• KONIEC! Stomil pewnie pokonuje Chojniczankę 3:0.

• Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Kieruzel uderzał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• W Olsztynie na zmianę wyniku się nie zanosi...

• Piotr Głowacki ukarany żółtą kartką.

• Niedokładność i niecelność to coś, co przemawia przez grę Chojniczanki w trakcie dzisiejszego spotkania.

• Rafał Siemaszko uderzał na bramkę Stomilu, ale piłka powędrowała ponad poprzeczkę.

• Siły wyrównały się, co poczuli piłkarze Chojniczanki i walczą o zdobycie gola honorowego.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance, Lisowski wejdzie za Gancarczyka.

• Stomil także będzie kończył w dziesiątkę! Arkadiusz Mroczkowski ukarany czerwoną kartką.

• Mocno niecelny strzał Pawła Zawistowskiego.

• Goście jeszcze próbują zdobyć chociażby bramkę honorową, ale nie potrafią przedostać się nawet pod bramkę Stomilu.

• Dośrodkowanie Chojniczanki z rzutu wolnego, Skiba pewnie przechwytuje futbolówkę.

• Chojniczanka na kolanach. Goście przegrywają już 0:3 i grają w dziesiątkę. Ten mecz jest już chyba rozstrzygnięty.

• Goooooool! Darmochwał!!!

• Siemaszko po wejściu z ławki rezerwowych bardzo dobrze prezentuje się na boisku, przed chwilą uderzał, jednak mocno niecelnie.

• Stomil bliski zdobycia gola! Jamróz uderzał na bramkę Chojniczanki głową, ale Dumieński w ostatniej chwili wybija piłkę!

• Witalij Bierezowski ukarany żółtą kartką.

• Chojniczanka ma teraz poważne kłopoty. Nie dość, że przegrywa już 0:2, to jeszcze będzie grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Niedzieli.

• Bartłomiej Niedziela zostaje ukarany czerwoną kartką i wyrzucony z boiska.

• Zawistowski uderzał piłkę z rzutu wolnego, wydawało się, że piłka ta zagrozi bramce Sikby, jednak nic takiego się nie stało.

• Zmiana w Chojniczance, za Chyłę wejdzie Siemaszko.

• Zmiana w Stomilu, Mroczkowski wejdzie za Szymonowicza.

• Zmiana w Chojniczance, za Radlera wejdzie Iwanicki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Stomil Olsztyn prowadzi z Chojniczanką 2:0!

• Mikołajczak ukarany żółtą kartką za symulacje i próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Mikołajczak przed szansą zdobycia gola, ale nieznacznie się pomylił.

• Dawid Szymonowicz doznał jakiejś kontuzji, ale na szczęście po chwili wrócił na plac gry.

• Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki nie przynosi efektów.

• Do końca pierwszej połowy pozostało nieco ponad dziesięć minut, Stomil wypracował sobie dobrą przewagę przed drugą częścią meczu.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Przemysław Pietruszka, ale bez powodzenia.

• Świetny strzał z dystansu Łukasza Jeglińskiego, piła wpadła w samo okienko.

• Goooool!!! Łukasz Jegliński!

• Tomasz Wełna ukarany żółtą kartką.

• Mocny strzał Przemysława Pietruszki z dystansu, nie zagroził jednak Piotrowi Skibie.

• Chojniczanka stara się doprowadzić do wyrównania, ale w grze tego zespołu widać wiele niedokładności.

• Paweł Głowacki ukarany żółtą kartką.

• Świetna akcja Stomilu zakończona golem Pawła Łukasika, po którego strzale piłka wpadła do siatki między nogami Michała Dumieńskiego.

• Gooooool!! Paweł Łukasik!!

• Michał Dumieński nie musiał nawet interweniować, bowiem strzał na jego bramkę był bardzo niecelny.

• Ależ zamieszanie pod bramką Chojniczanki. Defensorzy gości zupełnie pogubili się, na szczęście żaden gracz Stomilu nie wpakował piłki do siatki.

• Efektowny rajd Jamróza, dzięki któremu gracz ten pokonał dwóch zawodników Chojniczanki, zatrzymał koniec końców Markowski.

• Gol dla Chojniczanki....Nic z tego! Marek Gancarczyk w prawdzie pokonał Piotra Skibe, ale sędzia dopatrzył się w tej sytuacji spalonego.

• Nieco dłużej przy piłce utrzymują się jak na razie goście. Piłkarze Stomilu umiejętnie bronią się na własnej połowie.

• Niezła akcja Niedzieli, który dośrodkowywał do Gancarczyka, ten jedna stracił futbolówkę tuż przed polem karnym Stomilu.

• Obraz gry najlepiej odda chyba fakt, że po blisko siedmiu minutach gry żadna ze stron nie oddała nawet strzału na bramkę. Nawet niecelnego.

• Nie jest to porywające widowisko jak na razie. Obie drużyny sprawiają wrażenie, jakby remis w zupełności ich zadowolił.

• W pierwszych minutach tej połowy niewiele dzieje się na boisku w Olsztynie. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczynają goście z Chojnic!

• Biorąc pod uwagę wyniki wczorajszych spotkań zwycięzca dzisiejszego starcia może wskoczyć na 5. pozycję w tabeli.

• Obie drużyny są na ten moment sąsiadami w ligowej tabeli, obie mają na swoim koncie po 19 punktów, co daje im kolejno 8. (Stomil) i 9. (Chojniczanka) miejsca.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Stomil - Chojniczanka LIVE! Starcie sąsiadów w tabeli.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal, Czerwiński, Iwanicki, Laskowski, Lisowski, Piechowiak, Siemaszko.

• Rezerwowi piłkarze Stomilu: Mieczkowski, Koprucki, Mroczkowski, Shibamura, Kato, Trzeciakiewicz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice!