1

Widzew Łódź

3

• Zapraszamy na kolejne relacje live!

• Sędzia z Krakowa w tym momencie kończy spotkanie. Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 1:3. Pierwsza połowa do zapomnienia, w drugiej na pewno działo się o wiele więcej.

• Napastnik Stomilu Łukasz Jamróz zmniejsza rozmiary porażki.

• Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Mateusz Janiec.

• Batrovic kolejny raz do Wrzesińskiego. Jego strzał jednak zablokowany.

• Jegliński wpadł w pole karne, minął dwóch obrońców, jego strzał zatrzymał się na trzecim.

• Pomiędzy tymi bramkami ukarany żółtą kartką został Igor Skoba.

• Błąd Mieczkowskiego. Bramkarz gospodarzy podał piłkę do wprowadzonego przed chwilą Mariusza Rybickiego a ten pokonał go z łatwością.

• GOOOLLLL!!! SZOK W OSTRÓDZIE!!!!! 0:3!!!!!

• Rybicki wchodzi za Roka Strausa.

• Przy piłce znalazł się Batrovic i zagrał piłkę do Konrada Wrzesińskiego, który pewnie umieścił ją w bramcę.

• GOOOOLLL!!! 0:2!!!!

• Skoba wchodzi za Maczułenko.

• Ogromne szczęście Widzewa. Zawodnicy Stomilu ograli obronę gości, ale strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Duże nerwy w poczynaniach gospodarzy, często faulują i nadal nie potrafią się przeciwstawić nieźle grającym łodzianom.

• Piłki z rzutu wolnego nikt nie przecina i mija ona bramkę Stomilu.

• Ładny zwód Kwieka, mija przedostatniego obrońcę Stomilu to może być czerwona kartka, nie jednak żółta dla Arkadiusza Czarneckiego.

• Maciej krakowiak pewnie broni strzał zawodnika gospodarzy Maczułenki.

• Z boiska schodzi strzelec Bramki Liridon Osmanaj, a wchodzi Velijko Batrovic.

• Tą ostatnią akcję Stomilu zepsuł niemiłosiernie Łukasz Jamróz.

• Prosty błąd Nowaka, ale piłkarze nie skorzystali z tego prezentu.

• Z boiska schodzi ukarany w pierwszej połowie żółtą kartką Volodomyr Koval. Zmienia go Jamróz.

• Tymczasem uderza z jedenastu metrów Piotr Głowacki, ale strzał zablokowany

• Widzew co raz bardziej aktywny. Kasperkiewicz co chwilę uruchamia aktywnego w drugiej połowie Krystiana Nowaka.

• Nowak do linii końcowej, strzela z ostrego konta i broni zmiennik Skiby.

• Słoweniec po podaniu z głębi pola wybiegł za plecy obrońców i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOLLLLL!!!! WIDZEW!!!! OSMANAJ!!!!!

• Fatalnie wykonany rzut wolny przez łodzian.

• Maczulenko w starciu z przeciwnikiem i sędzia wyciąga ''żółtko". Rzut wolny dla Widzewa.

• Piotr Głowacki lewą stroną, wrzuca w pole karne, ale obrońcy Widzewa wybijają tą piłkę.

• Kasperkiewicz do Kwieka, centra - jednak schowany za obrońcami nie poradził sobie z tą piłką.

• Dobra akcja Stomilu, Jegliński strzela ale obok bramki.

• Żółta kartka dla Głowackiego, Pawła Głowackiego.

• Nieudana próba Dawida Kwieka. Niestety niecelnie zagrywa na bramkę Mieczkowskiego,.

• Wrzesiński ostro zaatakował zawodnika Stomilu, ewidentnie spóźnił się z zagraniem, ale sędzia na razie nie wyciąga kartonika. Jak na razie Bierezowski opatrywany na murawie, widać krew.

• Faulowany w środku pola Janusz Bucholc.

