Cud na Honsiu. Tokyo Verdy przegrywało w 84. minucie 0:3, ale i tak wygrało z ekipą Gifu

Grzegorz Ignatowski
Youtube
Zespół Tokyo Verdy dokonał niemożliwego. W meczu 7. kolejki 2. dywizji japońskiej J-League stołeczna ekipa przegrywała do 84. minuty z Gifu 0:3, by ostatecznie wygrać 4:3.

Jeszcze przed przerwą trzy bramki dla Gifu strzelił Hiroaki Namba. Kiedy wydawało się, że gościom nie może już stać się krzywda, gola dla Tokyo Verdy strzelił Kazuki Hiramoto. Pięć minut później bramkę kontaktową strzelił Masaki Chugo, a w doliczonym czasie gry stan meczu wyrównał Ryugi Sugimoto. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, o zwycięstwie gospodarzy przesądził Hiramoto.