Bartosz Wartałowicz
Dorota Kułaga
Star Starachowice pokonał Sokoła Sieniawa 6:0. Więcej zdjęć z meczu >>>>>>>>>
Star Starachowice pokonał Sokoła Sieniawa 6:0. Więcej zdjęć z meczu >>>>>>>>>Star Starachowice/ Krzysztof Lis/Marcin Słoka
Star Starachowice pokonał 6:0 Sokoła Sieniawa w ramach meczu 5 kolejki 3 Ligi grupy 4. Zobaczcie zdjęcia i relację z meczu.

Star Starachowice rozgromił 6:0 Sokoła Sieniawa. Dużo działo się po przerwie

Star Starachowice - Sokół Sieniawa 6:0 (1:0)
Bramki: Szymon Kot 22, Konrad Handzlik 58, Włodzimierz Puton 65, Przemysław Śliwiński 78, Piotr Mikos 82, Piotr Stefański 86.
Star: Lipiec – Majdanewycz (61 Styczyński), Jagiełło, Bracik, Zając - Wcisło (61 Mikos), Puton, Handzlik (61 Ambrozik), Duda (68 Kośmider), Kot (73 Stefański) - Śliwiński.
Sokół: Siryk – Ptasznik, Kiełb, Skała, Mróz ż - Więckowski, Persak, Kiełbasa (46 Roga), Frydrych (46 Wawryszczuk), Oziębło ż (70 Cygan) - Kwaczreliszwili.
Sędziował Seweryn Kozub (Brzesko).
Żółta kartka: Handzlik (Star).
Widzów: 400.

Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania

Do przerwy mecz był jeszcze wyrównany. Star prowadził 1:0 po bramce Szymona Kota w 22 minucie. W drugiej odsłonie spotkania rozegranego w Ożarowie podopieczni Tadeusza Krawca wypunktowali rywala. Zdobyli pięć bramek i odnieśli wysokie zwycięstwo 6:0.

-Sześć zdobytych bramek świadczy o tym, jaką mieliśmy przewagę. Sieniawa do momentu straty pierwszej bramki mądrze się broniła, trzeba było uważać na stałe fragmenty gry, Po drugiej bramce poszło z górki. Odebraliśmy nadzieję rywalom na korzystny wynik