Szósta bramka Grosickiego. Będzie transfer do Galatasaray?

Jacek Czaplewski
Kamil Grosicki strzelił swojego szóstego gola w tym sezonie, a jego Sivasspor pokonał na własnym terenie "czerwoną latarnię" ligi tureckiej, Ankaragucu 3:0.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 15 minucie, gdy do siatki trafił nigeryjski napastnik, Michael Eneramo. Minutę później było już 2:0 za sprawą Kamila Grosickiego, który wykorzystał podanie Eneramo. Wynik spotkania ustalił w 67 minucie Cihan Ozkara (asystował Kadir Bekmezci). 10-krotny reprezentant Polski przebywał na boisku przez 90 minut.

Dla Sivassporu było to ósme zwycięstwo w lidze, w której z dorobkiem 31 punktów po 20 kolejkach, zajmuje piąte miejsce. Warto odnotować, że w zeszłym sezonie, klub Kamila Grosickiego zajął dopiero piętnastą lokatę, do końca broniąc się przed spadkiem.

Sivasspor - Ankaragucu 3:0 (2:0)