Sevilla FC

4

Celta Vigo

0

• Sevilla zapewniła sobie ogromną przewagę przed spotkaniem rewanżowym na Balaidos. Można powiedzieć, że podopieczni Emeryego są już w finale więcej niż jedną nogą.

• Koniec meczu! Sevilla wygrywa 4-0!

• Kibice Sevilli już świętują awans do finału Copa del Rey

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Goście są całkowicie przybici po tej bramce. Ciężko im nawet rozegrać akcję

• Znakomite prostopadłe podanie Vitolo do Krohn-Dehliego. Duńczyk w sytuacji sam na sam się nie myli i podwyższa wynik na 4-0!

• GOOOLLL KROHN-DEHLI!!!

• Orellana uderza technicznie po długim słupku. Jego strzał broni Rico

• Druga zmiana u gości. Za Daniela Wassa wchodzi Marcelo Diaz.

• Sypią się żółte kartki. Kolejnym ukaranym Coke

• Llorente szybko zapisał się do protokołu sędziego. Niestety nie golem, a żółtą kartką

• Radoja otrzymuje żółtą kartkę za faul taktyczny

• Gameiro żegnany przez kibiców gromką owacją. Na "szpicę" wchodzi Llorente

• Guidettiego zastępuje na boisku Claudio Beauvue.

• Piłkarze Celty próbują powalczyć o lepszy wynik, ale zarazem nie chcą się bardziej odkryć by nie otrzymać kolejnych ciosów

• Kolejna zmiana w szeregach Sevillistas. Banegę zmieni Konoplyanka

• Coke próbował zaskoczyć Blanco szybkim strzałem, jednak przy uderzeniu za bardzo się odchylił i piłka poleciała wysoko w trybuny

• Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. Na boisku pojawi się Carrico w miejsce Cristoforo

• Zawodnicy ruszyli na rozgrzewkę. Powoli szykują się zmiany

• Coke uderza głową! Piłka mija słupek o pół metra!

• Banega jednak przenosi piłkę wysoko nad bramką

• Rzut wolny dla Sevilli przy narożniku. Gospodarze stają przed kolejną szansą na gola

• Kolejna błyskawicza kontra Sevilli i kolejna bramka Gameiro. Tym razem doskonałe podanie padło z prawej strony boiska. Francuz posłał piłkę między nogami Blanco i mamy 3-0!

• GOOOOLLL GAMEIRO!!!

• To jest to, na co czekali piłkarze Sevilli cały mecz! Prostopadłe podanie Krohn-Dehliego do Gameiro. Francuz wygrywa pojedynek bark w bark z Jonnym i stanął oko w oko z Blanco. Napastnik Sevilli pewnie uderza w góry róg bramki nie dając portero Celty najmniejszych szans

• Na żółtą kartkę zapracował jednak poszkodowany w poprzedniej akcji Krohn-Dehli

• Ever Banega uderza z rzutu wolnego, ale jego strzał znakomicie broni 20-sto letni bramkarz Celty!

• Krohn-Dehli faulowany przez Wassa, który ma żółtą kartkę na koncie. Sędzia nie wyciąga kartonika, co wywołuje sprzeciw piłkarzy Sevilli

• Żółta kartka dla Ramiego za próbę zdobycia bramki ręką

• Od początku drugiej połowy mamy wymianę ciosów. Możemy tylko czekać kto wyprowadzi skuteczniejszy

• Zaczynamy drugą połowę!

• Już za kilka minut wracamy na drugą połowę

• Pierwsza odsłona tego spotkania była bardzo wyrównana, ale z lekkim wskazaniem na gospodarzy. To piłkarze Sevilli stworzyli więcej sytuacji i częściej byli przy piłce. Goście z Vigo odpowiedzieli sytuacjami Gomeza i Orellany, jednak nie potrafili oni znaleźć drogi do bramki Sergio Rico.

• Piłkarze Celty już nie wznowią gry! Koniec pierwszej połowy!

• W końcu piłkarzom Sevilli udało się zdobyć bramkę. Po dośrodkowaniu Banegi do piłki najwyżej wyskoczył Rami i głową pokonał Blanco!

• GOOOLLL RAMI!!!

• Szukają piłkarze Sevilli sposobu na złamanie oporu Celty

• Vitolo wrzuca piłkę w pole karne! Z futbolówką mija się Gameiro!

• Adil Rami ruszył odważnie z piłką do ataku. Francuz został zatrzymany przez Wassa. Duńczyk za faul otrzymał upomnienie.

• Guidetti podał piłkę do lewego narożnika pola karnego. Tam znalazł się Orellana. Chilijczyk uderza! Piłka minimalnie mija słupek! Gdyby futbolówka była uderzona w światło bramki mielibyśmy otworzenie wyniku

• Zamieszanie w polu karnym Celty. Piłkę do strzału próbował ustawić sobie Gameiro, ale oborńcy zdążyli się zorientować

• Mecz zaczyna się rozkręcać. Miejmy nadzieję, że do przerwy zobaczymy jakąś bramkę

• Mógł się Gomez szybko zrehabilitować! Dośrodkowanie Aspasa z prawej strony trafia na głowę obrońcy Celty ten posyła piłkę w kierunku okienka i poprzeczka ratuje Seville!

• Sergi Gomez za sprokurowanie rzutu karnego otrzymał zółtą kartkę

• Broni Ruben Blanco!!! Coż za piękna interwencja bramkarza Celty!

• Vitolo faulowany przez Sergi Gomez i mamy 11!

• KARNY!!!

• Nie wiele brakowało! Ruben Blanco broni strzał Kołodziejczaka! Chwilę później N'Zonzi pocelował po długim słupku i centymetrów zabrakło by Sevilla prowadziła 1-0

• Faulowany Krohn-Dehli i będziemy mieli rzut rożny z obrzeża pola karnego. Może być groźnie

• Zdążył wrócić Aspas i przerwać akcję gospodarzy, za co obejrzał żółty kartonik

• Aspas podaje bardzo nie celnie. Sevilla rusza z kontrą

• Mallo wybija piłkę po rzucie rożnym. Ta jednak spada pod nogi VItolo. Pomocnik Sevilli uderzył z powietrza, ale piłka po jego strzale ugrzęzła w nogach obrońców Celty

• Vitolo miał okazję do oddańa strzału z dystansu lecz lekko się pogubił i zmarnował dobrą okazję

• Banega posyła długą piłkę do Gameiro. Francuz próbował pojedynku jeden na jeden z obrońcą Celtu. Napastnik Sevilli musiał wycofać piłkę do Krohn-Dehliego, ale ten skiksował