Śląsk Wrocław

1

Piast Gliwice

3

• Sensacja we Wrocławiu stała się faktem! Mistrz Polski zasłużenie przegrał z Piastem Gliwice 1:3. Bohaterem meczu z pewnością będzie Damian Zbozień, który w tym spotkaniu zagrał na własną odpowiedzialność w specjalistycznym kasku. Także Trela dzięki fenomenalnej interwencji w 62 minucie pomógł swojemu zespołowi. Dziękuję za wspólne 90 minut - Szura Bartłomiej.

• 4 minuty doliczone do drugiej połowy

• Klepczyński otrzymuje 3 żółtą kartkę w sezonie

• Diaz za symulowanie rzutu karnego otrzymuje kartkę

• Sikora za Kędziorę

• Ćwielong sam na sam z Trelą trafia w boczną siatkę!!

• Jeden z nielicznych strzałów Śląska - Diaz wprost w ręce Treli

• Podgórski faulowany przez Grodzickiego w środku boiska

• Do końca meczu pozostało 10 minut. Piast świetnie ustawiony nie daje Śląskowi większych szans. Ani Ćwielong ani Diaz nie potrafią przebić się przez szczelną obronę Piasta

• Niesamowity mecz beniaminka !! Śląsk zagubiony nie potrafi zupełnie zorganizować akcji ofensywnej

• G o o o o o l l l l l l !!!!! Zbozień wykorzystuje szkolny błąd Soboty i pokonuje Kelemena pewnym strzałem z 8 metrów !!!!

• Diaz za Gikiewicza

• Klepczyński za Zganiacza

• Będą zmiany w obu drużynach. Diaz i Klepczyński już gotowi do gry

• Długie dośrodkowanie Elsnera spokojnie łapie Trela

• Mądrze w ostatnich minutach gra Piast. Czy Śląsk zdoła wyrównać?

• Podgórski dobrze do Izvolta ale szybszy jest bramkarz Śląska

• Bardzo dobry mecz gra dziś Jurado. Tym razem jednak za szybko wyszedł za linię obrońców Oleksy i sędzia odgwizdał spalonego

• KAPITALNA INTERWENCJA TRELII !!!! Z 7 metrów fenomenalnie obronił uderzenie Kaźmierczaka i potem z 3 metrów dobitkę Gikiewicza !!!!!

• Seria rzutów rożnych dla Śląska

• Dwa piękne uderzenia Mili i Soboty świetnie broni Trela!!

• Pawelec brzydko fauluje Rubena Jurado i ogląda kartkę

• Kędziora w doskonałej okazji źle zagrywa piłkę w polu karnym Śląska!!

• śląsk wrocław, piast gliwice

• G o o o o o o l l l l l l l l l l ! !!!!!!! Ruben Jurado pokonuje z ostrego kąta Kelemena po akcji Zbozienia i Podgóskiego !!!!!

• Piast jeszcze przed końcem pierwszej połowy próbuje strzelić drugiego gola

• Sędzia Siejewicz podyktował rzut karny dla Piasta po chwili. Prawdopodobnie dostał sygnał od arbitra liniowego, że Sobota zagrał ręką w polu karnym za co potem otrzymał żółtą kartkę

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Piłka w siatce !!! Mamy remis !!! Kędziora trafia do siatki

• za zagranie ręką w polu karnym

• Karny dla Piasta !!!

• Śląsk zaczyna z każdą minutą coraz mocniej przeważać spychając Piasta pod swoją bramkę

• Marcin Kowalczyk świetnie minął Oleksego ale na miejscu był Polak i wybił piłkę

• Kędziora z 16 metrów ponad bramką Śląska!!

• Kędziora wywalczył na wysokości pola karnego rywali rzut z autu

• Obrona gości była skupiona na Łukaszu Gikiewiczu a Mila pozostał niepilnowany pod bramką Piasta

• G o o o o o o l l l l l l l !!!!! Dwójkowa akcja Sobota-Mila i ten drugi głową pewnie pokonuje z 6 metrów Dariusza Trelę !!!

• Za mocno Zganiacz do Kędziory i piłka w rękach bramkarza

• Tomasz Jodłowiec wybija centrę Podgórskiego w pole karne Śląska

• Kolejna centra Mili i znów Gikiewicz głową nad bramką Treli

• Wpada w pole karne Podgórski ale będąc już w polu karnym zagrywa niedokładnie do Jurado!!

• Mila poza boiskiem ale prawdopodobnie za moment wróci na murawę i do gry

• Po wejściu Zganiacza zwija się na murawie Mila.

• Spahić rozpoczął od rzutu wolnego w środku boiska

• Sędzia Siejewicz rozpoczął to spotkanie!!

• Przywitanie obu zespołów i za moment zaczynamy!!

• Fatalnie prezentujący się w ostatnich spotkaniach Mido tym razem nie znalazł się nawet w meczowej "18"

• Jak spisze się tak przemeblowana "11" gości?

• Mistrzowie Polski to zdecydowanie faworyt dzisiejszego meczu ale Piast mimo 4 porażek z rzędu z pewnością łatwo skóry nie odda.

• Damian Zbozień w dzisiejszym spotkaniu zagra w specjalnym kasku - podobnym jaki od pewnego czasu nosi Petr Ceh.

• Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie - Śląsk w ostatniej kolejce pewnie wygrał z innym beniaminkiem w Szczecinie 3:0 natomiast Piast poniósł kolejną z rzędu porażkę przegrywając z Ruchem Chorzów.

• Rezerwowi Piast: Jakub Szumski, Mateusz Matras, Tomasz Bzdęga, Pavol Cicman, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Adrian Sikora

• Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mateusz Cetnarski, Dalibor Stevanović, Mariusz Pawelec, Piotr Ćwielong, Cristian Diaz

• Dziś arbitrem głównym będzie Hubert Siejewicz a więc jeden z najlepszych polskich arbitrów - zobaczymy czy po tym spotkaniu będą jakiś kontrowersje

• Działacze Piasta wystosowali oficjalne pismo do PZPN z prośbą o rozpatrzenie ostatnich niekorzystnych decyzji sędziów w spotkaniach z udziałem gliwickiego Piasta

• Wrócili do podstawowej jedenastki Oleksy oraz Ruben - z kolei w odstawkę dość niespodziewanie powędrował Adrian Klepczyński

• Już za 45 minut początek spotkania we Wrocławiu. Trener gospodarzy zbytnio nie zaskoczył natomiast z całą pewnością Brosz.