• Zmiana stylu gry Stomilu Olsztyn. Widzew może mieć problemy.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania. Niestety bez Piotra Skiby.

• Piotr Skiba został odwieziony do szpitala. Dawid Mieczkowski stanie teraz w bramce.

• Kibice Stomilu głośno kibucują swojemu zespołowi.

• Po 45. minutach widowisko nie zwala z nóg. Możliwe będą zmiany. Rezerwowi w przerwie trenują na płycie boiska.

• Sędzia kończy bezbarwną pierwszą połowę. Widzew mógł prowadzić, ale Wrześniewski uderzył wprost w głowę bramkarza Piotra Skiby. Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:0. Zapraszamy za 15 minut.

• Za symulowanie żółtą kartkę dostaje Volodomyr Koval.

• Sędzia Krasny dolicza 3 minuty.

• Główka Kimury, ale jest to prosta piłka dla Piotra Skiby.

• Może dobrze, że fani Widzewa nie widzą gry swojego zespołu bowiem łodzianie w nadarzających się okazjach oddają piłkę do tyłu zamiast strzelać lub ruszyć do przodu.

• Kosuke Kimura wrzuca za plecy w pole karne, piłka spada pod nogi Nishiego, ale ten nie wiadomo dlaczego nie oddaje strzału.

• Straus do Kwieka, ten wrzuca ale jest to kolejna strata piłki przez złe jej rozegranie.

• Dawid Kwiek próbował dośrodkować, ale był to raczej centrostrzał, który ominął bramkę.

• Mamy dłuższą przerwę. Mirosław Jabłoński patrzy z niepokojem w stronę Skiby, ale ten nagle wstaje i będziemy mogli wznowić grę. Bramkarz Stomilu nagrodzony za powrót oklaskami.

• Podczas ostatniej interwencji ucierpiał Piotr Skiba i jest chwilowo opatrywany przez sztab medyczny.

• Mroziński podaje do Wrzesińskiego, ładny strzał ale zawodnik Widzewa trafia w głowę bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam. Najlepsza jak dotąd sytuacja w tym meczu.

• Kwiek nie podał do Kimury, a wydawało się, że to podanie może być kluczowe dla łodzian.

• Mroziński bezsensownie fauluje i kara w postaci kartki.

• W składzie Widzewa jest kilku zawodników z ekstraklasowym stażem, ale na razie tego nie widać.

• Groźnie niedaleko pola karnego Stomilu, ale nie ma strzału przyjezdnych.

• Głupie zachowanie Kimury. Kopnął piłkę po gwizdku sfrustrowany złym zagraniem. Bez konsekwencji, sędzia nie karze Japończyka.

• Głośno na stadionie. Kibice z Olsztyna przyjechali tu w mocnym składzie i głośno dopingują swoich pupili. Szkoda, że zabrakło fanów z Łodzi.

• Obie drużyny na razie boją się zaatakować. Widzew ''klepie'', Stomil na to wszystko patrzy, a jak przejmie piłkę to nie potrafi dłużej się przy niej utrzymać.

• Widzew wydaje się przeważać, ale jest to spowodowane ciągłym utrzymywaniem się przy futbolówce. Stomil nie potrafi zainicjować składnej akcji.

• Koval został i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę w górę. Spalony.

• Sędzia gwiżdżę bowiem faulowany w polu karnym był Skiba, z murawy podniósł się dopiero po chwili.

• Wrzesiński dopuścił do centry, ale na szczęście dla przyjezdnych nikt nie przeciął tej wrzutki.

• Znów atak pozycyjny Widzewa, ale Kasperkiewicz kopie gdzieś na aferę i Stomil przechwytuje piłkę.

• Niebezpieczna akcja Stomilu z kontry, ale zawodnik Stomilu się pospieszył i łodzianie dobrze złapali go na spalonym.

• Pierwsza dobra i składna akcja Stomilu. Paweł Głowacki wstrzelił piłkę w pole karne Krakowiaka, ale ten na posterunku.

