3

Hannover 96

5

3 1 połowa

• Pozytywna gra Śląska w II połowie, ale drużyna została okradziona przez arbitra, który najpierw nie uznał bramki Patejuka a potem nie podykytował rzutu karnego. Dzięki za uwagę, cześć!

• Najciekawszym wydarzeniem w doliczonym czasie gry były rzuty rożne dla H96, sędzia chwilę później zakończył spotkanie.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ponownie fatalna postawa defenywy Śląska, która zachowywała się jak dzieci we mgle. Po podaniu Sobiecha uderzał Schmiedebach i skierwał piłkę do siatki.

• Na boisku pojawił się Adrian Nikci.

• Lars Stindl ujrzał kartkę.

• Niestety....Bramka dla Hannoveru. Z rzutu wolnegu uderzył Leon Andreasen, piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i jest 3:4.

• Kartka dla Voskampa.

• Długie dośrodkowanie w pola karne bez problemu łapie Gikiewicz.

• Piłka ląduje w bramce Śląska, ale gwizdek był już kilka sekund wcześniej.

• Sobiech za Konana Ya.

• Sędzia znów nie srzyja Śląskowi. W polu karym obońca H96 zagrywał ręką, ale karnego nie ma.

• Długie zagranie Gikiewicza nie przyniosło skutku.

• Zza pola karnego przy prawym słupku uderzał Schlaudraff, ale Giiewicz wybił piłkę na róg, który nie przyniósł zagrożenia.

• Spore zamieszanie pod bramką Śląska, istny pinball, bo inaczej się tego nazwać nie da. Na szczęście kończy się szczęśliwie, bo piłkę łapie Gikiewicz.

• Do piłki wychodził Sobota, ale uprzedzł go Zieler.

• Schmiedebach na boisku.

• Gooooooooooooooooooool! KAŹMIERCZAK! Mila wrzuca z rzutu rożnego, do piłki dopada i strzela głową popularny Kaz i mamy remis!

• Gra po bramce się nieco uspokoiła. Niemcy nie chcą już grać tak otwartek piłki jak wcześniej mając świadomość, że kontry Śląska mogą być naprawdę groźne.

• Wspaniała atmosfera na trybunach we Wrocławiu. Kibice raz kolejny potrafią nieść swoją drużynę!

• Gooooooooooooooooool! To co sędzia zabrał Śląskowi kilka minut temu, drużyna wzięła sobie sama. Świetna akcja Patejuka lewym skrzydłem została zakończona bramką!

• Rzut rożny wykonywali goście, ale tym razem obrona Śląska spisała się bez zarzutu.

• Na owym 'spalonym' znajdował się Patejuk, a dogrywał Voskamp.

• Piłka wpada do bramki Hannoveru, ale asystent wznosi do góry chorągiewkę, o spalonym nie mogło być mowy.

• Patejuk za Elsnera.

• Voskamp za Gikiewicza.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Po doskonałym podaniu Elsnera Gikiewicz uderza w spojenie słupka z poprzeczką, co spowodowało jęk na trybunach, ale bramki i tak by nie było, bo zawodnk był na spalonym.

• Z kilkunastu metrów leciutko, w środek bramki, uderzał Konan Ya, takim strzałem nie miał prawa stzelić gola.

• Sędzia dolicza dwie minuty.

• Gra obrony Śląska jest po prostu dramatyczna, trzecia bramka wyglądała, jakby piłkarze Hannoveru grali na treningu z drużyną złożoną z amatorów.

• Piłkarze Lenczyka długo nie nacieszyli się z kontaktowej bramki. Schlaudraff oraz Stindl klepką rozgrywali sobie piłkę przed polem karnym, w końcu ten drugi w nie wpadł i pokonał Gikiewicza, który sprawia wrażenie wyaźnie słabszego od Kelemena, choć ciężko jest zwalać na niego winę za utracone bramki.

• Fatalne rozegranie piłki przy stałym fragmencie gry. Mila zagrał krótko do Kaźmierczaka, ten się nie zorientował w całej sytuacji i Śląsk straił piłkę.

• Śląsk cały czas w natarciu, akcję rozpoczął Pawelec, ale został sfaulowany przez Husztiego, który otrzymał żółtko.

• Gooooooool! Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego, piłkę przedłużył Pinto, dopadł do niej Jodłowiec, który jeszcze dwa razy się przymierzył i wpakował piłkę do siatki!

• Piłkarze Śląska po straceniu drugiej bramki widzą, że dalsza gra obronna nie ma już sensu i próbują coś sklecić w ataku, jednak na razie defensywa H96 gra bez zarzutu, czego dowodem jest pułapka ofsajdowa na Mili.

