• Nieprawdopodobna końcówka na Sanchez Pizjuan! Sevilla zdobywa trzy punkty rzutem na taśmę dzięki głupocie i roztargnieniu Giovaniego dos Santosa! Podopieczni Unaia Emery'ego doskakują z 22 punktami do prowadzącej Barcelony. Z naszej strony to już wszystko, za uwagę dziękują Kuba Seweryn i Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Sevilla pokonuje Villarreal 2:1!

• Villarreal jeszcze stara się doprowadzić do remisu. Co za końcówka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!! CARLOS BACCA PEWNIE Z 11 METRÓW! CO ZA REMONTADA!

• Pięć minut doliczone do tego spotkania, a tu sędzia decyduje się podyktować rzut karny dla Sevilli za beznadziejnie głupi faul Giovaniego na Tremoulinasie!!!

• Mamy remis w Sewilli! Po dośrodkowaniu Coke piłka ugrzęzła między zawodnikami w polu karnym Villarreal, a z tej sytuacji skorzystał Suarez, który sytuacyjnym strzałem doprowadził do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Denis Suarez!

• Żółta kartka dla Giovaniego.

• Nie najlepiej teraz odbił piłkę Asenjo przed siebie po strzale z rzutu wolnego Banegi, ale na jego szczęście pogubił się przy próbie dobitki jeden z gospodarzy!

• Kolejne stałe fragmenty gry dla zespołu gospodarzy. Podopieczni Emery'ego walczą o cenny punkt w tym spotkaniu.

• Trzecia roszada w Sevilli. Schodzi M'bia, a wchodzi Banega.

• Aspas staranował teraz w polu karnym Sergio Asenjo. Przerwa w grze.

• Fantastyczne wejście Caniego! Pomocnik Villarreal chwilę po wejściu na boisko zagrywa idealnie w pole karne do Vietto, a ten podcina piłkę tuż nad Beto i trafia prosto do bramki! 0:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luciano Vietto!

• Zmiana w Villarreal. Czeryszewa zastępuje Cani.

• Dobra kontra Sevilli! Z prawej strony boiska w pole karne zagrywał Vidal, a zamykającego akcję Suareza uprzedził Mario! Korner.

• Schodzi z boiska Gameiro, a w jego miejsce wchodzi Aspas.

• M'bia fauluje teraz na skrzydle rozpędzonego Vietto i ogląda zasłużoną żółtą kartkę.

• Leży na murawie teraz Trigueros, który po starciu z Krychowiakiem potrzebuje pomocy medycznej.

• Vietto już spróbował uderzenia z dystansu, ale z około 30 metrów dość wyraźnie się pomylił.

• Mario fauluje rywala Tremoulinasa na skrzydle i ogląda żółtą kartkę.

• Zszedł z boiska też Uche, a w jego miejsce zameldował się Vietto.

• Aleix Vidal zmienia Gerarda Deulofeu.

• Teraz żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego ogląda Tremoulinas.

• Zmiana w Villarreal. Schodzi z boiska Moi Gomez, w jego miejsce wchodzi Jonathan dos Santos.

• Godzina gry za nami i niewiele wskazuje na razie, aby któryś z zespołów ruszył w końcu do ataku.

• Rzut rożny dla Villarreal nie przyniósł zagrożenia dla bramki Beto.

• Moi Gomez zagrał teraz doskonałą piłkę w pole karne do Ikechukwu Uche, ale ten w idealnej sytuacji uderza piłkę minimalnie obok bramki Sevilli!

• Coke potrzebował teraz pomocy medycznej, ale już wrócił do gry.

• Bardzo słabe jest tempo tego spotkania w drugiej połowie. Niewiele dzieje się na murawie Estadio Sanchez Pizjuan.

• Długa piłka rzutu wolnego zostaje przechwycona przez Sergio Asenjo.

• Podanie Suareza w pole karne do Gameiro, który jednak zostaje zablokowany w polu karnym przez defensywę gości.