Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 Zagłębie Lubin

1

Zagłębie Lubin

0

• Termalica pokazała dziś wolę walki i serce na boisku, trzy punkty wędrują do podopecznych Mandrysza- to jest sygnał, że Słoników nie można skreślać! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relajce live w Ekstraklasa.net! Dobranoc!

• Koniec meczu, euforia na trybunach, Termalica wygrywa pierwszy mecz w E-klasie!

• Seria dośrodkowań w pole karne Nowaka, ale gospodarze skutecznie wybijają piłki, po chwili uderza z za pola karnego Piątek, ale niecelnie.

• Arbiter doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Termalica teraz utrzymuje się przy piłce, coraz bliżej zwycięstwa gospodarze.

• Paluchowski zmienia Drozdowicza, to ostatnia roszada w dzisiejszym spotkaniu.

• W drugiej połowie obie ekipy oddały po jednym celnym strzale.

• Słupek ratuje Zagłębie, powinno juz być po meczu!!! Biskup ładnie zagrał w pole karne do Plevy, a ten trafia tylko w słupek!

• Zawody w Mielcu ogląda nieco ponad 3200 osób.

• Za Todorovskiego melduje się natomiast Damian Zbozień.

• Jakub Biskup zmienia Kędziorę.

• Papadopulos był adresatem zagrani Cotry, Czech zgrywał piłkę przed bramkę Nowaka, ale tam futbolówkę wybili defensorzy Termaliki.

• Piłkarzom Zagłębia pozostaje coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

• Chwilę wcześniej Kupczak zmienia Foszmańczyka.

• Wracamy do gry, a po chwili Fryc w środku pola fauluje rywala i również dostaje żółtą kartkę.

• Przerwa na uzupełnienie płynów, Termalica coraz bliżej historycznego zwycięstwa w E-klasie.

• Kolejny rzut rożny dla lubinian nie przynosi żadnych korzyści, po chwili Termalica nie potrafi skutecznie wyegzekwować rożnego. Sporo nie dokładności.

• Posiadanie piłki: 68% do 32% na korzyść Zagłębia.

• Tym razem do notesika arbitra ląduje Stano.

• Seria dośrodkowań w pole karne Termaliki, ale goście rażą niedokładnością.

• Po rzucie rożnym, który nic nie przyniósł podopiecznym Stokowca, narodziła sie kontra, którą szybko przerwał Łukasz Piątek, za co otrzymał kartkę.

• Drozdowicz zbiegł z piłką do środka i uderzył na bramkę Forenca! Było blisko, wreszcie odpowiedzieli gospodarze.

• Ojej!!!! Guldan brutalnie zaatakował przeciwnika, żółta kartka!

• Babiarz fauluje Vlasko, żółta kartka dla byłego zawodnika Ruchu Chorzów.

• Zagłębie od początku drugiej odsłony zepchnęło gospodarzy do głębokiej defensywy, czy Termalica wytrzyma napór gości?

• Tym razem miedziowi mieli najlepszą sytuację do zdobycia braki po przerwie. Rzut wolny przed polem karnym wykonywał Vlasko, zagrał do Woźniaka, a strzał zawodnika gości pięknie broni Nowak!

• Kolejny raz zagrywał Vlasko, tym razem z rzutu rożnego, a drugi rezerwowy- Woźniak uderzeniem głowa przestrzelił z kilku metrów.

• Vlasko zagrywał z rzutu wolnego, do piłki dopadł jeden z zawodników Zagłębia, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką.

• Janoszka bardzo ostro potraktował Drozdowicza, żółta kartka dla piłkarza gości.

• ... a za Tosika, Jana Vlasko.

• W przerwie trener Stokowiec dokonał dwóch roszad. Za Janusa widzimy Arka Woźniaka...

• Zaczynamy drugą odsłonę spotkania w Mielcu!

• Koniec pierwszej połowy! Termalica gra naprawdę dobry mecz i absolutnie zasłużenie prowadzi z Zagłębiem 1:0 po bramce Pavola Stano.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy. Teraz trochę zamieszania w polu karnym gospodarzy, ale szybko wyjaśnione przez graczy Piotra Mandrysza.

• Plizga zagrał kapitalną długą piłkę w pole karne, gdzie jednak napastnicy Termaliki zostali zatrzymani przez Jacha.

• Forenc pewnie łapie piłkę po centrze Sebastiana Ziajki.

• Strzał z dystansu Foszmańczyka został zablokowany przez lubinian.

• Plizga miał świetną szansę, aby dograć Drozdowiczowi na sytuację sam na sam z bramkarzem. Skrzydłowy Termaliki zagrał jednak zdecydowanie zbyt mocno.

• Rzut wolny dla Zagłębia, centra w pole karne, gdzie Janoszka fauluje w ofensywie rywala.

