• Koniec meczu!

• Za faul na Pietrowskim żółtą kartką ukarany Jacek Kiełb

• Arbiter doliczył 3 minuty.

• Po ponad roku przerwy na boisko powraca Mateusz Mak. Zmienił Sasę Ziveca.

• Ostrowski przegrał pojedynek z Moskwikiem, więc zdecydował się go sfaulować. Otrzymał za to żółtą kartkę.

• Rzut rożny dla Śląska wykonywał Grajciar. Odegrał do Hateleya a ten uderzył na bramkę. Szmatuła nie dał się zaskoczyć

• W pole karne dośrodkowywał Patrik Mraz. Wydawało się, że Pawełek już opanował futbolówkę, kiedy wyleciała mu ona z rąk. Prosty błąd chciał wykorzystać Barisić, ale tym razem się nie udało

• Grajciar odegrał do Hateleya, a ten uderzył z dystansu. Była siła i moc, zabrakło celności

• Atak Śląska zatrzymał Kornel Osyra

• Schodzi również Flavio Paixao. W jego miejsce Michał Bartkowiak

• Druga zmiana w zespole gości. Moskwik za Vacka.

• Zivec otrzymał żółtą kartkę za odkopnięcie piłki po odgwizdaniu spalonego.

• Kontratak Śląska w wykonaniu Grajciara zakończył się spokojną i pewną interwencją Szmatuły.

• Kiełb znowu z dystansu. W ostatniej chwili strzał zablokował Vacek.

• Mariusz Pawelec sfaulował Barisicia. Arbiter zdecydował się wyciągnąć żółtą kartkę

• Kiełb także szukał szczęścia z dystansu. Zamiast w bramkę trafił w Bilińskiego.

• Murawski odczytał podanie Gecova i rozpoczął kontratak. Sam próbował go wykończyć. strzelił z dystansu. Niecelnie

• Zivec do Badii. Hiszpan centrował z lewej strony, ale Barisić nie zdołał odebrać piłki

• Kiełb otrzymał piłkę na połowie rywali, ale szybko odebrał mu ją Korun i rozpoczął akcję Piasta. Szybki kontratak zakończył w pewnym sensie Zivec. Stanął pod polem karnym i za długo się zastanawiał. Zbyt późno odegrał do Murawskiego.

• Gecov wszedł w pole karne z prawej strony, ale tam już czekał na niego Mraz.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybił Osyra.

• Na bramkę Szmatuły uderzał Grajciar. Będzie rzut rożny.

• Druga zmiana w zespole Tadeusza Pawłowskiego. Zszedł Tomasz Hołota a wszedł Krzysztof Ostrowski

• Rzut wolny dla Śląska wykonywany przez Grajciara. Futbolówka poszybowała w pole karne, ale tam odebrał ją Mraz

• Grajciar ładnie zagrał do Bilińskiego, ale ten blokowany przez Osyrę i Heberta nie zdołał nic zrobić.

• Pawelec z dystansu. Prosto w jednego z gliwiczan.

• Kiełb rozpoczął kolejną akcję swojej drużyny. Podał do Hateleya, ale ten zatrzymany czystym wślizgiem Pietrowskiego.

• Badia po podaniu Ziveca dośrodkowywał w pole karne w stronę Barisicia. Na posterunku jednak Celeban.

• Flavio dostał dobrą piłkę po prawej stronie boiska. Poślizgnął się i łatwo zmarnował sytuację

• Flavio skierował długie podanie do Grajciara, ale na drodze piłki stanął Hebert

• Jacek Kiełb długim podaniem szukał Bilińskiego. Przesadził jednak z siłą i futbolówka wyleciała za linię końcową

• Po rzucie rożnym Grajciara minimalnie nad bramką Szmatuły uderzał Hateley.

• Szybki rajd Grajciara poskutkował rzutem rożnym dla Śląska

• Uros Korun rozpoczął i zakończył kontratak Piasta. Podał do Gerarda Badii. Ten dośrodkował w pole karne i po chwili chaosu piłka trafiła z powrotem do Koruna. Ten oddał strzał. Trafił w Hołotę. Futbolówka odbiła się od defensora Śląska i wpadła do bramki

• GOL! Po rykoszecie piłkę w siatce umieścił Uros Korun.

