w Olimpii, za Kurowskiego wchodzi Popović.

• RZUT KARNY DLA SANDECJI! W polu karnym na boisko pada Bębenek, który przyjął świetnie zagraną piłkę od Szczepańskiego!

• Na płycie boiska leży Kamil Kurowski, który ucierpiał w starciu w środkowej części boiska.

• Żółta kartka dla Mateusza Bartkowa za włożenie koszulki z nieodpowiednim numerem. Gracze obu drużyn protestują, goście chcą wyrzucenia Sądeczanina z boiska, zaś gospodarze próbują przekonać arbitra by zostawił go na boisku.

• Pierwsza okazja gości! Kamil Kurowski przebiegł kilka metrów pod pole karne rywala i był w sytuacji sam na sam z golkiperem, jednak Marek Kozioł pewnie interweniował, wychodząc w odpowiednim momencie.

• Do tej pory walka toczy się głównie w środku pola, wciąż czekamy na klarowną okazję.

• Od środka grę rozpoczynają gospodarze, Dawid Bukowczan gwiżdże, i startujemy!

• Gracze w asyście arbitrów dzisiejszego pojedynku pojawiają się na płycie boiska. Teraz proszę wygodnie się rozsiąść, ponieważ za moment rozpoczynamy podróż do emocji z 1. ligą!

• Jeszcze tylko 20 minut do pierwszego gwizdka Dawida Bukowczana z Żywca, gracze powoli kończą swoją przedmeczowa rozgrzewkę.

• Obserwując składy obu drużyn, należy stwierdzić, iż zaskoczeniem jest brak Roberta Szczota nawet w meczowej "osiemnastce" ekipy gości.

• Rezerwowi:

Sandecja:Łukasz Radliński, Cheikh Niane, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Fabian Fałowski, Adrian Danek, Szymon Kuźma

Olimpia: Mikołaj Brylewski, Patryk Urbański, Patryk Skórecki, Rok Elsner, Denis Popvić, Arkadiusz Aleksander, Rafał Babul

• Przepiękna, słoneczna pogoda i ponad 20 stopni Celsjusza wita wszystkich, zgromadzonych w Nowym Sączu przy ulicy Kilińskiego. Właśnie stąd wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na relację LIVE! z pojedynku miejscowej Sandecji z Olimpią Grudziądz.

• Sandecja - Olimpia Grudziądz LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Sądeczan walka o utrzymanie

Godzina 18 i gwizdek Dawida Bukowczana z Żywca zwiastować będzie rozpoczęcie pojedynku, w którym na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, miejscowa Sandecja zmierzy się z Olimpią Grudziądz, a stawką będą punkty, wliczane do pierwszoligowej tabeli. Oczek jak człowiek spragniony wody potrzebuje ekipa gospodarzy, która nie może czuć się jeszcze pewną utrzymania na zapleczu Ekstraklasy. Kto będzie zadowolony po ostatnim gwizdku? O tym dowiecie się z relacji LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!