0

Śląsk Wrocław

0

• Koniec nudnego meczu w Gliwicach!

• Piłka meczowa dla Śląska! Pichowi z ostrego kąta zabrakło kilkunastu centymetrów by zdobyć gola!

• Żółta kartka dla Klepczyńskiego za przedłużanie gry.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Dudu dośrodkowuje w pole karne, ale Marco Paixao pudłuje uderzając głową.

• Dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego, ale po raz kolejny nic z niego nie wynikło.

• Uderza Paixao, ale na raty broni piłkę Dariusz Trela.

• Groźnie pod bramką Piasta, Najpierw uderzenie Picha, zmierzające do bramki, zatrzymało się na nogach obrońcy. Chwilę później Hateley strzela nad poprzeczką.

• Zmian w Śląsku. Schodzi Flavio Paixao, a pojawia się Machaj.

• Nieporozumienie Kokoszki z Milą i przy piłce Piast.

• Na murawie wieje nudą, na trybunach widowisko psują młyn Piasta i Śląska.

• Kokoszka ostro wchodzi w Carlesa Marc. Ale sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę, choć kibice domagali się czerwonej.

• Zmiana w Piaście. Carles Marc zastępuje Jurado.

• Badia w kierunku Kędziory, ale wprowadzony po przerwie napastnik Piasta nie doszedł do piłki.

• Była mała przepychanka między zawodnikami, ale sędzia nie zdecydował się pokazać nikomu żółtej kartki.

• Rzut wolny z okolicy dwudziestego metra. Ciekawie rozegrany, ale efekt końcowy mizerny. Trela broni uderzenie Marco Paixao.

• Czerwana kartka dla Horvatha! Faulował wychodzącego na wolną pozycję Picha.

• Badia zmienia Izvolta.

• Matras dośrodkowuje w pole karne lub strzela, bo piłka nabrała rotacji, w końcu wyszła poza boisko.

• Kędziora z prawej strony w kierunku Jurado. Hiszpana uprzedził jednak Grodzicki.

• Plaku schodzi, a zastępuje go Pich.

• Po akcji Mili w polu karnym upada Flavio, sędzie zdecydował, że nie było przewinienia.

• Groźnie dośrodkowywał Klepczyński, ale pewnie w obronie interweniował Kokoszka.

• Dudu głową w pole karne, był tam Flavio, ale znalazł się na spalonym.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika Piasta. Csaba Horvath.

• Mila dośrodkowuje po raz kolejny w tym spotkaniu i znów źle. Tym razem trafia w boczną siatkę.

• Zmiana w Piaście. Kędziora zastępuje Wilczka.

• Wystarczyło podać w pole karne do Mili i byłaby bramka. Paixao nie zdołał jednak tego uczynić.

• Jurado po otrzymaniu piłki chciał się obrócić, ale zdołał mu ją odebrać Tom Hateley.

• Do głosu doszedł w końcu Śląsk. Długa akcja zakończona uderzeniem Mili, ale blokuje go jeden z obrońców Piasta.

• Kibice co chwile przekrzykują się wyzwiskami. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Akcje toczą się głównie w środkowej strefie boiska.

• Początek dla Piasta. Izvolt dośrodkował z rzutu wolnego, ale na posterunku stał Adam Kokoszka. Po chwili znów gospodarze, ale z bliska pudłuje Horvath.

• Wznawiamy spotkanie w Gliwicach. Miejmy nadzieję, że będzie tak ciekawie, jak w doliczonym czasie pierwszej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Na boisku było ciekawie tylko w doliczonym czasie!

• Ależ sytuacja Śląska! Mila zagrywa piłkę z rzutu wolnego, ale uderzenie Kokoszki broni Trela!

• Mila dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale uprzedza go Wilczek.

• Szybka odpowiedź Śląska. Dośrodkowanie z prawej strony Zielińskiego, ale Paixao mając doskonałą sytuację uderza obok słupka.

• Słabiej grający Piast mógł strzelić gola tuż przed gwizkiem sędziego. Jurado dopatrzył w polu karnym Hanzela, ale ten spudłował.

• Flavio dośrodkowuje w pole karne, gdzie stał Plaku. Uprzedził go jednak obrońca Piasta.

• Paweł Zieliński bardzo dobrze wypatrzył portugalskiego snajpera Śląska, ale szybszy był Trela.

• Aktywny Dudu po raz kolejny wywalcza rzut rożny. Mila dośrodkowuje, Paixao trafia w Matrasa. Piłkarze Śląska domagają się jedenastki, ale nie może być o niej mowy.

• Rzut rożny dla Śląska. Mila dośrodkowuje, ale kolejny raz w tym spotkaniu nie ma zagrożenia pod bramką Piasta.

