Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Miedź Legnica

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

Miedź Legnica

1

• Grająca w dziesiątkę Miedź zdobyła gola w doliczonym czasie gry, ale sędzia zakończył spotkanie! Termalica przerwała passę trzech meczów bez zwycięstwa i pokonała legniczan 2:1!

• GOOOL! RADOSŁAW BARTOSIEWICZ!!!!!

• Dośrodkowanie Garucha na głowę Wojciecha Łobodzińskiego,ten w świetnej sytuacji uderza nad poprzeczką!

• Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką.

• Plizga zagrał do Kaczmarczyka, który chciał uderzać na bramkę Miedzi, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Mimo gry w osłabieniu Miedź mądrze się broni i nie pozwala gospodarzom przedostać się pod własną bramkę.

• Ostatnia zmiana także w Miedzi, Tadasa Labukasa zmieni Jakub Chrzanowski.

• Ostatnia zmiana w Termalice, Dawid Kamiński wejdzie za Mateusza Janeczko.

• Tym razem uderzał Szczepaniak, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką gospodarzy.

• Emil Drozdowicz przechwycił futbolówkę i zagrał w kierunku Mateusza Janeczko.Zrobił to jednak zbyt mocno.

• Plizga zagrał do Jareckiego, ale Woźniczka przerywa tę akcję niezłym wślizgiem.

• Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

• Bartosz Kopacz pakuje piłkę do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

• Bardzo niewygodny strzał Dawida Plizgi, na szczęście dla Miedzi broni Budzyński.

• Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska. Goście grają w osłabieniu, ale mimo to nie poddają się i nadal szukają okazji do zdobycia gola.

• I kolejna zmiana, tym razem Plevę zastąpi Kaczmarczyk.

• Zmiana także w Miedzi, za Jorge Kadu wejdzie Mateusz Szczepaniak.

• Dalibor Pleva stracił piłkę w polu karnym "Słoników", ale po chwili odzyskał ją i w ostatniej chwili podał do Dawida Plizgi. Ten zaś w doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę Miedzi.

• Pierwsza zmiana w Termalice, za Czerwińskiego wejdzie Kopacz.

• Gospodarze prowadzą, ale nadal chcą podwyższyć prowadzenie. Przed chwilą groźnie, ale niecelnie uderzał Jakub Czerwiński.

• Adrian Cierpka fauluje Jareckiego i otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• Łobodziński zagrywał piłkę z rzutu wolnego prosto w pole karne Termaliki, defensorzy "Słoników" wybijają ją daleko od własnej bramki.

• Czerwiński stracił piłkę na rzecz Garucha.

• Żółtą kartką ukarany Adrian Cierpka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Termalica prowadzi z Miedzią 2:0!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Adrian Chomiuk został ukarany żółtą kartką.

• Niezła wrzutka w pole karne Wojciecha Łobodzińskiego, ale defensorzy Termaliki wybijają futbolówkę.

• Zapowiadało się na groźną akcję gospodarzy, Plizga zagrał do Kupczaka, ale ten zbyt mocno uderzył piłkę, która powędrowała daleko od bramki Miedzi.

• Janeczko dostrzegł przed polem karnym Plizgę, chciał zagrać do niego futbolówkę, ale zabrakło w tej sytuacji precyzji.

• Łobodziński został sfaulowany przez Chomiuka. Miedź będzie miała rzut wolny.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Wojciecha Łobodzińskiego, obrońcy Termaliki nie mieli problemu z wybiciem piłki.

• Jarecki zbyt mocno zagrywał do Drozdowicza, który nie był w stanie opanować piłki.

• Jakub Czerwiński ukarany żółtą kartką.

• Trener Miedzi decyduje się na pierwszą zmianę. Grzegorz Bartczak zastąpi Adriana Mrowca.

• Dośrodkowanie Jareckiego w pole karne na głowę Czerwińskiego, który w świetnej sytuacji trafił tylko w poprzeczkę. Do futbolówki dobiegł jednak Kupczak, który skutecznie ją dobił pokonując "szczupakiem" Budzyńskiego.

• GOOOOL!!! MATEUSZ KUPCZAK!!!

• Kolejna groźna akcja gospodarzy! Piłka z głębi pola powędrowała w kierunku Dawida Plzigi, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Budzyńskim, ale nie wykorzystał tej niemalże stuprocentowej sytuacji i przestrzelił!

• To goście mieli przewagą na boisku, ale gola strzeliła Termalica! Dawid Plizga po rzucie wolnym pewnym strzałem pokonał Dominika Budzyńskiego.

• GOOOOOL!! DAWID PLIZGA!!!

• Rzut karny dla Miedzi, dośrodkowanie w pole karne, ale sędzia odgwizduje faul piłkarze drużyny gości i grę od własnej bramki wznowił Nowak.

• Próba wyprowadzenia kontrataku przez gospodarzy, ale Janeczko niecelnie zagrywał w kierunku Drozdowicza.

• Powoli zarysowuje się przewaga Miedzi, goście coraz śmielej poczynają sobie w polu karnym gospodarzy. Piłkarze Termaliki jak na razie skutecznie się bronią, często wybijając piłkę na oślep.

• Piłkarze obu drużyn popełniają bardzo dużo niepotrzebnych błędów, co psuje nieco widowisko.

• Kadu walczył o piłkę z Czerwińskim na linii pola karnego, sędzia odgwizdał faul napastnika Miedzi.

• Pleva zagrał w kierunku Jareckiego, ten z kolei dośrodkowywał, a mógł podać do lepiej ustawionego Chomiuka.

• Czerwiński tuż przed polem karnym zagrywał do Drozdowicza, ale ten zdaniem sędziego dopuścił się faulu na rywalu.

• Midzierski uderzał z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę Termaliki, ale trafił w sam środek.

• Tadas Labukas nieprzepisowo zatrzymywał rywala, skończyło się tylko na słownym upomnieniu od sędziego.

• Cierpka dośrodkowywał w pole karne, ale gospodarzy skutecznie przerwali ten atak.

• Nieudane dośrodkowanie Wojciecha Łobodzińskiego i piłka wpada w ręce Sebastiana Nowaka.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, ale Janeczko nie stworzył zagrożenia pod bramką Miedzi.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Biskup, Kamiński, Włodyka, Kopacz, Kaczmarczyk, Paluchowski.

• Rezerwowi Miedzi: Smug, Bartczak,. Szczepaniak, Chrzanowski, Kakoko.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - MIEDŹ LEGNICA

Termalica - Okocimski Brzesko 4:0

Drużyna z Niecieczy po kapitalnej jesiennej części sezonu, w której cały czas była na prowadzeniu w ligowej tabeli, przeżywa teraz trudne chwile. Do prowadzącego w tabeli Zagłębia Lubin traci już cztery punkty, natomiast do drugiej Wisły Płock trzy. Niecieczanie w trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, co jak na zespół walczący o najwyższe cele w I lidze jest bardzo marnym dorobkiem. Zespół Termaliki chcąc nadal liczyć się w rywalizacji o awans do Ekstraklasy, musi jak najszybciej wrócić do podobnej dyspozycji, jaką prezentował w jesiennej części sezonu.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na wiosnę straciliśmy już zdecydowanie za dużo punktów. Bardzo źle spisujemy się szczególnie w meczach wyjazdowych, w których nie zdobyliśmy jeszcze ani jednego "oczka" - przypomina trener Piotr Mandrysz. - Na razie nie stresujemy się jednak meczami wyjazdowymi, gdyż najbliższe dwa spotkania, z Miedzią Legnica i Stomilem Olsztyn, rozegramy na własnym boisku. Koniecznie musimy je wygrać.

Rywalem Termaliki będzie Miedź Legnica, która po 25 kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce i w tym sezonie nie ma już szans na walkę o najwyższe cele.

Przede wszystkim cieszę się, że poprawiła się nasza sytuacja kadrowa. W pełni sił jest już bramkarz Dawid Smug, a w czwartkowej grze wewnętrznej zagrają też Kevin Lafrance i Grzesiek Bartczak, więc wygląda na to, że i na nich mogę już liczyć w Niecieczy. To oznacza, że jest większa rywalizacja w defensywie i mamy większy wybór – mówi przed meczem trener Miedzi, Janusz Kudyba.