Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 Wigry Suwałki

2

Wigry Suwałki

0

• KONIEC MECZU! TERMALICA WYGRYWA Z WIGRAMI SUWAŁKI 2-0!

• Termalica dlugo utrzymywała się w narożniku, ale w końcu błyskotliwym podaniem popisał się Biskup do Kaczmarczyka, ten w polu karnym odegrał do Drozdowicza, a napastnik Termaliki z kilku metrów strzelił ponad bramką!

• Sędzia dolicza jeszcze 4 minuty.

• Rafalskis do Adamka, ten w polu karnym przełożył sobie piłkę na lewą stronę, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Czerwiński i zapobiegł dzięki temu utracie bramki!

• Zaostrzył się mecz w Niecieczy. Za faul na Kamińskim ukarany Rafalskis.

• Kaczmarczyk ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

• Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Wichtowskiego! Wigry w 10!

• Ostatnia zmiana w Termalice. Za Plizgę wchodzi Sołdecki. Wydaje się, że trener Mandrysz chce zagęścić środek boiska i zabezpieczyć się przed zagrożeniem wynikającym z zagrywania wysokich piłek w pole karne.

• Chomiuk niepozornym podaniem z rzutu wolnego z połowy boiska stworzył świetną sytuację swoim kolegom, ale w polu karnym nie zrozumieli się Biskup z Drozdowiczem.

• Kolejna zmiana w Termalice. Schodzi Janeczko, a wchodzi Kamiński.

• W dalszym ciągu niewiele się dzieje na boisku. Obie drużyny grają tak, jakby wyczekiwały końca spotkania.

• Z kontrą wyszła Termalica, Plizga podał na prawo do Janeczki, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez wracających obrońców.

• 950 - tylu widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Niecieczy.

• Jarzębowski z rzutu wolnego, ale wprost w mur. Chciał dobić, ale nakładką uniemożliwił mu to jeden z piłkarzy gospodarzy i będzie kolejny rzut rożny. Tym razem uderzał z lewej nogi Moneta, ale w sporej odległości od bramki.

• Rafalskis pokusił się o uderzenie z dystansu i efektowną i efektywną paradą musiał popisać się Nowak. Tylko rzut rożny.

• Po zejściu Jareckiego na lewą stronę obrony wędruje Pleva, a na środku boiska melduje się Kaczmarczyk.

• Pierwsza zmiana w Termalice. Za Jareckiego wchodzi Kaczmarczyk.

• Bartkowski z prawej strony dorzucił wprost na głowę Karankiewicza, ale obrońca Wigier fatalnie spudłował!

• Drozdowicz prostopadle do Plevy, Zoch wychodzi na 16. metr i wślizgiem wygarnia piłkę spod nóg pomocnika Termaliki!

• Ostatnia zmiana w ekipie Wigier. Schodzi Atanacković, a wchodzi Zapolnik.

• Bliski przejęcia dobrego podania był Drozdowicz, ale zabrakło mu dosłownie buta o większym rozmiarze.

• Druga zmiana w Wigrach. Schodzi Bogusz, a wchodzi Moneta.

• Kontra Termaliki, znowu w roli głównej Janeczki, który na szybkości minął dwóch rywali i oddał strzał, ale niecelny.

• Jak można było przypuszczać, tempo meczu mocno siadło. Termalica już nie musi atakować i skupia się na przeszkadzaniu i niedopuszczaniu Wigier pod własne pole karne i robi to doskonale. Goście nie bardzo mają pomysł jak sforsować defensywę "Słoników".

• Znowu aktywny na prawej stronie Janeczko, tym razem wywalczył rzut rożny.

• Na trybunie gości obecnych jest 4 fanów Wigier. Nie dopingują co prawda cały mecz, ale w tym momencie uaktywnili się po raz drugi. Jak to mówią: szacuneczek.

• Rafalski jest autorem pierwszego celnego strzału na bramkę Nowaka. Bramkarz Termaliki jednak spokojnie łapie piłkę.

• Spiker podał, że żółtą kartką ukarany został Wichtowski. Nie widzieliśmy tej sytuacji dokładnie, ale przypuszczamy, że za pyskówkę z sędzią.

• W starciu z Bartkowskim ucierpiał Drozdowicz. Napastnik Termaliki leży na boisku.

• Rozpoczyna się druga połowa, tym razem rozpoczynają piłkarze z Suwałk!

• Na plus wyróżnia się Janeczko. Posłał dwie świetne prostopadłe piłki, a także wywalczył rzut karny. Aktywny jest również Chomiuk i dzięki tym dwóm piłkarzom spore zagrożenie stwarzane jest po prawej stronie boiska.

• W przebiegu całego meczu bezdyskusyjnie przeważa Termalica. To oni częściej atakują, są przy piłce i stwarzają zagrożenie. Z kolei Wigry zmuszone są do konstruowania kontrataków, ale ani razu nie potrafili zaskoczyć obronę "Słoników".

• Pierwszy karny z pewnością był bezdyskusyjny. Z kolei w drugim Janeczko był popychany i sędzia miał podstawy do odgwizdania karnego, ale wydaje się, że młodzieżowiec Termaliki dobrze wykorzystał błąd rywala.

• Termalica wygrywa 2-0 i wydaje się, że zapewniła sobie komfort w drugiej połowie. Gole z rzutów karnych strzelili Biskup i Plizga.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę.

• Doliczona została jeszcze minuta do podstawowego czasu gry.

• Plizga uderzył w to samo miejsce co Biskup, Zoch rzucił się w to samo miejsce co przy poprzedniej jedenastce, ale znów piłka poza zasięgiem bramkarza Wigier!

• GOOOL! 2-0!

• DRUGI RZUT KARNY! JANECZKO FAULOWANY W POLU KARNYM!

• Biel dogrywał z rzutu wolnego, ale pewnie złapał Nowak.

• Jarecki z rzutu wolnego dograł świetną piłkę Kupczakowi, ale pomocnik Termaliki niedokładnie dołożył głowę i w efekcie Zoch nie musiał interweniować.

• Plizga po profesorsku zastopował kontrę Wigier.

• Drozdowicz dośrodkowywał z prawej strony, a piłkę tuż przed nosem Biskupa zgarnął jeden z obrońców!

• Kapitan Termaliki strzelił w dolny prawy róg, tam też rzucił się Zoch, ale potrafił odbić piłki i ta zatrzepotała w siatce.

• GOOOL! 1-0! JAKUB BISKUP!

• RZUT KARNY! WITKOWSKI ZAGRYWA RĘKĄ W POLU KARNYM!

• Już pierwsza zmiana w ekipie Wigier. Schodzi Widejko, a wchodzi Wichtowski. Nie wiemy, czy zmiana jest podyktowana kontuzją czy jest to element taktyki.

• Kilka dośrodkowań w wykonaniu Termaliki, ostatnie kończy się wybiciem na rzut rożny.

• O tym mówiliśmy! Plizga z prostego podbicia z woleja z dystansu, piłka zatrzymała się na poprzeczce!

• Janeczko fantastycznym podaniem wypuścił Drozdowicza, napastnik Termaliki w sytuacji sam na sam jednak fatalnie przestrzelił! Piłka o dobre 5 metrów minęła dalszy słupek bramki Zocha.

• Adamek próbował na linii pola karnego zawiązać dwóch obrońców Termaliki, ale ci poradzili sobie i piłkę zgarnął Nowak.

• Zauważyliśmy, że piłka bardzo dziwnie zachowuje się w powietrzu i może sprawiać wiele problemów bramkarzom przy strzałach z dystansu.

• Przewagę zaznacza powoli Termalica, często wymienia podania z pierwszej piłki w trójkach-czwórkach. Póki co bez konkretów.

• Świetna akcja Janeczki, który puścił się sprintem lewą flanką i wypuścił w pole karne Chomiuka, ten dograł wzdłuż linii, ale nikt nie zamykał akcji!

• Rzut rożny wykonywała Termalica, ale sędzia dopatrzył się przewinienia któregoś z piłkarzy gospodarzy.

• Bogusz doszedł do płaskiego dośrodkowania Bartkowskiego i oddał strzał, ale piłka przeleciała nad bramką. Pierwsze poważne ostrzeżenie od piłkarzy WIgier.

• Wigry w ataku na początku meczu, ale wszystkie dośrodkowania zostały wybite przez obrońców Termaliki.

• Termalica gra na pomarańczowo, Wigry na biało.

• Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynają gospodarze!

• Rozbrzmiewa już hymn Termaliki, zawodnicy obu drużyn już za moment pojawią się na murawie.

• Przed tą kolejką Termalica znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, ustępując Zagłębiu i Wiśle. Płocczanie wygrali walkowerem mecz z Flotą w tej kolejce i wynik meczu z Niecieczy mogą śledzić u siebie w domu.

• Piłkarze Termaliki rozpoczęli właśnie rozgrzewkę.

• Witamy ze słonecznej Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica podejmie gości z Suwałk.

• Termalica - Wigry LIVE!

ZAPOWIEDŹ: „Słoniki” bojowo nastawione

Nietypowo, bo w środę, rozegrana zostanie 31. kolejka 1. ligi polskiej. W jej ramach na boisku w Niecieczy miejscowa Termalica podejmie zespół z Suwałk. Wigry legitymują się świetną passą, będąc drużyną niepokonaną od 7 spotkań. Nie gorszą, a nawet lepszą serię ma Termalica, która w ostatnich 5 grach zdobyła komplet punktów.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 1:0