Sparing: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1:1

Marcin Trzyna
Stal Rzeszów
Stal Rzeszów Krzysztof Kapica / Polska Press
Sparingowe spotkanie pomiędzy trzecioligową Stalą Rzeszów i drugoligową Stalą Stalowa Wola zakończyło się remisem 1:1.

Sobotni sparing lepiej rozpoczęli rzeszowianie, którzy już w 10. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Brocki. Drużyna ze Stalowej Woli stwarzała sobie więcej sytuacji, jednak "biało-niebieskich" raz uratował słupek, a w kilku innych przypadkach nieskuteczność drugoligowców. Goście wyrównujące trafienie zanotowali dopiero w ostatnich minutach meczu, a bramkarza Stali Rzeszów pokonał Konrad Kołodziej.

Stal Rzeszów jest wiceliderem 3. ligi lubelsko-podkarpackiej. Podopieczni Marcina Wołowca tracą do liderującego Motoru Lublin jeden punkt. Z kolei Stal Stalowa Wola zajmuje 7. miejsce w tabeli 2. ligi.

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1:1
Bramki: Sebastian Brocki - Konrad Kołodziej