Sparing: Cracovia - Cracovia II 6:0

Łukasz Łabędzki
Sparing: Cracovia - Cracovia II 6:0 Łukasz Łabędzki
W czasie dwutygodniowej przerwy na mecze międzynarodowe, pierwszy zespół Cracovii rozegrał sparing z drużyną rezerwową Cracovii. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem pierwszej drużyny ”Pasów” 6:0. Gole dla Cracovii zdobyli Armiche Ortega, Mateusz Wdowiak, Miroslav Covilo (dwa), Piotr Polczak oraz Erik Jendrisek.

Cracovia: (I połowa) Krystian Stępniowski - Bartosz Rymaniak, Mateusz Żytko, Piotr Polczak, Mateusz Wdowiak, Miroslav Covilo, Damian Dąbrowski, Mateusz Cetnarski, Adam Marciniak, Dariusz Zjawiński, Armiche Ortega. (II połowa) Adam Wilk - Krzysztof Nykiel, Mateusz Żytko, Piotr Polczak, Paweł Jaroszyński, Deleu, Sławomir Szeliga, Mateusz Cetnarski, Boubacar Dialiba, Przemysław Kita, Erik Jendrisek

Cracovia II: Bartosz Kwiatkowski - Patryk Moskal (36 Marcin Piekarski), Michał Bartosz, Kamil Kłusek, Radosław Kuligowski (43 Mateusz Poznański) - Mateusz Krasuski (36 Dominik Chochołek), Mateusz Kotwica (36 Marcin Szymczak), Łukasz Zejdler - Mariusz Panek (48 Filip Dobosz), Krzysztof Szewczyk (51 Dawid Gala), Mateusz Stanek (45 Szymon Kiebzak)

Spotkanie zostało rozegrane na boisku przy ulicy Wielickiej w Krakowie i trwało 2 x 35 minut.

źródło: Cracovia