• Jest roszada w składzie gości. Na murawie pojawił się Gerard Badia. Zmienił Martina Nespora.

• Żółtym kartonikiem za faul na Hebercie ukarany Flavio Paixao

• Pawełek wznowił grę podaniem do Kiełba. Ten przebiegł przez prawie całe boisko i oddał piłkę Bilińskiemu, który lewą stroną wyminął obrońców Piasta i zdobył upragnionego gola

• GOL! Szybki kontratak Śląska trafieniem do siatki zakończył Kamil Biliński

• Zivec posłał piłkę do czajacego się pod polem karnym Pawełka Barisicia. Ten jednak zwalniając całą akcję zabił ofensywne chęci swojej drużyny

• Kolejny nieefektywny ani nieefektowny rzut rożny w wykonaniu Hateleya.

• Hateley piętą w pole karne do Kiełba. Ten strzelał na bramkę, ale Osyra wybił piłkę za linię końcową.

• Dośrodkowanie Hateleya z roku zaowocowało jedynie kontratakiem gliwiczan. Dotarli oni jednak tylko do połowy boiska.

• Prawą stroną popędził Flavio. W bezpośrednim starciu z Hebertem wywalczył rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w meczu. Krzysztof Danielewicz już opuścił murawę a w jego miejsce Peter Grajciar

• Gecov znalazł się pod polem karnym rywali. Odegrał do Zielińskiego. Ten oddał centrostrzał pod bramkę Szmatuły. Za mocno by podać do któregoś z kolegów, zbyt niecelnie aby pomarzyć o golu

• Długie podanie Pawelca na aferę znalazło Bilińskiego. Ten podawał do Danielewicza ale piłka wyleciała na aut

• Podanie Danielewicza w kierunku Bilińskiego znowu wyłapał Szmatuła.

• Dośrodkowanie w pole karne Piasta. Piłka szukała Bilińskiego, ale znalazła Szmatułę

• Kontratak Piasta. Pod polem karnym znalazł się Josip Barisić. Popędził do przodu, wyprzedził defensorów, ale oddał niecelny strzał

• Kolejna akcja Śląska która nie poskutkowała nawet próbą strzału

• Z kontratakiem Nespor. Oddał strzał z linii pola karnego, ale trafił w jednego ze stoperów Śląska.

• Do przodu ruszył Flavio. Dośrodkowywał w pole karne, ale piłka nie znalazła tam żadnego z gospodarzy.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka goście.

• Sędzia Marciniak nie doliczył nic do pierwszej części gry i po upłynięciu 45 minut ją zakończył

• Za faul na Murawskim żółtym kartonikiem ukarany Paweł Zieliński

• Rzut wolny w starciu z Kiełbem wywalczył Pietrowski. Stały fragment gry wykonywał Mraz. Posłał piłkę prosto na głowę Heberta a ten z bliska umieścił ją w siatce

• GOL! Hebert głową pokonuje Pawełka

• Z rzutu wolnego Barisić. Futbolówka poleciała do Osyry, ale ten nie zdołał wiele zdziałać

• Barisić podjął złą decyzję i zamiast do niekrytego Mraza, zagrał do blokowanego Ziveca w wyniku czego Piastunki straciły piłkę.

• Szybki rajd środkiem boiska ładnym dośrodkowaniem zakończył Pietrowski. Żaden z kolegów nie chciał jednak z nim współpracować

• Biliński wbiegł na połowę rywali i mimo czającego się tam Murawskiego dośrodkował w pole karne. Tam jednak piłkę zebrał Hebert

• Pietrowski centrował pod bramkę Pawełka, ale nikt jej tam nie odebrał

• Kiełb wyminął Pietrowskiego i w polu karnym dośrodkowaniem szukał Bilińskiego. Nie znalazł.

