Weber

Logowanie

Rejestracja Przypomnij hasło

glowna ekstraklasa

Śląsk Wrocław Herb klubu Śląsk Wrocław Piast Gliwice Herb klubu Piast Gliwice 1:3

• 1:2 45′

10.11.2012, godz. 15:45

Gole

• 29′ Sebastian Mila
  • 40′ Wojciech Kędziora karny
  • 44′ Ruben Jurado
  • 77′ Damian Zbozień

• 21′ Marcin Kowalczyk
  • 39′ Waldemar Sobota
  • 52′ Mariusz Pawelec
  • 88′ Cristian Diaz
  • 13′ Artis Lazdins
  • 90′ Adrian Klepczyński

Marcin Brosz

• 46′ Marcin Kowalczyk Mariusz Pawelec
  • 55′ Sylwester Patejuk Piotr Ćwielong
  • 75′ Łukasz Gikiewicz Cristian Diaz
  • 46′ Artis Lazdins Mateusz Matras
  • 75′ Mariusz Zganiacz Adrian Klepczyński
  • 88′ Wojciech Kędziora Adrian Sikora

Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok)

Widzów: 12000

Stadion: Stadion Miejski, Wrocław

97′ Zakończenie meczu

Sensacja we Wrocławiu stała się faktem! Mistrz Polski zasłużenie przegrał z Piastem Gliwice 1:3. Bohaterem meczu z pewnością będzie Damian Zbozień, który w tym spotkaniu zagrał na własną odpowiedzialność w specjalistycznym kasku. Także Trela dzięki fenomenalnej interwencji w 62 minucie pomógł swojemu zespołowi. Dziękuję za wspólne 90 minut - Szura Bartłomiej.

90′ Zwykły wpis

4 minuty doliczone do drugiej połowy

90′ Żółta kartka

Klepczyński otrzymuje 3 żółtą kartkę w sezonie

88′ Żółta kartka

Diaz za symulowanie rzutu karnego otrzymuje kartkę

88′ Zmiana zawodnika

Sikora za Kędziorę

86′ Ważne zdarzenie

Ćwielong sam na sam z Trelą trafia w boczną siatkę!!

85′ Zwykły wpis

Jeden z nielicznych strzałów Śląska - Diaz wprost w ręce Treli

83′ Zwykły wpis

Podgórski faulowany przez Grodzickiego w środku boiska

82′ Komentarz

Do końca meczu pozostało 10 minut. Piast świetnie ustawiony nie daje Śląskowi większych szans. Ani Ćwielong ani Diaz nie potrafią przebić się przez szczelną obronę Piasta

79′ Zwykły wpis

Niesamowity mecz beniaminka !! Śląsk zagubiony nie potrafi zupełnie zorganizować akcji ofensywnej

77′ Gol

G o o o o o l l l l l l !!!!! Zbozień wykorzystuje szkolny błąd Soboty i pokonuje Kelemena pewnym strzałem z 8 metrów !!!!

75′ Zmiana zawodnika

Diaz za Gikiewicza

Klepczyński za Zganiacza

73′ Zwykły wpis

Będą zmiany w obu drużynach. Diaz i Klepczyński już gotowi do gry

72′ Zwykły wpis

Długie dośrodkowanie Elsnera spokojnie łapie Trela

70′ Komentarz

Mądrze w ostatnich minutach gra Piast. Czy Śląsk zdoła wyrównać?

68′ Zwykły wpis

Podgórski dobrze do Izvolta ale szybszy jest bramkarz Śląska

65′ Zwykły wpis

Bardzo dobry mecz gra dziś Jurado. Tym razem jednak za szybko wyszedł za linię obrońców Oleksy i sędzia odgwizdał spalonego

64′ Ważne zdarzenie

KAPITALNA INTERWENCJA TRELII !!!! Z 7 metrów fenomenalnie obronił uderzenie Kaźmierczaka i potem z 3 metrów dobitkę Gikiewicza !!!!!

62′ Zwykły wpis

Seria rzutów rożnych dla Śląska

61′ Ważne zdarzenie

Dwa piękne uderzenia Mili i Soboty świetnie broni Trela!!

