Sparing: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1 (GALERIA)

Łukasz Łabędzki
Sparing: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1
Sparing: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 0:1 Łukasz Łabędzki
W sobotnim meczu sparingowym ekstraklasowy Ruch Chorzów przegrał w Wilamowicach z pierwszoligowym Rozwojem Katowice 0:1 (0:1). Jedynego gola zdobył dla Rozwoju Joshua Balogun Kayode w 32. minucie meczu. Zobacz zdjęcia z tego spotkania.

Ruch Chorzów: 84. Wojciech Skaba (46, 30. Matúš Putnocký) - 15. Martin Konczkowski (64, 22. Jakub Wagner), 51. Rafał Grodzicki (46, 39. Michał Koj), 2. Mateusz Cichocki (76, 17. Maciej Urbańczyk), 19. Paweł Oleksy (64, 14. Łukasz Siedlik) - 5. Marek Zieńczuk (46, 6. Michał Szewczyk), 4. Łukasz Surma (46, 29. Artur Lenartowski), 17. Maciej Urbańczyk (46, 10. Patryk Lipski), 32. Maciej Iwański (46, 34. Kamil Włodyka), 8. Rołand Gigołajew (46, 16. Kamil Mazek) - 11. Michał Efir (46, 90. Eduards Višņakovs)
Trener: Waldemar Fornalik

Rozwój Katowice: (I połowa) Bartosz Soliński - Kamil Moskal, Łukasz Kopczyk, Przemysław Gałecki, Łukasz Winiarczyk - Tomasz Wróbel, Kamil Cholerzyński, Robert Tkocz, Joshua Balogun Kayode, Piotr Barwiński - Mateusz Broź. (II połowa) Bartosz Soliński - Mikołaj Grzelak, Robert Menzel, Przemysław Gałecki, Daniel Kutarba - Wojciech Król, Szymon Kapias, Rafał Wawrzyńczok, Siedlarz, Paweł Garyga - Mateusz Kwiatkowski
Trener: Marek Motyka

żółta kartka: Soliński

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec)