Sheffield United 2 - 2 Tottenham Hotspur

Puchar Ligi Angielskiej, 1/2 finału, rewanż

Tottenham Hotspur

2

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Gole strzelane przez Adamsa

• Zdecydowanie bardziej wyrównana była druga połowa meczu. The Blades narobili ogromnego stracha gościom wychodząc na prowadzenie, bo to przypomnijmy doprowadzało do dogrywki. Na dwa gole Adamsa Eriksen odpowiedział jednak swoim drugim trafieniem i to jego drużyna awansowała i w finale zmierzy się z Chelsea

• Koniec! Zwycięski remis Tottenhamu!

• Mecz zostanie oczywiście jeszcze nieco przedłużony. Murphy zaatakował prawą stroną, ale wywalczył tylko aut

• Chris Basham ukarany żółtą kartką, wracamy do gry

• Spore zamieszanie na boisku. Chris Basham najpierw chcąc zaatakować piłkę uderzył Vorma, a następnie Walker i Vertonghen naskoczyli na piłkarza Sheffield. Bramkarz gości potrzebuje pomocy lekarskiej

• Murphy dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Vertonghen

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy!

• Ostatnia zmiana u gości. Za Masona wchodzi Rose

• Harry Kane posłał kapitalne, długie prostopadłe podanie do Eriksena, a ten nie dał bramkarzowi szans w sytuacji sam na sam! Jak odpowie Sheffield?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Christian Eriksen, Tottenham wyrównuje! 2:2!

• Długie zagranie w kierunku Che Adamsa, ale ten przegrał pojedynek z Walkerem. Grę od bramki wznowi Vorm

• Dobre prostopadłe podanie Davisa do Masona, ale ten źle sobie przyjął piłkę i złapał ją bramkarz

• To mogła być bramka! Reed otrzymał podanie w polu karnym przeciwnika i minimalnie przestrzelił!

• Eriksen przymierzył sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Kopia niemal sytuacji sprzed paru minut, Murphy dośrodkował z prawej strony boiska, piłka spadła pod nogi Adamsa, a ten pewnym strzał pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Niebywałe, Adams na 2:2!

• Po dośrodkowaniu z prawej strony w pole karne, piłka najpierw minęła dwóch piłkarzy, a następnie spadła pod nogi Adamsa, który wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ależ nosa miał Nigel Clough, Adams wyrównuje!

• I jeszcze jedna zmiana u gospodarzy. Schodzi McNulty, wchodzi Higdon

• Z boiska schodzi też Campbell-Ryce, a w jego miejsce widzimy Adamsa

• Strzelec gola w pierwszym meczu, Andros Townsend, wchodzi na boisko za Lamelę

• Teraz Murphy udanie dośrodkował, ale w szesnastce Tottenhamu ręką piłkę przyjmował sobie McNulty

• Murphy próbował zaatakować lewą stroną boiska, ale został powstrzymany przez obrońców

• To mogła być bramka! Lamela posłał świetnie prostopadłe podanie do Masona, ale tego w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał Baxter!

• CUDOWNY gol Eriksena

• Do momentu strzelenia gola przez Eriksena, mecz był dość wyrównany. Potem Tottenham przejął inicjatywę i gospodarze są w bardzo trudnej sytuacji. Jednego możemy być pewni, konkursu rzutów karnych dzisiaj nie będziemy oglądać

• I teraz sędzia kończy pierwszą połowę meczu

• Eriksen znów oddał strzał z rzutu wolnego, ale tym razem trafił prosto w mur

• A teraz żółta kartka za faul na Masonie dla Doyle'a

• McNulty! Bardzo dobry strzał sprzed pola karnego, piłka jednak nieznacznie minęła bramkę!

• Długie zagranie Diera do Kane'a, ale ten był na spalonym

• Christian Eriksen zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, a piłka poleciała w samo okienko bramki gospodarzy! Jak teraz odpowiedzą?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za bramka Eriksena, 1:0 dla Tottenhamu!

• Kane mógł teraz wyjść sam na sam z bramkarzem po podaniu Dembele, ale uwadze sędziego nie uszła jego pozycja spalona

• Harry Kane! Świetny strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Dembele przymierzył sprzed pola karnego, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę

• Walker! Świetna indywidualna akcja prawą stroną boiska zakończona dośrodkowaniem, ale w ostatniej chwili piłkę odbił Howard!

• Nieco dłużej w ostatnim czasie utrzymują się przy piłce Koguty, ale wymieniają oni podania głównie w środkowej strefie boiska

• Harry Kane! Dobry strzał z okolic szesnastego metra, świetnie broni Howard!

• Harry Kane zaatakował indywidualnie, ale został świetnie powstrzymany przez obrońców Sheffield

• To powinien gol! Campbell-Ryce świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, Vorm minął się z piłką, a ta trafiła do Murphy'ego. On oddał strzał na bramkę, a piłkę z linii bramkowej wbił wracający bramkarz!

• Dembele oddał strzał sprzed pola karnego, ale został przyblokowany. Rzut rożny

• Walker dośrodkował z prawej strony boiska, ale spokojnie we własnym polu karnym radzą sobie The Blades

• Próba prostopadłego podania Murphy'ego do napastnika, ale niedokładna. Piłkę spokojnie chwycił Vorm

• Stambouli zdecydował się na strzał na bramkę, a piłka poleciała daleko od bramki Sheffield

• Prawą stroną zaatakował Harry Kane, a piłkę po jego dośrodkowaniu wybił McEveley

• Dość spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak, a przy piłce dłużej są Koguty

• Pan Mike Dean daje znak, zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już są na boisku, przybiją piątki i zaczynamy!

• Na zwycięzcę tego meczu w finale czeka już Chelsea. Czy trzecioligowiec sprawi sensację, wyeliminuje Koguty i zagra z The Blues?

• Sheffield United to co prawda drużyna z League One (trzecia klasa rozgrywkowa), ale potrafi ona grać z silniejszymi zespołami. W tym sezonie wyeliminowała już Queens Park Rangers, West Ham United i Southampton. Tottenham też padnie jej łupem?

• Dziś na Bramall Lane będzie dość grząsko

• Tottenham ma więc przewagę, jednak musimy pamiętać, że do momentu dogrywki nie obowiązuję w półfinałach Pucharu Ligi zasady goli zdobywanych na wyjeździe. Jeśli więc Sheffield wygra dziś 2:1 / 3:0, to dogrywka będzie rozegrana. Nie będzie natomiast konkursu rzutów karnych

• W pierwszym meczu tych dwóch drużyn Tottenham wygrał 1:0. O to, jak pokrótce wyglądał tamten pojedynek

• Ławka Sheffield: Alcock, Higdon, Reed, Turner, Kennedy, Adams, Wallace

• Ławka Tottenhamu: Friedel, Fazio, Rose, Paulinho, Townsend, Adebayor, Soldado

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, a za chwilę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

• Witamy! Zapraszamy na relację live z drugiego półfinałowego spotkania w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Sheffield będzie starać się na własnym boisku odrobić straty do Tottenhamu, a początek już za około pół godziny!