• Pietrowski zepsuł konstruowaną krótkimi podaniami akcję Piasta. Zamiast przekazac piłkę kolegom, oddał ją Pawelcowi.

• Z rzutu rożnego Gecov. Do futbolówki doszedł Danielewicz, ale nie zdołał niczego dokonać

• Bliński odebrał Osyrze piłkę na połowie Piasta i wbiegł w pole karne. Tam sprytnie zagrał do Kiełba, ale ten oddał nieco niecelny strzał.

• Pawelec skutecznie krył Nespora i nie pozwolił mu oddać strzału

• Piotr Celeban ukarany żółtą kartką

• Zr środka boiska na bramkę Pawełka uderzał Hebert. Mocno, celnie ale to wciąż za mało żeby zaskoczyć Pawełka.

• Z prawej strony dośrodkowywał Hateley, ale piłkę odebrali goście.

• Dobre zachowanie Osyry oddaliło zagrożenie od bramki Szmatuły.

• Strzał z dystansu Śląska. Niecelnie, ale piłka po interwencji Szmatuły wyleciała na rzut rożny.

• Lewą stroną bardzo aktywny dzisiaj Vacek. W ostatniej chwili zatrzymał go Celeban

• Kiełb dośrodkował do Bilińskiego. Ten wpadł w pole karne i oddał mocny strzał. Prosto w Heberta.

• Śląsk przeniósł się na połowę gliwiczan ale nie zdołał wejść nawet w pole karne Szmatuły.

• Słupek uratował gospodarzy przed utratą bramki. Po fantastycznym rajdzie Zivec odnalazł w polu karnym niekrytego przez nikogo Nespora. Ten uderzył na bramkę. Zabrakło milimetrów.

• Vacek dośrodkował w pole karne prosto na głowę Mraza. Ten jednak strącił piłkę w ręce Mariusza Pawełka.

• Z dystansu Zivec. Zabrakło celności.

• Sporo zagrożenia dla swojej druzyny stworzył Pawełek. Zbyt pochopnie opuścił swoją bramkę, pozostawiając kolegów na pastwę losu Nespora. Czech nie okazał sie jednak dostatecznie zdeterminowany żeby zdobyć bramkę i uderzył lekko.

• Po rzucie z autu Pawelca, piłke w polu karnym odebrał Biliński. Wyminął Koruna i oddał strzał. Niecelny

• Kiełb z Danielewiczem chcieli przebić się prawą stroną, ale nie pokonali Pietrowskiego.

• Gra przeniosła się teraz na środek boiska. Od dłuższej chwili żadna z drużyn nie stanęła przed groźniejszą sytuacją

• Prawym skrzydłem usiłował przebić się Vacek. Nie wyszło

• W środku boiska coś walczyć próbował Kiełb. Musiał jednak uznać wyższość Koruna.

• Kolejna prosta strata Śląska zakończyła się kolejną groźną akcją Piasta. Środkiem ruszył Nespor, po czym odegrał na prawo do Barisicia. Ten nie zdołał jednak dośrodkować

• Szybki kontratak gości zakończył się niecelnym strzałem z dystansu Bilińskiego.

• Znowu blisko zdobycia bramki był Martin Nespor. Czech próbował wykończyc ładne dośrodkowanie Vacka. Nie udało mu się to.

• Prosta strata gospodarzy i znowu Vacek. Nie zdołał jednak stworzyć większego zagrożenia.

• Skuteczne intwernecje Pawełka nie pozwoliły Nesporowi i Zivecowi na zdobycie gola

• Vacek znowu pod piłką. Tym razem zatrzymany przez Hateleya

• Łatwy błąd gospodarzy wykorzystał Kamil Vacek. Wybiegł z kontratakiem ale zatrzymał go Pawelec.

• Piłka leci spod jednej na drugą bramkę. Strzał Hateleya okazał się jednak niecelny.

• Świetna akcja Piasta. Bardzo duży chaos w polu karnym wykorzystał Martin Nespor, który znalazł się pod pustą bramką Pawełka. Golkiper Śląska zdążył jednak wrócić, nim Czech oddał strzał.