• Po wrzutce Soboty z lewego skrzydła w wybornej sytuacji znalazł się Gikiewicz, ale napastnik Śląska nie sięgnął piłki głową i ta przelaciała wzdłuż pola karnego.

• Sebastian Mila znalawzszy się w sytuacji 1 na 1 z Zielerem skierował piłkę do siatki, ale kapitan Śląska w momencie prostopadłego podania Elsnera był na spalonym.

• Tymczasem rozgrzewają się już pierwski rezerwowi w Śląsku, m. in Grodzicki oraz Patejuk.

• Kartką ukarany Tomasz Jodłowiec.

• Konsekwencją tego błędu arbitra jest bramka dla Hannoveru. Ze skrzydła świetnie podał Huszti, na piłkę nabiegł Schlaudraff, który mocno i precyzyjnie uderzył z 16. metra.

• Mila zagrywał do wychodzącego na pozycję Gkiewicza, ale sędzia wskazał na salonego. Wątpliwa decyzja.

• Z 25 metrów uderzał Stindl, ale trafił tylko w boczną siatkę.

• Nieco spokojniejszy okres gry. Znacznie ciekawiej jest na trybunach, bowiem obie drużyny prowadzą nieustatnny doping.

• Po akcji Husztziego skrzydłem piłka wychodzi poza boisko i Gikiewicz rozpoczyna od bramki. Duży udział w przeszkadzaniu zawodnikowi H96 miał Kowalczyk.

• Elsner ukarany kartką.

• Z rzutu wolnego bardzo dobrze uderzył Mila, ale Zieler stanął na posterunku. Do wybitej piłki dopadli piłkarze Śląska, oddali ją przed pole karne do Soboty, który huknął, ale niecelnie.

• Mraz nie potrafił przeciąć prostego podania, piłka doszła na prawe skrzydło z którgo poszło idealna podania na dobieg w pole karne, do piłki dopadł Leon Andreasen i nie miał problemów z otworzeniem wyniku spotkaniua

• Po szybkim rozegraniu gry do poszkodowanego zawodnika świetnie zagrał Kaźmierczak, ten bez namysłu uderzł z powietrza za kilkunastu metrów, ale piłka minimalnie minęła lewy słuek bramki Zielera.

• Za faul na Stevanoviciu kartką ukarany Haggui.

• Po przejęciu piłki prawą stroną szedł Sobota, ale podanie w pole karne zakończyło akcję.

• Mecz rozpoczynają goście!

• Kibice z Niemiec opalili środki pirotechniczne. Zaraz wrzucimy zdjęcia. Doping wygląda świetnie!

• Pirotechnika Hannoveru

• Piłkarze już powrócili na stadion, tradcyjne przywitanie i możemy zaczynać.

• Zawodnicy udali się już do szatni, gdzie trenerzy przekażą im ostatnie wskazówki.

• Kibice Hannoveru licznie zjawili się we Wrocławiu: Kibice Hannoveru

• Kibice na meczu z Hannoverem

• Wczoraj podopieczni Mirko Slomki po raz pierwszy zapoznali się z murawą we Wrocławiu Środowy trening Hannoveru 96 Środowy trening Hannoveru 96

• Mecz się jeszcze nie rozpoczął a atmosfera na trybunach jest fantastyczna. Kibice obu drużyn wzajemnie się nakręcają.

• Śląsk: Kelemen, Spahić, Patejuk, Grodzicki, Voskamp, Socha oraz Menzel. Hannover: Miller, Sakai, Eggimann, Sobiech, Nikici, Chaned oraz Schmiedebach.

• Winni jesteśmy jeszcze przedstawienie ławek rezerwowych.

• Na trybubach zbiera się coraz większa rzesza kibiców, a piłkarze powoli kończą rozgrzewkę.

• Na murawę wybiegają właśnie zawodnicy z pola Śląska.

• Zbierać zaczynają się także najzagorzalsi kibice Śląska Wrocław, którzy zasiadają na trybunie B, zwanej w żargonie kibcowskim, Oporowską.

• Na trybunach pojawiłasię już spora grupa kibiców gości, która teraz gorączkowo wita piłkarzy wbiegających na boisku i zaczyna prowadzić doping.

• Na murawie stadionu pojawili się już bramkarze obu ekip. Dziś, dość niespodziewanie, w bramce Śląska stanie Rafał Gikiewicz. Może to mieć związek z konfkiktem, który narodził się pomiędzy Marianem Kelemenem a Orestem Lenczyiem. Przypomnijmy, że słowacki bramkarz miał powiedzieć, iż już nigdy nie poda ręki doświadczonemu szkoleniowcowi. Natomiast w bramce gości ujrzymy Rona Roberta Zielera, który niegdyś był piłkarzem Man United.

• Witam ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, na którym już za niecałą godzinę rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Śląskiem a Hannoverem 96!