• Ronaldo zagrał na pamięć w pole karne do Coentrao, ale Juan Pablo przeciął to podanie

• Strzał Bilica, z rzutu wolnego, prosto w mur

• Faul Diarry na Sangoy'u około 25 metrów na wprost bramki

• Benzema zagrał w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zrozumiał intencji napastnika Realu

• Kontra Realu. Kaka do Ronaldo, ten zagrał do Benzemy, ale uczynił to za mocno i wyrzucił Francuza z pola karnego.

• Dośrodkowanie Cuevas, ale piłka ląduje w rękach Casillasa

• Di Maria minął kilku zawodników gospodarzy, zszedł do środka, oddał strzał, który powędrował daleko od bramki. Lepiej by było gdyby Argentyńczyk zagrał do Ronaldo

• Do piłki po odbiciu Juana Pablo dopadł Higuain podał do Pepe, ale obrońca Realu był na spalonym

• Strzał Ronaldo, ale świetna interwencja Juana Pablo.

• Faul Diarry po lewej stronie boiska

• Gospodarze rozpoczynają drugą połowę!!

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Zawodnicy obu zespołów są już na boisku

• Jesteśmy świadkami słabego i brutalnego spotkania, w którym akcji podbramkowych jest jak na lekarstwo. Sędzia pokazał już 6 żółtych kartek, w tym 2 dla zawodników rezerwowych i wyrzucił jednego z członków sztabu szkoleniowego Realu na trybuny. Real ma zdecydowaną przewagę, ale potrafił zdobyć tylko jedną bramkę. W końcówce pierwszej połowy gospodarze stworzyli kilka dogodnych sytuacji, ale na posterunku był Casillas. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie spotkanie stanie się lepsze.

• Cuevas oddał mocny strzał w kierunku bramki Realu, ale dobra interwencja Casillasa

• Di Maria otrzymał długie podanie, źle przyjął piłkę stracił piłkę na rzecz Suareza, ale nie poddał się poszedł za obrońcą gospodarzy, odzyskał piłkę i niemal z zerowego kąta zdobył bramkę

• Strzał Ronaldo z około 17 metrów, ale wysoko nad bramką. Więcej pożytku byłoby gdyby zagrał na lewą stronę do Marcelo

• Za nami 15 minut spotkania. Póki co nie zachwyca ono swoim poziomem. Real próbuje atakować, ale nie może znaleźć sposobu na mądrą obronę gospodarzy. Miejmy nadzieję, że spotkanie się rozkręci