• Kolejny faul Matrasa w tym spotkaniu i sędzia Borski pokazuje mu żółtą kartkę.

• Hateley dobrze zauważył wychodzącego Milę, ale zagrał nieco niedokładnie.

• Krzysztof Król groźnie dośrodkowywał w pole karne, ale dobrze interweniował Adam Kokoszka.

• Już wszystko dobrze z bramkarzem Piasta. Zmiana nie będzie konieczna.

• Przerwa w grze. Jakiegoś urazu doznał Trela.

• Rzut wolny wykonywał Mila. Mogło być groźnie, ale Kokosza i później Marco Paixao nie zdołali umieścić piłkę w bramce.

• Dudu wpadł z piłką w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny. Mila dośrodkował, ale obrońcy Piasta zdołali przejąć na chwilę piłkę.

• W przewadze ponownie Śląsk. Ale nie potrafi sobie stworzyć żadnej stuprocentowej sytuacji.

• Mamy małe problemy z internetem na stadionie, ale już chyba wszystko wróciło do normy.

• Jurado i mamy bramkę? Nie, sędzia liniowy wskazał na pozycję spaloną, Z miejsca gdzie ulokowana jest trybuna prasowa ciężko stwierdzić.

• Daleka piłka w kierunku Jurado, ale Dudu poradził sobie z napastnikiem Piasta.

• Krótka przerwa w grze, bo kibice Piasta wyrzucili serpentyny na boisko.

• Snajper Śląska przedłużał podanie z rzutu wolnego Grodzickiego, ale nikt z pozostałych zawodników gości nie znalazł się w polu karnym.

• Kelemen wypuścił piłkę i do pustej bramki chciał trafić Klepczyński, bramki i tak by nie było, bo obrońca Piasta faulował zawodnika Śląska.

• Sędzia liniowy będący obok akcji, pokazuje piłkę bramkarza, ale innego zdania jest Marcin Borski.

• Na boisku leży Dudu, który sugerował uderzenie łokciem. Sędzia uznał jednak, że taka sytuacja nie miała miejsca.

• Rzut rożny dla Piasta! W ogromnym zamieszaniu Kelemen zdołał obronić uderzenie zawodnika Piasta.

• Śląsk osiągnął przewagę od początku spotkania. Kolejny raz piłkę rozgrywa Mila, ale tym razem zbyt mocno ją zagrał do Plaku.

• Flavio Paixao dostał piłkę od Mili i dośrodkował w pole karne, ale Horvath wybił ją tylko na rzut rożny.

• Rozpoczynamy spotkanie w Gliwicach!

• Piłkarze już na murawie, za chwile początek.

• Bardzo możliwe, że w przypadku przegranej zwolniony z Piasta Gliwice może być Marcin Brosz o czym mówi się od dłuższego czasu.

• Dzisiaj urodziny obchodzi Krzysztof Ostrowski, rezerwowy w dzisiejszym spotkaniu. Zawodnikowi Śląska życzymy wszystkiego najlepszego.

• Rundę finałowową lepiej rozpoczęli podopieczni Tadeusza Pawłowskiego, bo od zwycięstwa 1:0 nad KGHM Zagłębiem Lubin. Z kolei drużyna prowadzona przez Marcina Brosza po dramatycznym boju uległa Jagiellonii Białystok 3:4.

• Marco Paixao w tym sezonie rozegrał: 24 spotkania w pełnym wymiarze czasowym, 6 razy opuszczał plac gry w końcówkach, a zaledwie raz wchodził na boisko z ławki rezerwowych, a i tak zdobył gola. Jego licznik obecnie zatrzymał się na 17 trafieniach, co jest trzecim wynikiem całej ligi. Jedną z bramek Paixao zdobył w Gliwicach przeciwko Piastowi w 6. kolejce.

• Pogoda nie zachęca kibiców, którzy w bardzo małej ilości dotarli na stadion.

• - W Białymstoku bardzo chcieliśmy zwyciężyć. Niestety nie udało się to, bo nasz przeciwnik strzelił jednego gola więcej. Oczywiście boli nas ta porażka, ale teraz skupiamy się wyłącznie na meczu ze Śląskiem, w którym damy z siebie wszystko co potrafimy. – Wojciech Kędziora przed meczem z Śląskiem Wrocław

• Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Pawłowski, Droppa, Kaźmierczak, Machaj, Ostrowski, Pawelec, Pich

• Ławka rezerwowych Piasta Gliwice: Szumski, Polac, Marc, Murawski, Badia, Szeliga, Kędziora

• Na murawie rozgrzewają się już zawodnicy obu zespołów.

• Witamy podczas relacji LIVE z ciekawego spotkania w grupie spadkowej. W Gliwicach Piast podejmuje Śląsk Wrocław.