• Śląsk Wrocław wygrywa z GKS 2:1. Dziękuję za wspólne śledzenie transmisji. Szura Bartłomiej

• Zmiana taktyczna w zespole mistrzów Polski

• 180 sekund dolicza sędzia

• Seria rzutów rożnych dla Śląska

• Sobota wychodzi sam na sam ze Stachowiakiem ale znów zawodnicy Śląska są nieskuteczni!

• Zmiana w zespole Bełchatowa

• Strzelec jednej bramki dla GKS ogląda kartkę za faul taktyczny

• Elsner do Gikiewicza ten uderza na bramkę Stachowiaka, który instynktownie broni to uderzenie. W odpowiedzi Wróbel uderza na bramkę Kelemena głową wprost w ręce bramkarza.

• Goście stawiają wszystko na jedną kartę. Atakując dużą ilością graczy narażają się na kontry gospodarzy.

• Znów Śląsk wychodzi z kontrą 3 na 2 ale tym razem Socha zamiast strzelać próbował podawać do Mili i obrońcy z Bełchatowa zdążyli wrócić

• Patejuk, Mila i Gikiewicz w szkolny sposób zepsuli doskonałą kontrę 3 na 1.

• Z linii bramkowej wybija piłkę Kaźmierczak po strzale głową Szmatiuka!!

• Kamil Kosowski próbował dośrodkować w pole karne Kelemena ale nie było przed bramką Śląska nikogo z kolegów

• Kolejną akcję rozgrywają Wrocławianie. Sobota próbował zagrać do Gikiewicza ale futbolówka nie dotarła do strzelca drugiej bramki

• Kwadrans do końca spotkania. Śląsk powoli zaczyna dominować a podopieczni Kamila Kieresia tracą coraz szybciej siły.

• Trener Levy dokonuje 2 zmiany. Na boisku melduje się Socha.

• Dramat Bełchatowa, który po pierwszej dobrej połowie w drugiej od około 60 minuty bardzo osłabł

• G o o o l l l l l l !!! Asysta Mili i Gikiewicz świetnie wykorzystuje podanie od partnera pokonując Stachowiaka!!

• Gikiewicz po podaniu Kaźmierczaka na spalonym

• Zagranie Soboty do Gikiewicza i wprowadzony przed momentem na boisko napastnik Śląska nie trafia z 7 metrów w bramkę!

• Pierwsza zmiana w zespole Bełchatowa

• Wow !! Ależ uderzenie Mili lewą nogą z 30 metrów!! Piłka jednak przechodzi koło słupka

• i zapowiadania zmiana...Voskamp opuszcza boisko a na murawie witamy Łukasza Gikiewicza

• Voskamp był bliski strzelenia bramki po dośrodkowaniu Kowalczyka.

• Będzie pierwsza zmiana-do gry przygotowany Gikiewicz

• Śląsk Wrocław - GKS BełchatówŚląsk Wrocław - GKS Bełchatów

• Piękna akcja Bełchatowa. Bożok zagrywa do Kosowskiego ten wrzuca piłkę w pole karne i Jodłowiec wybija piłkę z pola karnego! To była bardzo ważna interwencja obrońcy, ponieważ blisko był rywal

• Szmatiuk zdecydowanym wejściem zatrzymuje Voskampa

• Oj...Kosowski z rzutu wolnego z dystansu wysoko nad bramką

• Tomasz Wróbel faulowany przez Elsnera i zawodnik Śląska ogląda żółtą kartkę

• Naprawdę świetne pierwsze minuty drugiej połowy. Tym razem pierwsza akcja Bełchatowa po której Wroński wywalczył rzut rożny. Jednak bez zagrożenia bramki Śląska po tym stałym fragmencie

• Znów Mila zagrywa do Jodłowca, który strąca piłkę do Kaźmierczaka i tylo refleks Stachowiaka uchronił gości do straty gola

• Czy rozpędzony Śląsk rozjedzie teraz gości? Zapraszam na dalszy ciąg relacji!

