Skrót meczu Resovia - Stal Rzeszów 1:2 [WIDEO] Patryk Małecki uciszał kibiców

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Fortuna 1 Liga. W derbach Rzeszowa padły trzy bramki, więc siłą rzeczy jest jeden zwycięzca i jeden przegrany. Resovia jako gospodarz przegrała ze Stalą 1:2. Obejrzyjcie akcje, które wpłynęły na końcowy wynik.

Bramki z meczu Resovia - Stal Rzeszów

Emocje podgrzał już w pierwszym kwadransie Patryk Małecki. Skrzydłowy po przyjęciu zrobił dwa kroki do tyłu, po czym uderzył z drugiej nogi. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki, a popularny Mały przebiegł kilkadziesiąt metrów tylko po to, żeby fetować gola przed kibicami... Resovii.

Stal przypieczętowała wygraną jeszcze w czasie pierwszej połowy. Tuż przed przerwą akcję z lewego skrzydła na długim słupku zamknął Damian Michalik. Pomógł mu w tym rywal, Radosław Adamski, który pechowo stanął na linii uderzenia.

Tego dnia Resovię stać było jedynie na kontaktowego gola. Precyzyjnym uderzeniem zza szesnastki popisał się Marek Mróz.

To udany rewanż Stali za porażkę 3:4 z października. Dzięki wygranej drużyna Daniela Myśliwca jest siódma i ma szansę na awans do ekstraklasy przez baraże. Resovia zajmuje czternastą lokatę. Ma dwa punkty zapasu nad strefą spadkową.

Resovia – Stal Rzeszów 1:2 (0:2)

Bramki: Mróz 46' - Małecki 13', Michalik 45'