• Przepychanka z udziałem piłkarzy obu drużyn. Sędzia jednak szybko zapanował nad sytuacją.

• Nie miało jeszcze w tym meczu Zagłębie dobrej okazji do zdobycia gola. Najlepszą zmarnował Papadopulos, strzelając niecelnie głową, ale jego pozycja była wówczas trudna.

• 10 minut do końca pierwszej połowy. To jest naprawdę dobry mecz gospodarzy. Zagłębie z kolei zupełnie rozczarowuje.

• Dobra, składna akcja Termaliki na prawym skrzydle! Ostre dośrodkowanie Fryca odbija jednak Forenc, a bezpańską piłkę zbierają stoperzy Zagłębia!

• Taktyczny faul Tosika na Kędziorze. Żółta kartka.

• Pleva z dystansu huknął wysoko nad poprzeczką!

• Szansa dla Kędziory! Stano zgrał piłkę głową pod nogi napastnika, ale ten został zablokowany przez Jacha!

• Fryc wrzucił daleko piłkę w pole karne lubinian, ale tam najlepiej ustawieni byli goście. Poprawka obrońcy Niecieczy była lepsza, stworzyła zamieszanie w polu karnym, ale znów dobrze spisali się piłkarze Piotra Stokowca.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Rzut wolny dla Niecieczy. Długa piłka w pole karne Zagłębia, zgranie głową Kędziory, ale nieznacznie niedokładne.

• Powinno być 2:0!!! Bezpańską piłkę w polu karnym zdobył Stano, ale jego strzał z 10 metrów obronił Forenc!

• Brzydki faul Tosika na Foszmańczyku. Upomnienie od sędziego Musiała.

• Mamy pierwszą bramkę Niecieczy w Ekstraklasie! Dośrodkowanie z rzutu wolnego Plizgi, przypadkowe zgranie piłki głową przed bramkę i gdzie efektownym szczupakiem Stano zapewnił gospodarzom prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOL!!! Pavol Stano!

• Próba z dystansu Plevy mija bramkę Forenca! Gospodarze ewidentnie liczą na takie rozwiązanie.

• Dobra centra Todorovskiego i naciskany Papadopoulos uderzył głową obok bramki Termaliki!

• Długa piłka w pole karne gospodarzy, zgranie głową Janoszki , ale niecelne.

• Kolejny celny strzał z dystansu Foszmańczyka! Tym razem jednak w środek bramki i Forenc nie miał większych problemów!

• Foszmańczyk! Szybka kontra gospodarzy, Ziajka zagrał przed pole karne do Foszmańczyka, którego kąśliwy strzał z dystansu z trudem odbija Forenc!

• Niezbyt udany drybling Drozdowicza, ale jeszcze piłka trafiła w pole karne do Kędziory, którego strzał głową broni Forenc! Napastnik gospodarzy był jeszcze na spalonym!

• Całkiem sporo kibiców na nowym stadionie w Mielcu. Tymczasem na boisku dzieje się nie wiele. Dośrodkowanie z prawej strony Todorovskiego wyleciała poza plac gry.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Sędzią tego meczu będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

• Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Markowski, Paluchowski, Chomiuk, Kupczak, Biskup, Kaczmarczyk.

• Rezerwowi Zagłębia: Poláček, Zbozień, Vlasko, Jagiełło, Woźniak, Sobków, Kubicki.

• Termalica z kolei rozegra dziś pierwszy mecz u siebie. "U siebie" nie oznacza jednak, że w Niecieczy, lecz w Mielcu, gdzie na czas remontu własnego obiektu będzie grał drugi z beniaminków. Punkty drużynie Piotra Mandrysza są bardzo potrzebne, bowiem do tej pory przegrała ona wszystkie trzy mecze i nie zdobyła ani jednej bramki.

• W piątkowy wieczór zobaczymy starcie dwóch beniaminków. W zdecydowanie lepszej sytuacji przed tym meczem są goście z Lubina. Zagłębie wprawdzie nie wystartowało najlepiej, ale w ostatniej kolejce pokonało na wyjeździe Jagiellonię 2:1 i zespół Piotra Stokowca ma na swoim koncie cztery punkty. To ich plasuje w środku ligowej stawki.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 4. kolejki Ekstraklasy, w którym Termalica Bruk-Bet Nieciecza zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

• Termalica - Zagłębie LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Pojedynek beniaminków w Mielcu

Poprzednie mecze między Termalicą a Zagłębiem kończyły się kompromisami - w minionym sezonie dwukrotnie padał remis 1:1. To było jednak jeszcze w pierwszej lidze. Teraz beniaminków czeka mecz w Ekstraklasie - spotkanie zostanie rozegrane w Mielcu.

Zagłębie Lubin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1