Mecz ligi argentyńskiej przerwany z powodu zamieszek wokół stadionu (WIDEO)

Grzegorz Ignatowski
screen
screen screen
Mecz ligi argentyńskiej pomiędzy Arsenalem de Sarandi i Aldosivi został przerwany w 30. minucie. Sędzia podjął taką decyzję ze względu na zamieszki na trybunach.

Kibice jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zachowywali się agresywnie. Do incydentów dochodziło głównie poza stadionem im. Julio Grondony. Nasilające się zakłócenia porządku oraz agresywne zachowanie fanów na stadionie sprawiły, że sędzia Ariel Penel przerwał mecz przy stanie 1:0 dla Aldosivi. Chwilę później arbiter zakończył spotkanie po tym jak policja poinformowała go, że nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa na stadionie.