• G o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! Tomasz Jodłowiec wykorzystuje dośrodkowanie Mili i głową pokonuje Stachowiaka !!!

• Bez zmian rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Już za chwilę zacznie się druga połowa. Śląsk musi zagrać zdecydowanie skuteczniej aby myśleć o odrobieniu strat!

• Sędzia Musiał nic nie doliczając kończy 1 połowę meczu.

• Niespodzianka we Wrocławiu. Chwilę przed tą bramką świetną okazję miał Mila ale fatalnie uderzył z 17 metrów na bramkę Stachowiaka

• G o o o o o o o o o l l l l l l l l l l l l l l ! ! ! ! ! Tomasz Wróbel kapitalnie wykańcza kontratak całego zespołu i spokojnym uderzeniem po ziemi pokonuje bramkarza Śląska !!!!!!!

• Millllaaaa!!! Świetna akcja pomocnika Śląska. Wszystko idealnie wychodziło do momentu oddania strzału, który już zupełnie nie sprawił kłopotów Stachowiakowi

• Lacic ze spokojem zagrywa piłkę głową do Stachowiaka

• Pięć minut do końca pierwszej, jak do tego momentu ciekawej połowy

• Mila miękko w pole karne ale piłkę pewnie łapie Stachowiak. Po kontrze Wroński fauluje Amira Spahica w walce o piłkę

• Voskam faulowany i będziemy mieć rzut wolny dla Śląska

• Najlepsza okazja dla Śląska - fenomenalne zagranie Kaźmierczaka z głębi pola do Elsnera, który uderza z woleja w długi róg ale piłka przelatuje obok słupka!

• Uderzenie z 30 metrów Soboty, Stachowiak " na raty" łapie piłkę

• Bardzo dobrze w dogodnej sytuacji dla Śląska Patejuka zatrzymuje Basta

• Fatalne zachowanie Spahica, przejmuję futbolówkę Kosowski ale zbyt długo zwlekał w doskonałej sytuacji ze strzałem i w końcu jego uderzenie spokojnie złapał bramkarz Śląska

• Przywitanie kapitanów i losowanie stron

• Wszystko gotowe, z kilka chwil zaczynamy!

• Dziś wraca do podstawowej "11" Śląska Sebastian Mila po przerwie spowodowanej zawieszeniem

• Arbitrem tego meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Sędzia młodego pokolenia uznawany za jednego z najlepszych polskich arbitrów. W tym sezonie Musiał prowadził 3 spotkania:Pogoń - Lechia 0:2; Lech - Górnik 0:0 oraz Ruch - Korona 1:1.

• Rezerwowi GKS: Łukasz Budziłek, Alan Stulin, Mikołaj Grzelak, Paweł Giel, Bartłomiej Bartosiak, Piotr Piekarski, Piotr Witasik.

• Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mateusz Cetnarski, Mariusz Pawelec, Piotr Ćwielong, Tadeusz Socha, Łukasz Gikiewicz.

• Stanislav Levy zmienił metody treningowe. Pytanie czy taka dość istotna zmiana wpłynie pozytywnie na drużynę? Dziś kolejny test Śląska.

• Szpital w Bełchatowie sprawił, że dziś na ławce rezerwowych trener Kiereś ma samych młodych zawodników

• Znamy już składy obu zespołów

• Faworytem tego meczu jest oczywiście Śląsk, który w lidze nie przegrał od 3. spotkań, zupełnie inna sytuacja jest w Bełchatowie. Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Czy będzie to ostatni mecz Kamila Kieresia w charakterze szkoleniowca GKS?

• Już za 45 minut początek meczu we Wrocławiu. Mistrz Polski zagra z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów. Mecz ten będzie debiutem nowego szkoleniowca Śląska we Wrocławiu.