1

Steaua Bukareszt

1

• Koniec meczu! Legia zremisowała ze Steauą 1:1!

• Szansa dla Legii! Saganowski poradził sobie z obrońcami Steauy, ale jego strzał z kilkunastu metrów obronił bramkarz!

• Malarz łapie piłkę po dośrodkowaniu z prawej strony boiska.

• Katastrofalne uderzenie z dystansu Dyego poszybowało gdzieś wysoko w przestrzeń kosmiczną.

• Steaua ma przewagę optyczną, ale na razie niewiele z niej wynika.

• Dziesięć minut do końca meczu. Nie jest to wielkie spotkanie, ale trudno było się tego spodziewać na tym etapie przygotowań. Ozdobą tego pojedynku jest za to kapitalny gol Neagu.

• Żółta kartka dla Muniru za faul na Saganowskim.

• Mogło być 2:1 dla Steauy! Po dobrze rozegranym rzucie wolnym Papp fatalnie spudłował, z kilku metrów posyłając piłkę ponad poprzeczką!

• Ostre dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Steauy.

• GOL! Ionut Neagu! Co za gol! Przecudowne uderzenie z woleja z około 25 metrów Rumuna nie dało żadnych szans Malarzowi!

• W ostatnich minutach Rumuni dokonali kilku zmian. Pojawili się m. in. Iancu i Mihalcea. Co ciekawe wokół boiska piłkarze Steauy robią sobie zdjęcia z kibicami, którzy przybyli na ten mecz.

• Znowu jakaś przerwa w grze, a na murawie pojawił się... Henning Berg, który dał jakieś wskazówki Saganowskiemu.

• Kolejny stały fragment gry przyniósł jeszcze jedno uderzenie głową, ale próbę Saganowskiego obronił golkiper Steauy.

• Jakiś problem ze zdrowiem Igora Lewczuka, który prawdopodobnie podkręcił staw skokowy.

• Przerwa w grze z tego powodu.

• Słaby strzał z dystansu Tanase dość wyraźnie minął bramkę Legii. Tymczasem garstka kibiców Legii odpaliła race.

• Centra z rzutu wolnego Stanciu pada łupem Malarza.

• Brzydki faul Bereszyńskiego i żółta kartka.

• Dośrodkowanie z lewej strony Tanase nie dotarło w pole karne do żadnego z napastników Steauy.

• GOL! Jakub Arak! Po dobrej centrze z rzutu wolnego Brzyskiego, Arak popisał się bardzo ładnym szczupakiem i wobec słabej interwencji bramkarza Steauy piłka wpadła do siatki!

• Szansa dla Legii! Dobre prostopadłe podanie w kierunku Dyego, ale ten uderzył zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza!

• Wznawiamy grę w Bischofshofen.

• Za Nemanję Nikolicia na placu gry pojawił się Marek Saganowski.

• Michał Kopczyński zmienił Dominika Furmana.

• Pablo Dyego zastąpił Michała Kucharczyka.

• Jakub Arak pojawił się na boisku, zmieniając Michała Żyrę.

• Bartłomiej Kalinkowski zastąpił Tomasza Jodłowca.

• Na lewej obronie zobaczymy Tomasza Brzyskiego, który zmienił Guilherme.

• Mateusz Wieteska zastąpił Jakuba Rzeźniczaka.

• W drugiej połowie na prawej stronie zagra Bartosz Bereszyński, który zastąpił Brozia.

• W miejsce Kuciaka na boisko wchodzi Arkadiusz Malarz.

• Jedenastka Legii po przerwie będzie wyglądała tak: Malarz -Bereszyński, Lewczuk,Wieteska, Brzyski - Kalinkowski, Kopczyński - Masłowski, Arak, Dyego - Saganowski.

• 0:0 do przerwy po średnim widowisku. W drugiej połowie powinniśmy zobaczyć zupełnie inne jedenastki.

• Koniec pierwszej połowy.

• Igor Lewczuk nieźle powstrzymał atakującego Stanciu. Po chwili sam na sam z bramkarzem wyszedł Nikolić, ale był na spalonym.

• Niezła kombinacyjna akcja Legii przerwana przez sędziego asystenta. Ponownie spalony.

• Nikolić raz jeszcze na spalonym.

• Po centrze z prawej strony boiska Rapy dobrze interweniował Jakub Rzeźniczak.

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego Furmana, ale żaden z legionistów nie zdołał oddać strzału głową.

• Nikolić walczył w polu karnym ze stoperami Steauy, przewrócił sie i domagał karnego, ale nie było na to szans.

• Kolejny źle wykonany stały fragment gry przez Guilherme.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego. Guilherme przewrócił się w starciu z Chipciu w polu karnym Legii i przewrócił rywala. Sędzia dopatrzył się jednak faulu Rumuna.

• Stanciu odważnym wejsciem w pole karne wywalczył rzut rożny.

• Na spalonym znalazł się teraz Nikolić.

• W ostatnich minutach więcej z gry ma Steaua, ale nie przekłada się to na okazje bramkowe.

• Popędził prawym skrzydłem Kucharczyk, ale niecelnie zagrywał w pole karne w kierunku Nikolicia.

• Kolejny rzut rożny dla Steauy nie przyniósł zagrozenia dla bramki Kuciaka.

• Rzut wolny dla Steauy. Piękne uderzenie z 25 metrów Stanciu doskonale broni Kuciak!

• Po centrze Stanciu piłkę piąstkował Kuciak, a po chwili po dośrodkowaniu Rapy Rzeźniczak wybił piłkę na rzut rożny.

• Niezłe dośrodkowanie w kierunku Stanciu, ale ten nie sięgnął piłki. Steaua zdołała jeszcze wywalczyć korner.

• Na spalonym złapany Stanciu.

• Dobra akcja Rumunów, piłka w pole karne do Tanase, ale ten z powietrza uderza wysoko nad poprzeczką!

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme poszybowało poza plac gry.

• Kucharczyk! Teraz skrzydłowy Legii zdecydował się na kąśliwy strzał z dystansu, ale bramkarz Steauy odbił piłkę na korner!

• Słupek! Piękne uderzenie z dystansu Jodłowca trafiło w słupek bramki Steauy! Dobitka Żyry z kolei minęła pustą bramkę Cojocaru!

• Zupełnie źle rozegrany rzut rożny przez Steauę. Zero zagrożenia dla bramki Kuciaka.

• Indywidualny rajd Tanase powstrzymany przez obrońców Legii. Korner dla Steauy, a tymczasem wzmaga się skromny doping dla wicemistrzów Polski na stadionie w Bischofshofen.

• Legia chciała zaskoczyć rywali szybkim wyrzutem piłki z autu, ale Nikolić został powstrzymany przez stoperów z Rumunii.

• Zaczynamy mecz!

• Dla Legii Warszawa jest to pierwszy sparing w trakcie przygotowań do nowego sezonu i zarazem mały rewanż za eliminacje do Ligi Mistrzów sprzed dwóch lat. Dzisiaj Wojskowi zmierzą się ze Steauą bez Michała Pazdana (w sobotę dołączy do zespołu), kontuzjowanego Ivicy Vrdoljaka, a także Ondreja Dudy czy Jakuba Koseckiego.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu sparingowego Legia Warszawa - Steaua Bukareszt.