• Stomil ustawił się na kontry. Widać, że dają pograć łodzianom. Kolejna wrzutka i znów nikogo z Widzewiaków nie ma w polu karnym.

• Teraz Widzew bliżej bramki, dośrodkowanie w pole karne ale łapie Skiba.

• Widzew próbuje grać do przodu, ale więcej jest gry wrzesz, wiele podań jak to u Stawowego. Gra Łodzian może jednak irytować, bo nic z ich akcji się groźnego dla przeciwnika nie klaruje.

• Piotr Skiba ratuje gospodarzy przed rzutem rożnym, bowiem ten strzał nie mógł zagrozić bramkarzowi Stomilu.

• Pierwsze 10 minut dla gości. Widzew utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Łodzianie notują wiele niepotrzebnych strat.

• Faulowane Szymonowicz, rzut wolny dla Stomlu.

• Stomil próbował ale nie był to atak, który mógł zaskoczyć Widzewiaków. Od bramki Krakowiak.

• Faul Piotra Głowackiego na środku boiska. Rzut wolny dla gości.

• Kolejna akcja Widzewa, ale niecelna wrzutka i wybijają piłkę daleko obrońcy Stomilu.

• Widzew pierwszy raz atakuje, ale niecelne podaje w pole karne gospodarzy.

• Sędzia Sebastian Krasny z Krakowa rozpoczyna to spotkanie.

• Na ławce rezerwowych trener gości Wojciech Stawowy posadził dziś takich graczy jak: Matko Perdijić, Julien Tadrowski, Szymon Zgarda, Veljko Batrović, Mateusz Janiec, Bartłomiej Kasprzak, Mariusz Rybicki

• Ze składami obu ekip możecie się już zapoznać na naszej stronie z livem. Na ławce rezerwowych Stomilu Olsztyn zasiądą: Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Mroczkowski, Igor Skoba, Michał Trzeciakiewicz, Łukasz Jamróz, Karol Żwir.

• Już za pół godziny rozpocznie się bardzo interesujące spotkanie. Stomil, który będzie debiutował na stadionie w Ostródzie podejmie jako gospodarz Widzew Łódź. Zwycięstwo dla obu klubów jest bardzo ważne. Olsztynianie chcieliby się zbliżyć do pierwszej trójki, i powiększyć przewagę nad Olimpią Grudziądz, która to właśnie po zwycięstwie nad Wigrami zrównała się punktami ze Stomilem. Oba kluby mają po 36 punktów. Natomiast Widzew jest nadal na ostatniej pozycji w tabeli i musi punktować. Wojciech Stawowy zapowiada walkę, ale faworytem pozostają okupujący 4. miejsce w tabeli olsztynianie. Emocji na pewno nie zabraknie. Na relację live zapraszamy od godziny 19:00.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - WIDZEW ŁÓDŹ

Dolcan Ząbki - Widzew Łódź 2:1

Sytuacja ligowa Widzewa jest beznadziejna. Łodzianie z zaledwie dziesięcioma punktami na koncie od kilku kolejek permanentnie okupują ostatnie miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało się w tej kwestii zmienić. Zespół Wojciecha Stawowego w ubiegłym tygodniu wywalczył remis z Arką Gdynia, ale zapisał na swoim koncie w poprzednich starciach porażkę z GKS-em Tychy, a także...walkowera, jaki został przyznany Widzewowi z powodu odwołania meczu z Sandecją w związku z zawieszeniem licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach 1. ligi.

W sobotę Widzew zmierzy się ze Stomilem Olsztyn, który także puka do drzwi Ekstraklasy. Ekipa Mirosława Jabłońskiego jest obecnie czwartą siłą pierwszoligowych rozgrywek i chociaż do liderującego Zagłębia i Termaliki traci aż jedenaście punktów, wciąż wierzy w awans.