Dwa gole Kamila Bilińskiego w meczu z Universitateą Cluj (WIDEO)

psz
screen
screen screen
Przypomniał o sobie Kamil Biliński. Polski napastnik zdobył dwie bramki dla Dinama Bukareszt w wygranym 3:0 meczu z Universitateą Cluj. Zobacz wideo!

W 19. kolejce rumuńskiej ekstraklasy, Dinamo Bukareszt pokonało przed własną publicznością Universitateę Cluj 3:0. Kamil Biliński wpisał się na listę strzelców w 28. i 93. minucie. Jego zespół zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Polak ma na koncie 10 bramek i spore szanse na tytuł króla strzelców. Lider klasyfikacji - Claudiu Keseru (12 goli), w połowie lutego został sprzedany do klubu z Kataru.