60′ Zwykły wpis

Wysoko gra beniaminek T-Mobile Ekstraklasy uniemożliwiając Śląskowi rozgrywanie akcji swobodne

58′ Zwykły wpis

Matras w wyskoku fauluje zawodnika Śląska i od bramki gospodarze na 31 minut przed końcem

57′ Zwykły wpis

Siejewicz upomina szkoleniowca Śląska

Paweł Oleksy zagrywa zbyt mocno do Jurado i piłka ląduje na górnej siatce

56′ Komentarz

Świetnie gra w drugiej połowie Zbozień

55′ Zmiana zawodnika

Awizowana zmiana. Ćwielong na boisku

54′ Zwykły wpis

Patejuk już na boisko nie wróci - zastąpi go za moment Ćwielong

53′ Kontuzja

Patejuk na boisku opatrywany

53′ Zwykły wpis

Zganiacz w doskonałej sytuacji strzelając z 20 metrów trafił...w Rubena Jurado

52′ Żółta kartka

Pawelec brzydko fauluje Rubena Jurado i ogląda kartkę

50′ Ważne zdarzenie

Kędziora w doskonałej okazji źle zagrywa piłkę w polu karnym Śląska!!

48′ Zwykły wpis

Włączający się do akcji ofensywnej Zbozień zagrał za mocno do Izvolta i od bramki Śląsk

47′ Zwykły wpis

Błąd Pawelca i tylko dzięki szybkości Spahica Kędziora nie wyszedł sam na sam z Kelemenem

46′ Rozpoczęcie II połowy

Rozpoczął Piast

46′ Zmiana zawodnika

W barwach goście także jedna zmiana

Pierwsza zmiana w zespole Śląska

16:48 Zwykły wpis

Co będzie się działo w drugiej połowie? Już za moment zaczniemy drugie 45 minut

45′ Zakończenie I połowy

Niespodzianka po pierwszej połowie we Wrocławiu. Mistrz Polski przegrywa z beniaminkiem 1:2. Zapraszam po przerwie

45′ Ważne zdarzenie

Fantastycznie broni strzał głową Cuerdy Kelemen

45′ Zwykły wpis

Patejuk w doliczonym czasie pierwszej połowy strzela z narożnika pola karnego ale Trela świetnie broni

45′ Zdjęcie

śląsk wrocław, piast gliwice

44′ Gol

G o o o o o o l l l l l l l l l l ! !!!!!!! Ruben Jurado pokonuje z ostrego kąta Kelemena po akcji Zbozienia i Podgóskiego !!!!!

43′ Zwykły wpis

Piast jeszcze przed końcem pierwszej połowy próbuje strzelić drugiego gola

41′ Komentarz

Sędzia Siejewicz podyktował rzut karny dla Piasta po chwili. Prawdopodobnie dostał sygnał od arbitra liniowego, że Sobota zagrał ręką w polu karnym za co potem otrzymał żółtą kartkę

40′ Gol z karnego

G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Piłka w siatce !!! Mamy remis !!! Kędziora trafia do siatki

39′ Żółta kartka

za zagranie ręką w polu karnym

38′ Ważne zdarzenie

Karny dla Piasta !!!

37′ Komentarz

Śląsk zaczyna z każdą minutą coraz mocniej przeważać spychając Piasta pod swoją bramkę

36′ Zwykły wpis

Marcin Kowalczyk świetnie minął Oleksego ale na miejscu był Polak i wybił piłkę

35′ Ważne zdarzenie

Kędziora z 16 metrów ponad bramką Śląska!!

31′ Zwykły wpis

Kędziora wywalczył na wysokości pola karnego rywali rzut z autu

30′ Zwykły wpis

Obrona gości była skupiona na Łukaszu Gikiewiczu a Mila pozostał niepilnowany pod bramką Piasta

29′ Gol

G o o o o o o l l l l l l l !!!!! Dwójkowa akcja Sobota-Mila i ten drugi głową pewnie pokonuje z 6 metrów Dariusza Trelę !!!

28′ Zwykły wpis

Za mocno Zganiacz do Kędziory i piłka w rękach bramkarza

25′ Zwykły wpis

Tomasz Jodłowiec wybija centrę Podgórskiego w pole karne Śląska

Kolejna centra Mili i znów Gikiewicz głową nad bramką Treli

24′ Ważne zdarzenie

Wpada w pole karne Podgórski ale będąc już w polu karnym zagrywa niedokładnie do Jurado!!

22′ Ważne zdarzenie

Oleksy po rykoszecie pokonuje Trelę ale wcześniej po podaniu jednego z zawodników Śląska Mila jest na spalonym i sędzia prawidłowo nie uznaje gola

21′ Żółta kartka

Kowalczyk fauluje Zganiacza i mamy kartkę dla zawodnika Śląska

19′ Zwykły wpis

Dużo niedokładności w rozegraniu piłki w pierwszych 20 minutach tego spotkania

17′ Zwykły wpis

Dobrze po centrze Podgórskiego próbował uderzać Ruben ale strzelając przewrotką trafił w głowę Patejuka i sędzia przerwał grę

16′ Zwykły wpis

Rafał Grodzicki fauluje Kędziorę i mamy wolny z 25 metrów dla Piasta

15′ Zwykły wpis

Wracamy do gry Spahić też wraca na boisko

14′ Ważne zdarzenie

Spahić minął Cuerdę oraz Izvolta ale ostatecznie zatrzymał go wracający Cuerda. Spahić przy tej akcji doznał kontuzji

13′ Żółta kartka

Oj Lazdins zaatakował wyprostowaną nogą Kaźmierczaka i otrzymał żółtą kartkę choć sędzia mógł pokazać kartkę czerwoną

11′ Zwykły wpis

Mila poza boiskiem ale prawdopodobnie za moment wróci na murawę i do gry

9′ Kontuzja

Po wejściu Zganiacza zwija się na murawie Mila.

9′ Zwykły wpis

Kombinacja Zbozień-Podgóski ale kapitan Piastunek zagrywa zbyt mocno do Kędziory i piłkę łapie słowacki bramkarz Śląska

8′ Zwykły wpis

Jurado dobrze chciał zagrać w pole karne Śląska ale obrońcy z Wrocławia kapitalnie wyczuli intencje Hiszpana

7′ Zwykły wpis

Izvolt wyjechał po szybkiej kontrze z piłką poza linię boczną

5′ Zwykły wpis

Gikiewicz na spalonym. Od rzutu wolnego Zbozień

Szybko zmieniła się sytuacja na boisku - Kowalczyk sfaulował Podgóskiego i od rzutu wolnego Polak

4′ Zwykły wpis

Zepsuł ten rzut wolny Elsner strzelając daleko obok słupka

3′ Zwykły wpis

Świetnie zastawił się Gikiewicz Cerda go faulował i Mila zacznie od rzutu wolnego w groźnej sytuacji

2′ Zwykły wpis

Sobota niedokładnie i pewnie piłkę łapie Trela

1′ Zwykły wpis

Spahić rozpoczął od rzutu wolnego w środku boiska

1′ Rozpoczęcie meczu (oraz I połowy)

Sędzia Siejewicz rozpoczął to spotkanie!!

15:45 Zwykły wpis

Przywitanie obu zespołów i za moment zaczynamy!!

15:41 Zwykły wpis

Fatalnie prezentujący się w ostatnich spotkaniach Mido tym razem nie znalazł się nawet w meczowej "18"

15:38 Zwykły wpis

Jak spisze się tak przemeblowana "11" gości?

15:37 Zwykły wpis

Mistrzowie Polski to zdecydowanie faworyt dzisiejszego meczu ale Piast mimo 4 porażek z rzędu z pewnością łatwo skóry nie odda.

15:32 Zwykły wpis

Damian Zbozień w dzisiejszym spotkaniu zagra w specjalnym kasku - podobnym jaki od pewnego czasu nosi Petr Ceh.

15:29 Zwykły wpis

Zapowiada się niezwykle interesujące spotkanie - Śląsk w ostatniej kolejce pewnie wygrał z innym beniaminkiem w Szczecinie 3:0 natomiast Piast poniósł kolejną z rzędu porażkę przegrywając z Ruchem Chorzów.

15:13 Zwykły wpis

Rezerwowi Piast: Jakub Szumski, Mateusz Matras, Tomasz Bzdęga, Pavol Cicman, Adrian Klepczyński, Łukasz Krzycki, Adrian Sikora

Rezerwowi Śląsk: Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mateusz Cetnarski, Dalibor Stevanović, Mariusz Pawelec, Piotr Ćwielong, Cristian Diaz

15:11 Zwykły wpis

Dziś arbitrem głównym będzie Hubert Siejewicz a więc jeden z najlepszych polskich arbitrów - zobaczymy czy po tym spotkaniu będą jakiś kontrowersje

15:09 Zwykły wpis

Działacze Piasta wystosowali oficjalne pismo do PZPN z prośbą o rozpatrzenie ostatnich niekorzystnych decyzji sędziów w spotkaniach z udziałem gliwickiego Piasta

15:00 Zwykły wpis

Wrócili do podstawowej jedenastki Oleksy oraz Ruben - z kolei w odstawkę dość niespodziewanie powędrował Adrian Klepczyński

14:57 Zwykły wpis

Już za 45 minut początek spotkania we Wrocławiu. Trener gospodarzy zbytnio nie zaskoczył natomiast z całą pewnością Brosz.

T-Mobile Ekstraklasa, 11. kolejka, mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice!