Lechia Gdańsk

4

Panathinaikos Ateny

0

• To wszystko na dziś z Gdańska. Dziękujemy za śledzenie relacji i już teraz zapraszamy na mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata w Brazylii!

• Koniec meczu! Lechia pewnie pokonała Panathinaikos Ateny 4:0 i postraszyła polskich rywali, którym przyjdzie się mierzyć z gdańskim zespołem w nadchodzących meczach ekstraklasy.

• I znowu Adam Buksa! Tym razem jego strzał został obroniony przez bramkarza Panathinaikosu, a z dobitką nie zdążył Frankowski.

• Znowu blisko bramki Adam Buksa! Tym razem jego strzał głową przeszedł minimalnie nad bramką Tampakisa.

• "Gramy o mistrza!" na trybunach w Gdańsku! Zapowiada się pasjonujący sezon dla gdańskich kibiców.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Makuszewski, a zastępuje go Frankowski.

• Znakomite uderzenie Makuszewskiego z dystansu! To już jest DE-KLA-SA-CJA w Gdańsku! 4:0!

• GOOOOL DLA LECHII!!!! MACIEJ MAKUSZEWSKI!!!

• Boisko opuszcza również Marcus Berg, a wchodzi za niego Maldin Ymerai.

• I mamy kolejną zmianę w ekipie gości. Boisko opuszcza Mendes da Silva, a zastępuje go Spyros Risvanis.

• Bośniak popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego! Lechia prowadzi już 3:0!

• GOOOOOL DLA LECHII!!!!! STOJAN VRANJES!!!!!

• Młody obrońca Lechii otrzymał znakomite podanie w pole karne głową przelobował Tampakisa. 2:0!

• GOOOOOL DLA LECHII!!!!! RAFAŁ JANICKI!

• Ależ wejście w mecz mógł mieć Adam Buksa! 18-latek był bardzo bliski bramki, ale jego strzał został zablokowany przez greckich obrońców.

• Zmiana w zespole Lechii. Z boiska schodzi Sadajew, a zastępuje go debiutujący Adam Buksa.

• Zdobywcą bramki Bartłomiej Pawłowski, który sprytnym uderzeniem z bliska pokonał bramkarza Panathinaikosu! Lechia prowadzi 1:0!

• GOOOOOL DLA LECHII!!!!!

• Schodzi również Koutroumpis, a wchodzi Bourmpos.

• Boisko opuszcza również Petrić, a zastępuje go Athanasios.

• Kolejna zmiana. Boisko opuszcza Abdul Ajagun, a wchodzi na nie Chouchoumis.

• Schodzi Kotsolis, a wchodzi Tampakis.

• Czerwona kartka dla Karelisa! Bardzo niesportowe zachowanie Greka w polu karnym Lechii. Panathinaikos będzie kończył w dziesiątkę.

• Bardzo niecelne uderzenie z rzutu wolnego Bartłomieja Pawłowskiego.

• Przewaga Lechii. Biało-zieloni praktycznie nie opuszczają połowy Greków.

• Gra już wznowiona. Przy piłce biało-zieloni.

• Znowu małe spięcie na boisku i znowu w roli głównej Makuszewski.

• Tym razem znakomitą okazję miał Ariel Borysiuk, jednak piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Greków.

• Znakomita akcja Makuszewskiego z Sadajewem zakończona poślizgnięciem się tego drugiego w polu karnym gości.

• Dwie dobre sytuacje miał Markus Berg, jednak żaden z jego strzałów nie znalazł drogi do bramki strzeżonej przez Trelę.

• Druga połowa rozpoczęta.

• W Lechii natomiast Wiśniewskiego zastąpił Grzelczak.

• Boisko opuścił również Klonaridis, a zastąpił go Karelis.

• Schodzi również Donis Christos, a zastępuje go Lagos.

• Mamy kilka zmian w ekipie gości. Boisko opuszcza Spyropoulos, a zastępuje go Traintafyllopoulos.

• Koniec pierwszej połowy. Lechia remisuje u siebie z Panathinaikosem 0:0.

• Ukarany również Zaur Sadajew za "przestawianie" rywali przed wykonaniem rzutu karnego.

• Tymczasem żółtą kartką ukarany Jose Goncalves.

• Vranjes przestrzelił! Nie ma bramki!

• Rzut karny dla Lechii po faulu na rozpędzonym Makuszewskim!

• Bramkę dla Panathinaikosu zdobył Victor Klonaridis, jednak wcześniej została uniesiona chorągiewka sędziego liniowego.

• Kolejna akcja Lechii zakończona faulem Sadajewa w polu karnym Panathinaikosu.

• Mocną wrzutką Maciej Makuszewski zmusił Kotsolisa do piąstkowania. To było bardzo groźne!

• Dośrodkowanie Petricia z rzutu wolnego wybite przez obrońców Lechii. Przewaga Greków w końcówce pierwszej połowy.

• Za lekko głową uderzał Janicki. Piłka dla Panathinaikosu.

• W lewym narożniku boiska do brze powalczył Pawłowski. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Poślizgnął się Tiago Valente, ale na szczęście gdańszczan sytuację uratował Nikola Leković. Piłka w rękach Treli.

• Sędzia doliczył aż 15 minut do czasu gry pierwszej połowy.

• Zapowiadało się na niezłą akcję gości, jednak niedokładnym podaniem do Berga popisał się Klonaridis.

• Fatalnym zagraniem we własnym polu karnym popisał się Rafał Janicki, ale z prezentu nie skorzystał Zeca.

• Grecy wykonywali dwa rzuty rożne, jednak za każdym razem piłka była wybijana przez jednego z lechistów. Nadal bez bramek w Gdańsku.

• Żółtą kartką za faul na Makuszewskim ukarany Abdul Ajagun.

• Rozpędzony Makuszewski został sfaulowany przez jednego z graczy Panathinaikosu. Na boisku zapowiadało się na małą bójkę, jednak skończyło się na wymianie słownej zawodników obu drużyn.

• Szarżujący Klonaridis prawą stroną został dobrze powstrzymany przez Vranjesa.

• Znowu biało-zieloni blisko objęcia prowadzenia! Tym razem niecelnie uderzał Bartłomiej Pawłowski.

• Oprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z Panathinaikosem

• Groźna akcja Panathinaikosu, ale ostatecznie piłka w rękach Treli.

• Dośrodkowanie Lekovicia wybite przez greckich obrońców.

• Mecz wznowiony!

• Kibiców jest około 7 tysięcy. Dokładną ilość poznamy w przewie meczu.

• Nadal trwa przerwa w grze, tymczasem kibice odpalają kolejne race. Oj, jak tak dalej pójdzie to chyba ci co chcieli zdążyć po meczu do domu na spotkanie o 3. miejsce Mundialu mogą się rozczarować...

• Sędzia przerwał mecz. Boisko zadymione na biało-zielono.

• Znakomita oprawa i race w wykonaniu kibiców Lechii! Za moment pokażemy Wam zdjęcia.

• Powinno być 1:0 dla Lechii Gdańsk! Dobrym podaniem Pawłowskiego na lewej stronie uruchomiony został Sadajew, a następnie Czeczen zacentrował w stronę Wiśniewskiego. Ten został jednak minimalnie uprzedzony przez Kotsolisa.

• Dośrodkowanie Klonaridisa z prawej strony wybite przez Janickiego.

• Teraz niezła sytuacja dla gości. Uderzał Mladen Petrić, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką Treli.

• Z sędzią już wszystko dobrze, a tymczasem znakomitą sytuację miał Zaur Sadajew. Brodacz z Czeczeni uderzył jednak wysoko ponad bramką Panathinaikosu.

• kontuzja sędziego

• Dość niecodzienna sytuacja na stadionie Lechii. Kontuzji uległ bowiem... sędzia! Arbiter jest obecnie opatrywany przez służby medyczne. Oj, trzeba było się lepiej rozgrzać...

• Dynamiczna akcja prawą stroną Macieja Makuszewskiego zakończona wybiciem jednego z Greków na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Vranjesa z rzutu wolnego, ale piłka trafia wprost w ręce Kotsolisa.

• Za mocne podanie prostopadłe Lekovicia do Wiśniewskiego.

• Faul na Wiśniewskim w środku pola. Piłka dla Lechii.

• Mecz rozpoczęty! Lechia na biało-zielono, Panathinaikos na niebiesko.

• Piłkarze są już na murawie. Zaraz początek meczu!

• Za moment początek meczu. Po lewej stronie możecie zobaczyć składy obu drużyn.

• Piłkarze obu drużyn już na rozgrzewce. Do rozpoczęcia meczu około pół godziny.

• Panathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w Gdańsku

• Obecnie trwa koncert gdańskiej grupy Golden Life. Pogoda nadal nie rozpieszcza.

• Liczymy na pomoc gdańskich kibiców. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w meczach ligowych. - mówi nowy trener Lechii Joachim Machado.

• Po przemówieniach oficjeli trwa prezentacja sztabu szkoleniowego Lechii.

• Mam nadzieję, że ten sezon będzie sezonem wejścia do Europy. Liczymy na to, że znajdziemy się w ścisłej czołówce T-Mobile ekstraklasy. - mówi prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

• Prezentacja pierwszej drużyny Lechii Gdańsk na sezon 2014/15

• Obecnie na płycie głównej trwa prezentacja pierwszej drużyny Lechii Gdańsk. Nowy skład wygląda imponująco!

• Witamy ze stadionu przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku! O godzinie 17. rozpocznie się tu mecz towarzyski pomiędzy Lechią Gdańsk, a Panathinaikosem Ateny. Na relację z tego meczu zaprasza Janek Jaźwiński!