Korona Kielce 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Remis to wynik sprawiedliwy, gdyż mecz był niezwykle wyrównany, ale szkoda że nie padła żadna bramka, bo okazji do tego nie brakowało. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• I w tej właśnie chwili sędzia zakończył to spotkanie!

• ...i jeszcze wchodzi Malinowski za Slobodę

• ...schodzi Sokołowski, wchodzi Lenartowski...

• Trzy zmiany u gości. Schodzi Chmiel, wchodzi Patejuk...

• Górkiewicz wpakował teraz piłkę do bramki Korony, ale sędzia odgwizdał faul na bramkarzu

• Sprytnie rozegrali ten rzut wolny koroniarze, ale strzał Pilipczuka został zablokowany

• Ładną akcję przeprowadzili teraz bielszczanie, ale wszystko skończyło się stratą. Potem gra przeniosła się pod ich szesnastkę, gdzie faulowany był Kuzera

• Jovanović zdecydował się strzał ze skraju pola karnego gości i pomylił się bardzo nieznacznie!

• Kolejna wrzutka Iwańskiego, tym razem z rzutu rożnego, po którym piłkę wybili obrońcy Korony

• Dariusz Konieczny oddał strzał po dośrodkowaniu z lewej strony, ale pomylił się dość wyraźnie

• Było blisko gola dla gości! Po dośrodkowaniu Iwańskiego z rzutu wolnego mieliśmy ogromne zamieszanie w szesnastce Korony i zmierzającą do bramki piłkę w ostatniej chwili wybił Malarczyk!

• Trochim huknął jak z armaty sprzed pola karnego i piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

• Golański! Prawy obrońca Korony kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego i pomylił się minimalnie!

• Żółtą kartką ukarany Sloboda

• A teraz w środkowej strefie boiska Jovanović faulował Pietrasiaka

• Golański faulował teraz na własnej połowie Trochima

• Spokojnie rozgrywają teraz piłkę bielszczanie, choć robią to przede wszystkim na własnej połowie

• Arbiter daje znak, gospodarze wznawiają grę

• Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy jedną roszadę w zespole gości. Na murawie widzimy Roberta Demjana, który zmienił Idrisę Cisse

• Pierwsza połowa była dość wyrównanym widowiskiem, choć więcej dogodnych sytuacji stworzyli sobie bielszczanie. Mieliśmy kilka sytuacji, w których powinny paść gole, które mamy nadzieję oglądać już po przerwie.

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę meczu.

• Sprytnie ten stały fragment rozegrali goście, ale dośrodkowanie Chmiela wyłapał Małecki

• Sokołowski dośrodkowywał teraz z prawej strony boiska, ale jedyne co wywalczył, to corner

• Górkiewicz był teraz faulowany w środkowej strefie przez Pilipczuka

• Nieporozumienie w rozegraniu piłki u gości i po niedokładnym podaniu Slobody od bramki grę wznowi Małecki

• Golański dobrze dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale w polu karnym źle piłkę przyjął sobie Chiżniczenko.

• Cisse zaatakował teraz prawą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Ouattara. Aut dla Korony

• Poprzeczka! Długo rozgrywali piłkę bielszczanie, aż w końcu trafiła ona pod nogi Iwańskiego, który trafił w poprzeczkę! Po chwili były zawodnik Legii miał jeszcze jedna okazję, ale tym razem jego strzał wybronił Małecki

• Chiżniczenko strącił przed chwilą piłkę po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego, ale zrobił to za lekko i nie sprawił kłopotów Zajacowi

• Pietrow faulował teraz Iwańskiego w środkowej strefie boiska

• Rzut wolny miała Korona, ale po niedokładnym dośrodkowaniu Golańskiego, doszło do nieporozumienia między Kiełbem i Pilipczukiem i goście odzyskali piłkę

• Maciej Iwański zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

• Pilipczuk około 25 metrów od własnej bramki faulował teraz Slobodę

• Jovanović urwał się przed chwilą Pietrasiakowi, zszedł z piłką do prawej strony pola karnego, po czym zupełnie niedokładnie zagrywał do środka.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był przed chwilą Dariusz Konieczny

• A przed chwilą Paweł Golański dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i przy piłce już są goście

• Było blisko gola dla Korony! Kiełb zagrał do Chiżniczenki, a strzał tego drugiego co prawda zmierzał do bramki, ale piłkę z linii bramkowej wybił Pietrasiak!

• Jacek Kiełb oddał teraz strzał na bramkę z linii pola karnego, ale dość mocno przestrzelił.

• Gubi się Korona i popełnia proste błędy w defensywie. Teraz Małecki w ostatniej chwili uratował zespół po zbyt lekkim podaniu od kolegi z obrony. Aut dla gości

• Trochim zagrywał przed chwilą długą piłkę w kierunku Cisse, ale zrobił to za mocno i futbolówkę chwycił Małecki.

• Przed chwilą mieliśmy atak Podbeskidzia lewą strona boiska, ale wszystko skończyło się pozycją spaloną.

• Chiżniczenko upadł teraz w polu karnym po starciu z Dariuszem Koniecznym, ale sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki.

• Ależ to była okazja dla Podbeskidzia! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska przed kapitalną okazją stanął Marek Sokołowski, który jednak fatalnie przestrzelił. Od bramki zacznie Małecki