Torino FC

0

Club Brugge

0

• Po wyrównanej pierwszej połowie, po przerwie zdecydowanie lepsi byli gospodarze. Stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych, jednak genialnie dysponowany tego dnia Ryan nie dał się pokonać ani razu. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• Koniec! Bezbramkowy remis w Turynie!

• A teraz żółta kartka dla Molinaro

• Żółty kartonik także dla Mechele. Obaj panowie zaliczyli małe starcie kogutów i arbiter rozsądził to w taki sposób.

• Żółtą kartkę dostał Jansson

• Bovo dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy gości wybili pilkę

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• A teraz Ryan otrzymał żółtą kartkę, chyba za grę na czas.

• Ryan, co też on wyprawia w tej bramce! Znów popisał się genialnym refleksem, tym razem po uderzeniu głową Larrondo z bliskiej odległości!

• Roszada też u gospodarzy, Larrondo wchodzi za Martineza

• De Sutter melduje się na boisku, a zmienia on Castillo

• Znowu było gorąco pod bramką Belgów, ale w kapitalnej sytuacji pomylił Darmian!

• Ryan, ależ on jest dzisiaj dysponowany! Po dośrodkowaniu i wybiciu piłki z pola karnego, trafiła ona do Molinaro, ale jego uderzenie fantastycznie obronił bramkarz gości!

• Dużo prostych błędów popełniają goście. Teraz mieliśmy próbę długiego zagrania w kierunku Felipe Gedoza, oczywiście była ona niedokładna

• Dobry strzał z dystansu oddał Benassi, ale Ryan znów popisał się świetną interwencją!

• Molinaro oddał strzał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Ryan

• A za Vazqueza Rafaelov

• Dwie zmiany w ekipie gości. Za Silvę wchodzi Vormer

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Molinaro dośrodkował w pole karne, ale Ryan spokojnie złapał piłkę

• Żółta kartka dla Castillo, za faul na rywalu

• Ryan, co za dyspozycja! Fenomenalny refleks po strzale głową Martineza!

• Ryan, ależ refleks! El Kaddouri przeprowadził indywidualną akcję, wyszedł sam na sam, ale bramkarz gości znów świetnie się spisał!

• Sędzia z Holandii daje znak, zaczynamy drugą połowę spotkania

• To była naprawdę bardzo dobra, ciekawa pierwsza połowa. Jedni i drudzy stworzyli sobie kilka niezłych okazji podbramkowych i gra jest toczona w świetnym szybkim tempie. Nie mamy, co narzekać, no może tylko na brak goli... Te jednak - miejmy nadzieję - padną już po przerwie

• I teraz pan Bas Nijhuis zaprosił piłkarzy na przerwę

• Minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

• El Kaddouri faulowany przez Benassiego i chyba zawodnik Torino powinien dostać za to starcie drugą żółtą kartkę. Arbiter postanowił go jednak oszczędzić

• Vezquez zdecydował się na strzał z powietrza sprzed pola karnego, ale pomylił się i to dość wyraźnie

• A teraz Amauri uderzał głową po kolejnej wrzutce Bovo z narożnika boiska, ale został zablokowany

• Było groźnie! Bovo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale Moretti w idealnej sytuacji nie trafił w piłkę!

• Castillo starał się oddać strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale nie trafił w piłkę

• Ryan, co za interwencja! Kaddouri zagrał prostopadłą piłkę do Martineza, a tego w sytuacji sam na sam w fenomenalny sposób zatrzymał bramkarz gości!

• Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale Simons wybił piłkę na rzut rożny

• Vazquez! Świetny, ale minimalnie niecelny strzał sprzed szesnastki!

• To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska strzał z bliskiej odległości oddał Castillo, ale świetny refleks bramkarza uratował gospodarzy!

• Arbiter daje znak, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się na murawie, za nami hymn Ligi Europy - za chwilkę startujemy!

• Jak widać, z polskiego pojedynku nici. Waldemar Sobota nie znalazł się nawet w kadrze meczowej, a Kamil Glik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Podobnie jak Rafaelov, który w poprzednim meczu belgijskiej ekipy z Kopenhagą strzelił trzy gole

• Ławka gospodarzy: Gillet, Maksimović, Glik, Vives, Mino, Larrondo, Quagliarella

• Ławka gości: Doudis, De Fauw, Rafaelov, Vormer, De Sutter, Izquiredo, Storm

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, a za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu