• KONIEC SPOTKANIA. BEŁCHATÓW WYPUNKTOWAŁ TERMALIKĘ 2:0.

• Arbiter spotkania doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Schodzi Tomasz Wróbel, w jego miejsce Mateusz Mak.

• Goście mądrze utrzymują się przy piłce zabierając gospodarzom cenny czas.

• Bożok już nie wejdzie na boisko. W jego miejsce Paweł Giel.

• Bożok z urazem schodzi przy pomocy kolegów poza boczną linię boiska.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Trener Moskal wzmacnia ofensywę i wprowadza Jana Pawłowskiego w miejsce Rybskiego.

• Gospodarze nie otrząsnęli się jeszcze od pierwszego ciosu, a otrzymali następny! Nowak obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce Buzały był bezradny.

• GOOOL! PAWEŁ BUZAŁA!

• Skołorzyński niecelnie wchodził wślizgiem, Wróbel minął obrońcę Termaliki u z prawej strony pola karnego uderzył w niemal samo okienko bramki Nowaka. Wspaniały strzał!

• GOOOOL! TOMASZ WRÓBEL!

• Pawlusiński uderza z rzutu wolnego ponad murem, jednak zbyt lekko i piłkę wyłapuje Stachowiak.

• Szmatiuk ściąga do ziemi Sobczaka.

• Bożok groźnie uderza z rzutu wolnego, piłka przelatuje ponad murem, ale także minimalnie ponad poprzeczką.

• Skołorzyński fauluje Wróbla na 20. metrze od bramki Nowaka.

• Zmiana w zespole gości. Schodzi Michał Mak, w jego miejsce Paweł Buzała.

• Zmiana w zespole gości. Z boiska schodzi Biskup, w jego miejsce debiutujący Damian Piotrowski.

• Mocna odpowiedź gości! Horvath strzela także sprzed pola karnego, jednak dużo bliżej słupka, niż przed chwilą Wróbel.

• Wróbel dostaje piłkę na 30. metrze i od razu decyduje się na strzał, który jest jednak mocno niecelny i przelatuje kilka metrów od lewego słupka bramki Nowaka.

• Żółta kartka dla Horvatha.

• Ciekawie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Pawlusiński przed pole karne do Horvatha, jego strzał zablokowany, ale piłka spada pod nogi Nalepy. Stoper Termaliki także trafia w obrońcę.

• Stulin fauluje przed własnym polem karnym.

• Pleva zagrywa z prawej strony w pole karne, tam w 200 procentowej sytuacji znalazł się Sobczak, ale znów Stachowiak wspiął się na wyżyny możliwości i nie przepuścił piłki.

• Biskup po ładnej akcji dośrodkowuje w pole karne z lewej strony boiska. Tam szczupakiem już wchodził Pawlusiński, ale uprzedzony przez Stulina.

• Nieudane crossowe podanie Barana przejmuje Nowak.

• Świetna prostopadła piłka od Wacławczyka w kierunku Maka. Nowak ryzykownie wychodzi jednak przed pole karne i zażegnuje niebezpieczeństwu.

• Kosowski z rzutu rożnego, Szmatiuk wychodzi w górę ale nie dosięga piłki na tyle aby skierować ją w światło bramki.

• Dariusz Jarecki nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce Damian Skołorzyński.

• Sam Jarecki podczas interwencji nabawił się urazu i teraz leży na murawie.

• Jarecki fauluje na lewej stronie, na wysokości piątego metra.

• Pierwszy gwizdek drugiej połowy właśnie zabrzmiał na stadionie w Niecieczy. Rozpoczęli goście.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie.

• Pierwsza połowa ku zdziwieniu wielu pod dyktando gospodarzy. "Słoniki" grają wysokim pressingiem i wymuszają liczne błędy na defensorach gości. Po pierwszej połowie na zawodnika spotkania wyrasta jednak Adam Stachowiak, który dzielnie strzeże swej bramki i dokonuje niebywałych rzeczy. Chwila oddechu i wracamy na stadion w Niecieczy!

• Koniec pierwszej części spotkania. Termalica - Bełchatów 0:0

• Jedna minuta doliczona.

• Biskup świetnie przyjął przekątną piłkę, zwiódł Stulina i oddał strzał na bramkę, ale piłka obok bramki. Po momencie znów spróbował Pawlusiński, ale także obok.

• Stulin traci pikę pod własną bramką, Piątek wychodzi sam na sam ze Stachowiakiem, ale ten znów pokazuje swoją wyższość i broni jego uderzenie, a moment później także dobitkę Pawlusińskiego.

• Kosowski dośrodkowuje z lewej strony w pole karne Termaliki, ale piłka zbyt wysoko szybuje i mija wszystkich w polu karnym.

• Kolejny raz Pawlusiński uderza na bramkę, ale tym razem strzał "Plastika" niecelny.

• Miro Bożok wchodzi wślizgiem i wygrania piłkę Plevie. sędzia uznaje jednak, że zagranie było zbyt niebezpieczne.

• Baran zagrywa genialną prostopadłą piłkę, Mak wychodzi "oko w oko" z Nowakiem, posyła piłkę obok bramkarza, ale sędzia podnosi chorągiewkę - spalony.

• Kopia akcji sprzed chwili. Tym razem z lewej strony uderza Biskup, jednak mocniej niż Pawlusiński, ale Stachowiak wyciąga się jak struna i przebija piłkę nad poprzeczkę! Fenomenalny strzał, jeszcze lepsza parada!

• Po rzucie rożnym główkuje Baran, jednak wysoko nad bramką gospodarzy.

• Wróbel z lewej strony centruje w pole karne, Jarecki wybija piłkę wprost pod nogi Kosowskiego, ten uderza, ale Nowak był na miejscu.

• Kolejna strata bełchatowian blisko własnej bramki, kolejna jednak bez konsekwencji.

• Biskup z rzutu rożnego wprost w ręce Stachowiaka.

• Pawlusiński z lewej strony, z wysokości trzydziestu metrów uderza podkręconą piłkę na długi słupek bramki Stachowiaka, który popisuje się fenomenalną interwencją!

• Pawlusiński przejmuje piłkę w granicach 40. metra i bez wahania decyduje się na strzał, piłka jednak leci daleko od celu.

• W grze Termaliki widać już rękę Kazimierza Moskala. Jego drużyna momentami gra na prawdę wysokim i agresywnym pressingiem.

• Tym razem kontratak gości, Kosowski dwukrotnie wrzuca piłkę z lewej strony w pole karne ale tylko rzut rożny.

• Gospodarze założyli wysoki pressing co poskutkowało odbiorem piłki, ale Rybski zamiast uderzać niecelnie zagrał do Sobczaka.

• Kapitan gospodarzy stoi już na nogach i wraca na boisko.

• Karol Piątek leży na boisku opatrywany przez klubowych lekarzy.

• Termalica wyszła z kontrą, ale w ostatniej fazie akcji Piątek wykonał jeden zwód za dużo. Aut z prawej strony boiska dla gospodarzy.

• Horvath zagrywa piłkę za linię obrony Bełchatowa, tam walczą Sobczak i Wilusz, ale stoper gości efektownym wślizgiem wygarnia piłkę.

• Strata Basty, Rybski zagrywa "w ulicę" do Sobczaka, ale Szmatiuk wyczuł intencje gospodarzy.

• Aktywny przy linii trener Kazimierz Moskal.

• Długo konstruowali atak bełchatowianie, ale dośrodkowanie z prawej strony Maka było bardzo niecelne.

• Wacławczyk dostaje piłkę przed polem karnym, zagrywa prostopadle do Maka, Nowak wygarnia piłkę w ostatniej chwili.

• Horvath decyduje się na strzał z dystansu, piłka odbija się od Wilusza, ale Stachowiak nie dał się zaskoczyć i wyłapał trudną piłkę.

• Szansa dla gospodarzy po rzucie wolnym, ale Czerwiński nie doskakuje do dośrodkowania Pawlusińskiego, później piłka w rękach Stachowiaka.

• Błąd Wilusza w przyjęciu piłki, Termalica wychodzi z kontratakiem, ale Pawlusiński jest faulowany w prawym narożniku boiska.

• Wacławczyk z dystansu, Nowak na rzut rożny.

• Od samego początku bardzo aktywny Michał Mak.

• Mak z prawej strony drybluje i zagrywa płasko w pole karne, piłka w rękach Nowaka.

• Rozpoczynamy sezon piłkarski w Niecieczy! Od środka gospodarze

• Piłkarze już przygotowują się do wyjścia. Pierwszy gwizdek już za moment, a sędzią dzisiejszego spotkania Rafał Greń.

• Termalica rozegrała już mecz w tegorocznej edycji Pucharu Polski. W I rundzie rozgrywek "Słoniki" wyeliminowały Wigry Suwałki wygrywając 2:1 po bramkach Piątka i Sobczaka.

• W ubiegłym sezonie obie drużyny szybko pożegnały się z Pucharem Polski: Termalica odpadła w I rundzie ulegając ŁKS-owi 0:2, GKS nie dał rady Podbeskidziu Bielsko-Biała i przegrał 0:3 w 1/16 rozgrywek.

• Ławki rezerwowych: Termalica: Budka, Ceglarz, Piotrowski, Skołorzyński, Lipecki, Kaczmarczyk, Pawłowski Bełchatów: Budziłek, Lacić, Grzelak, Sawala, Giel, Mateusz Mak, Buzała

• Czas na składy obu drużyn: Termalica: Nowak, Piątek, Czerwiński, Nalepa, Jarecki, Biskup,Pleva, Horvath, Pawlusiński, Rybski, Sobczak Bełchatów:Stachowiak, Basta, Szmatiuk, Wilusz, Stulin, Baran, Wróbel, Bożok, Wacławczyk, Kosowski, Mak

• Po letniej przerwie wielka piłka wraca do Niecieczy. Już na początku gospodarze zostali wystawieni na nie lada próbę: rywalem Termaliki będzie dziś GKS Bełchatów. Początek spotkania o 17:00.